» »

Enemy Territory: Quake Wars

Enemy Territory: Quake Wars

«
1
2 3

Kenpachi ::

Ben, čez 5 minut bojo na voljo uporabnikom (free) na fileplanet.com beta ključi za to igro. Starejše teme nisem zasledil (oziroma sem jo spregledal, če sem jo, pardon).

Prejšnja dva dni jih je že bilo podeljenih predplačnikom FP, danes in potem še dva dni pa bodo na voljo tudi za free uporabnike. Tako, zdej bomo končno lahko iz prve roke malo stestirali zadevo, kot se zagre. Smo bili že pošteno lačni novega ETja.

http://www.fileplanet.com/promotions/qu...

Click away! :)

Edit: Pardon, danes so še vedno na voljo samo za predplačnike. Jutri in pojutrišnjem bojo za free userje. :(
Zaraki Kenpachi.
  • spremenil: Kenpachi ()

Tr0n ::

Nüb.

Kenpachi ::

Shit happens. Jutri bojo ziher. Isto okoli 18-19h.

(Do zdaj je blo day1 19:00, day2 18:00, day3 18:00).
Zaraki Kenpachi.

Evil mind ::

Ma je treba met 15555 tem o QW?

DOOM_er ::

damn ne bo mi delala... oh joj :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Robots will steal your job. But that's OK

damirez ::

Ke se pa špil zdownloada?

plavi85 ::

Day 3

Like yesterday, today's keys will go to FilePlanet subscribers only.;((


and


At long last, we are delighted to confirm the impending Enemy Territory: QUAKE Wars Public Beta. The ETQW Closed Beta has been going extremely well and yielding excellent results. The Public Beta build will consist of a single map named “Sewer”, which is part of ETQW’s Pacific Campaign. Set in Japan, the map revolves around a Strogg base hidden in, well, a sewer. It’s an interesting mix of outdoor and indoor, vehicle and infantry combat, deployables and counter-deployables and good old-fashioned FPS combat.

TechBeats ::

jutr v soboto, bojo šele baje začel talat free user accountom.
AciD TriP

Tr0n ::

Zadeva je open za vse. GO GET IT! :)

Kami ::

Server Error

ACK! There's been some sort of error with the contest or poll that you tried to submit.

An admin has been notified and someone will be looking into this shortly.

Evil mind ::

WTF
Se hočem registrirat, in uporabim 2 emaila in mi napiše, da sta oba u uporabi :O

Meh kr neki... Sej vas bom zownu tudi, če boste trenirali med beto>:D

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

Prvi vtis - meh. Igralnost je kr ok, grafika je pa na max nastavitvah zelo boga/lame. Teksture so nekak brez vsakrsnih detajlov, blede, sive,..

TechBeats ::

Končn dubu cd key :D
Ja grafika glih ni nevem kwa, baje bo final mal boljša vsaj upam.
AciD TriP

Tr0n ::

Ce je tole ze beta, potem ne vem, ce bodo se kaj dosti mrdali po enginu.

Kaj pa vem. Nekak nisem najbolj navdusen nad tole zadevo.

destroyer2k ::

tr0n

specifikacije mi povej tvojega računalnika in nastavitve katere imaš v igrah.

Orchestra ::

pa smo dobil kar smo hotl

gunserman ::

kokr sm gledu na gametrailers par movijev multiplayer gameplaya ..... je tale igra shit ... :P

TechBeats ::

Ja je za odšpilat, ni pa spet tok huda, kokr so vsi govoril da bo. Jst sm s stroggom mal špilu, jetpacki al ikarusi so zakon, pa mogoče kšne hude hackerske fore.
Grafika je še kr huda, teksture likou so dodelane, razen okolica bi bla lahko mal bolj. Kar se pa eksplozij pa efektov tiče, tko bom reku, nč kej pretresljivega skor isto k v Quake4.
AciD TriP

IVo ::

Men je špil totaln crap... Čist preveč zmedeno, ping ga uibr zeza (pa zberem server pod 80pinga jst ga mam tm okol 40 pol pa neki zašteka, pridem nazaj sm pa že mrtu :\ ). Grafiko mam do konca in ne pride niti blizu npr battlefield 2. Ne podpira 1200x1000 (al kwa je že) resolucije. Streljanje s tanki je isto k da bi streljal z lokom v srednjem veku. Serverji čist prepolni, ko pa že prideš not, so pa sami noobi. Skratka že dolg nism igral slabše bete. Po kakovosti je bf2 100x boljši...Ampak to je le moje mnenje...tak da če kdo rab key...

Tr0n ::

Evo, tole je vse na max 16xAF, 12xAA.



Pa se eden video posnetek.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

Kenpachi ::

Zamudil včerajšnje podeljevanje :S

Upam, da bo enga danes ulovil. :|
Zaraki Kenpachi.

plavi85 ::

a bo dans tut ? ura ?? da testeram ze to zadevo, pa da vidm da mi ne bo žou k sm glih kupu bf2142:D ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: plavi85 ()

M-XXXX ::

Kje se key dobi?

plavi85 ::

Po moje na tej strani LINK, sam morš počakat na pravo urco al kak ? a lahk kdo to obrazlozi ?:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: plavi85 ()

Kenpachi ::

Ja, ponavadi se talanje začne od okoli 18h do 20h. Sam je treba ujet, ker jih zmanjka precej hitro. No, če si instaliraš GameSpy Comrade™ in te obvesti 10 minut pred začetkom.
Zaraki Kenpachi.

paljer ::

Originalen Et je bil veliko boljši. Ta nima tistega vzdušja.

matter ::

Aaa pa je kr podobno vzušje.
Prva reakcija pri meni je bila FUJ.
Potem pa sem brata gledu pri igranju, in je kar zanimivo.

lp
Grem basket pa bom neloke metal

Evil mind ::

Grafika je taka kot pri ta starem ETju lol, brez napredka pri grafiki, upam, da bo pri gameplayu drugače.

