» »

DL sekcija!

DL sekcija!

_Mortal_ ::

Lahk bi download sekcijo prenovil. Ne bi škodil.
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Klemenn ::

res ne bi ...:\

DrSergioDJ ::

hum..a nismo že dostkrat omenil v zadnjem času? M A T U R A je zdej :D

Dejte nam še 2 tedna časa, da odpravimo z njo, pol bomo pa za take stvari, ok?

Hvala za razumevanje ;)
...

Dami ::

Ma dej ne se zmer izgovarjat. Koker se spomnem je mortal že dolg nazaj težil po prenovi in celo da bi moderator te sekcije postal.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

_Mortal_ ::

Dami: vsak izgovor jr dober za njih
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Sergio ::

to pa jemljem kot žalitev, saj te 3 tedne probavamo ohraniti POLNO funkcionalnost strani. ah.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

_Mortal_ ::

Probavate? Jz še včasih sploh ne morem pridt na stran. UPam da naute tud med počitnicam imeli "MATURO".
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Ziga Dolhar ::

Mortal: zakaj se mi zdi, da vedno, ko vidim tvoj post (pa jih ne vidim veliko), nekaj "težiš"? Ali pa sem tak občutek, da gre za teženje dobil po daljšem času?

Lahko pa pogledaš še na drugi način razmišljanja, dragi Mortal. Poskusi razmislit o takelem načinu:

Pravica, da obiskuješ slo-tech, ni samoumevna. Je pa dana vsakemu prebivalcu Zemlje. Je privilegij.

Zgodovina sprememb…

_Mortal_ ::

Ziggga: Slo-tech se ima za "moderno" računaalniško stran programi v DL sekciji so stari par let. Tuki neki ne razumem
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

dela ::

Pa daj Mortal sej je dost da enkrat rečeš.Če pravijo da nimajo zaj cajta jim je pač treba verjet ne pa de še kuj gnjaviš. Ko moja mati si. Sej jas sn tud mnenja da morjo prenovit DL sekcijo ker so sami stari programi gor samo če je kaki res dober novi program pa boš zanj verjetno zvedo v novicah in verjetno boš tam tud dobil DL link...

Klemenn ::

ja ok...sm malo ne.....če se človek pravzaprav sam javi da bi to naredu........pa dejte mu dl sekcijo....človek bo to PRENOVIL ....če vam pa še vseeno ne bo všeč....jah sej ste vi glavni....

Sergio ::

Okej. Pejmo se igrico.

Sem noter vpišite ime programa, ki menite, da je zrel za DL sekcijio, ter URL do njega. Kratek opis bi tudi koristil. Jaz nato OBLJUBIM, da bo DL sekcija prenovljena v čimkrajšem času po maturi. Če vam uspe sem notri vpisati več kot 70 programov, kapa vam dol.

Ste za?

Da prebijem led:

---
3D Mark 2001 SE Build 330 | Klik! | najpopularnejši program, ki čez serijo testov spusti vašo grafično kartico.
---

v takem stilu naprej.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

_Mortal_ ::

Vsaj nekaj
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Thanatos ::

Geforce Tweak Utility 3.2

program za tvekanje in navijanje nvidinih kartic od TNT serije naprej

http://www.guru3d.com/files/gtu/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thanatos ()

Thanatos ::

NVrefresh tool 1.0

program za določevanje frekvence osveževanja monitorja v winXP/2000. Program podpira vse detonatorje.

http://www.nvrt.net/download.php

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thanatos ()

Klemenn ::

ahem-...sergio je najbrž z tistim
KLIK
mislu da dejte tm direkten link do programa..:\ drgač pa pomoje je tole trapasta ideja serđ:\

CaqKa ::

Mozilla 1.0 win32 | Klik | Browser v katerem vam bo Slotech zaživel v še barvitejši luči.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

download (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
668112 (7086) Tic
»

download-help!!!

Oddelek: Slo-Tech
7923 (727) Sergio
»

Download sekcija?!?

Oddelek: Slo-Tech
482116 (1460) [SpydeR]
»

Prenovljena Download sekcija in Povezave

Oddelek: Novice / Obvestila
112022 (2022) mojsterpeter

Več podobnih tem