» »

Kaj se niste mal zmotli pri temah ?

Kaj se niste mal zmotli pri temah ?

AngelOfDeath ::

Prva fronta
Če ste eden izmed ljudi, ki na vsak način zagovarjajo svoje OS, potem je to pravo mesto za vas.
-Moderatorji: andrej


pa poglejte kaj maste v prvi fronti

tisto kar bi spadalo pod Pomoč in nasveti

  • zaklenil: Primoz ()

Mercier ::

Printer server bi ti dal v Znanost in tehnolgijo?

Harver>Pomoč in nasveti

AngelOfDeath ::

NekoIme preden drugič odgovoriš si prosim kupi očala>:D

Mercier ::

Mogoč bi pa blo dobr. Sam bi me velik stalo. :D

Ampak v tisti temi nekaj berem da protestiraš. Zadeva čisto lepo paše tja kjer je. Razen če niso opisi dobesedni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mercier ()

AngelOfDeath ::

tisti mrežni tiskalnik bi jaz premaknil v pomoč in nasvete

Elemen_T ::

ja joj.

Kakšna polomija.

Zgledaš kot ena baba ki nima kej za počet in se kadar se le lahko ukvarja s končiči trepelnic in barvo spodnjega dela palca.

andrej ::

AngelOfDeath:
Hja, to je lahko plod debate. Dejstvo je, da tega posta predno ti nisi reko sploh nisem prebral. Ko pa sem ga prebral sem notri nasel tudi:

"To zadevo bi rad da dela kot mrežni printer. Kako to priklopiti na switch. Pa kako to v Win 98 nastavit". Glede na to, da segi sprasuje kako bi on zadevo v winsih nastavo mislim, da gre bolj za softversko vprasanje kot pa za strojno. Pa tudi ce pogledas odgovore vidis, da gre na programsko podrocje. Lahko pa se tudi motim ;)

V mojem "ZA VSE" postu nisem zelel nikogar uzalit ali kako drugace napast. Zelel sem samo opozorit na pravilno postanje, ker si z napacnih lahko naredis samo skodo - torej post ne pride do pravih ljudi. Za pomoc in nasveti sem se "pikno" zato, ker je res zelo veliko softverskih vprasanj v forumu, ki je naveden pod strojno opremo. Mogoce bi lahko celo naslov foruma bil malo drugacen. Recimo "strojna pomoc in nasveti" ali kaj taksnega, da bi ze iz naslova blo vidno zakaj se gre.

Res pa je tudi, da mi ni vsak dan premikat cistvo vse "napacne" poste. Glavno, da je vecina prav.

AngelOfDeath ::

Andrej mislim da maš prav smo mislim da je potem bolje spremenit tole:


Če ste eden izmed ljudi, ki na vsak način zagovarjajo svoje OS, potem je to pravo mesto za vas.


ker zaradi tega sem dal tisto sem

AngelOfDeath ::

Elemen_T

in zakaj misliš da je tvoj komentar primeren za to ?

a si:

ena baba ki nima kej za počet in se
kadar se le lahko ukvarja s končiči trepelnic in barvo
spodnjega dela palca.>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NT freeze

Oddelek: Operacijski sistemi
5838 (756) webcreator
»

ZA VSE preden naredite novo temo!!!

Oddelek: Operacijski sistemi
341616 (1010) CaqKa
»

ZA VSE

Oddelek: Pomoč in nasveti
341701 (1040) andrej
»

Kje pa lahko vprašam?

Oddelek: Loža
221314 (1039) TinkaPinka

Več podobnih tem