Kako pa zgledajo medici? So še najmočnejši klas?

plavi85 ::

Got the KEY :)

M-XXXX ::

KJE???

destroyer2k ::

OK al sem zdaj jaz nor al si nobeden ne pride gor da grafika je zaklenjena da ne moreš ti videti dobro kvaliteto. Ker grafika je zelo dobra drugače te igre. Poglejte mal filmčke v HD saveda gameplay pa ne od bete verzije.

Kami ::

V beti so dosti slabše teksture zaradi tega, da je velikost manjša. Počakajte na celo verzijo.

plavi85 ::

Ja obup , kopija battlefielda :D ...

AirDevil ::

Kr fajn špil. Ma še kar veliko bug-ov, še posebi me tole sesuvanje špila nervera sam glede na to da loh na 6800gt igram 1024/768 vse na max in je skos 30 fps, je prov fajn. Pa moti me da nimajo ločenih kontrol za avtomobile, movement in misc. Ker recimo jz bi uporabljal tipko F tako za vstop v avto kot za osnovne odgovore ki jih dobiš z nekim menijem (kot so yes, no, requesting pickup, itd). Res upam da bodo ta interface za tipke kej prilagodil ker sedaj moraš imeti ene 20 različnih tipk kot jih imaš pri battlefieldu mensezdi 4 (mal pretiravam sam mam res tak občutek, ker sem igračar ki ne mara veliko tipk).

PS: če rab kdo key nej pošle PM pa mu ob ene 12.00 danes pošlem key na pm nazaj.

koyotee ::

vsi ki mate veliko za povedat glede grafike, poglejte si kak cfg prejsnjega ET-ja od pro playerjev, pa boste vidl da je vse narejeno za cimvec FPS, zato ker je igra hitra.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

mich ::

Cakal sem spil leto in pol...............po prvih nekaj minutah nisem bil najbolj navdusen. VENDAR morata dati spilu nekaj moznosti da se iskaze, to pa je po dveh urah igranja, ko vsaj priblizno dojamete par odlicnih for, ki so jih avtorji ukomponirali v spil. Ce imas pa sreco in prides na server, kjer fantje vejo kako se temu streze in ne betlajo tja v en dan in nazigajo, ampak igrajo timsko, pol je to cista poezija. Prespilav sem par varijant, ko sem imel prave soigralce in vam povem da spil seka, je pa res da moras imeti nacin igranja rad, saj to ni COD, ampak ET!
Se vidmo na mrezi DARK JEDI
mich

Kenpachi ::

Saj to ni ET, ampak battlefield!
Zaraki Kenpachi.

Tr0n ::

Bolj BF wanna-be, a mu ne uspeva najbolj.

Superboyy ::

grafika je bedna, igralost je pa ok?

bmk za grafiko, tud ce je slabs k v et/rtcw/cod/cs... sam da je igralnost huda, kar pa v qw ni. pa sistem je cist faljen.

zgleda da bo treba kr na rtcw2 pocakat, do takrt pa et geekat :)

destroyer2k ::

evo tule mate pa poglejte kaka grafika je v wt-qw.

RedStar ::

Kje ste zdaj vsi tisti ki ste govorili kako bo ta igra pometla z BFjem. :P
Razočaranje leta, vsaj zame.

dolenc ::

Sicer nisem tega govoril, sem si pa mislil... Pa še zdej si :D

bluefish ::

beta verzija nekako razočara v primerjavi z izjavami ob napovedi igre. Počakajmo do uradnega izida, pa bomo videli.

Dead_Eye ::

Glede na gameplay filmčke na youtube se mi močno zdi, da je preveč heavy weapons zadev. Človek kar hodi in kar naenkrat zgine!(varjanta mortar headshot)

PS ima kdo odveč username in password za beta zadevo?
The one and only

dzinks63 ::

:)) video, res prava vojna

Dead_Eye ::

Včeraj sem odigral 2 mapi - prvi vtis: katastrofa. Options nastavitve nimajo vpliva na nič(mouse sensitivity lahko dam na 0.2 ali 20 in je vendo isto...).

Metki letijo po svoje :), priti dovolj blizu sovražniku, da ga lahko začneš streljat je že umetnost(oz. sreča), ker te itak prej kaj zbombardira. Najbolj pa mi gre na k. to, da z desnim gumbom(miš) streljaš ala cod2(kao bolj natančno...).
The one and only

Kami ::

Ven je prišel BETA 2

FilePlanet and our partners, Activision, id Software and Splash Damage, hope you have been enjoying the Enemy Territory: QUAKE Wars beta, and are pleased to announce the start of BETA 2!

Beta 2 Features:
• A NEW MAP: Valley
• Player stats and leaderboards
• Full punkbuster support
• Improvements to Bot AI, Game Physics,
Audio and more!

Tr0n ::

Datum izida: EU - 28. september, ZDA - 2. oktober, PC.

Press Release

Tr0n ::

kotnikd3 ::

zakon!!!|O
Beta 2 skoz nažigam in morm jo pohvalt. oz njene razvijalce:D
Upam da se vidimo na serverju, btw nick mam geForce`
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

ET:QW - beta key

Oddelek: Igre
252156 (1224) Mavrik
»

Enemy Territory: Quake Wars (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
505475 (3942) strictom
»

COD-s vs CS-s

Oddelek: Igre
342329 (1687) Pesimist
»

Kaj najraje igrate (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
716834 (5013) Orchestra
»

Kaj podobnega enemy territoriju?

Oddelek: Igre
61308 (1175) steev

Več podobnih tem