» »

sketch

sketch

$!$kEb@P ::

Dej nehaj, odkleni nazaj temo paznja, paznja, pa drugic najprej preberi kaj je notri pa pol zaklepaj, tu so bile sale na racun teh dogodokov, v uni temi ki jo pa ti navajas so pa vsi pametni in se samo kregajo, tak da si ti temi niti malo nista podobni........

dej drugic malo vprasajte sodulejoce v temi, ne pa kar zaklepat v tri krasne.......
  • premaknil: sketch ()

sketch ::

Pritožbe gredo sicer v s-t oddelek.

Teme ne namervam odklenit, ker:
a) je fuzbal sicer res najpomembnejša postranska stvar na svetu, a osma (or smth) tema v enem tednu se mi zdi nesmiselna
b) bi jo mogoče pustil, če bi se dovolj razlikovala (npr. Slovenska nogometna zgodba ali pa Nogometna taktika). Šale, ki so vezane na neko določeno temo, ki že obstaja, komot gredo v to temo. Ni treba podvajat tem.

Če se motim - me prosim prepričajte v to.

Če bom pa pri vsaki temi sodelujoče spraševal za zaklep - je moderiranje nesmisleno. Na slo-techu ni demokracije ali kako že gre (ker če bi bila, bi že imeli čez glavo pr0n-warez-bad-jokes tem).

lp
s.
Adapt and overcome.

Boeing ::

sketch: sem počakal na tvoj odgovor...
A veš kaj me zanima.... a res ne poznaš heca ? Mislim, človek... get cool...
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

sketch ::

Boeing, jaz poznam hec (oz. vsaj upam >_< ) ampak ko pa preklopim v "moderator mode" pa vidim pac samo ce je podvojena tema lai ne. In tale je bila.

lp
s.
Adapt and overcome.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

teme pa kr zaklepat!!!!

Oddelek: Slo-Tech
351145 (747) Tomi

Več podobnih tem