» »

COD-s vs CS-s

COD-s vs CS-s

Radenska3 ::

Hy, mene pa zanima ktera igrca je najboljsa in zakaj: Call of Duty
Call of Duty:United Offensive
Call of Duty 2
Counter Strike
Counter Strike:Source*

Ce vam je katera od nenastetih iger boljsa mi to prosim povejte saj bi rad igral najboljso igro sveta :)
2fast'n'2furious4u

steev ::

Vsakmu je neki dober. Mejbi bo teb coduo, tko kt men, sam kaj ko je slovenksa scena (govorim za mp) v kurcu. Zato igram CoD2: dokaj razsirjena scena. Vseno pa ga ni čez CS 1.6, grafika je grda, sam jo velik (zlo zlo zlo velik) folka igra.
:|

Daliborg ::

eemm...mislm da je bla lani (2005), na 1. mestu najbolj prodajna WoW (suck my life) drgac pa Country Strajk sors al pa navadn, quake 3 se se vedno nekaj bori se od l. '97, CoD pa tudi ena izmed bolj razsirjenih, sploh od dodatkov naprej..
Za karkoli se bos ze odlocil glej da ti bo spilo cimvec realnega zivljenja, in da bosta tipkovnica in mis vsa orodja kar jih bos znal uporabljati celo zivljenje...potem ti bo ta igra "najboljsa igra na svetu"!
Nasvet:
MAX2H na dan si postav limit za spilat!, skodilo ti ne bo!
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

billgates ::

hej, men je najbolsa igra sveta call of duty dve v multiplayerju

jRk0 ::

najbolj igrana je CS 1.6. Brezveze ze ne.

Ampak ta topic ne bo prisel nikamor, ker je kot Intel vs AMD, Ati vs nVidia, Linux vs Win...

vsakomur svoje...
You fuck up once, you loose two teeth.

billgates ::

itak to vsi vemo

Hux ::

Jaz igram oboje COD2 in CSS. Obe sta mi vec kot odlicni :D

mit3k ::

Moj glas gre k Counter Strike Source... trenutno je tudi zelo poceni za nekje 6k še dobiš poleg Day of Defeat Source, pa maš 2 dobra špila & ziher nebo dolgčas :D

def0r ::

moj glas gre za CSS in CoD:UO. obe2 so kr ql ampak cod se hitro navelicas ko prehitro folk ubijes, pri css se moras pa malce namucit :>

Good Guy ::

vsekakor cs:s
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

jRk0 ::

IMHO CS 1.6 > CSS > other

pr cod mas cross cez pol ekrana, pol ne mors niti skoz najtanjsa lesena vratca strelat...cs 1.6 igras leta, pa se spet nekaj novega naucis, nek nov Wallbang. Source je pa malo okrnil to zadevo v prid vecjemu realizmu, ampak vseeno je najbolj nor filing, ko nekoga zarad dobrega poznavanja mape, dobrega pozicioniranja sovraznika po zvoku lepo ubijes cez eno steno v glavo :)

Res hud filing :) ZATO se druge igre skrijejo :) Plus seveda ko ga z bombo ali nozom ubijes :)
You fuck up once, you loose two teeth.

be_killed1 ::

counter strike source, ne bo ti žal...:D

theD3viL- ::

CS 1.6 - b00m headshoooot =)

billgates ::

cod 2:sniper bumhead shot! največji užitek te igre (pri multiplayerju)

DrYuri ::

Men je trenutno najbolš CSS, je pa res je da na začetku lahko malo frustrajoče, ker eni modeli res obvladajo. mah, s treningom se to poprav! res je dober očutek, ko v sobo vržeš flashbang, nobenmu ni nč jasn in že ubiješ dva li tri nasprotnike. po mojem mnenju je flashbang eden izmed ključnih elementov tega špila. Veliko užitkov in headshotov ti želim!

lp

Good Guy ::

Ključen element je skil .D
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

DrYuri ::

ok ja sm se narobe izrazu! popravljam: ključno orožje je flashbang!;)

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DrYuri ()

snow ::

Jaz sem igral cs od 1.1 do 1.6... zdej že dolgo časa ne več.

Najboljše je igrat klansko, kjer maš lepo taktiko in igraš kot ena celota.
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

Tilen ::

CSS
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

jRk0 ::

z.snow 8-)
You fuck up once, you loose two teeth.

(tomo) ::

call of duty enka je najbolsa

Mavrik ::

Dečki, takole bo. Ker se take debate vse prepogosto sprevržejo v neargumentiran flamewar, bom od tukaj dalje zahteval da bodo vaši odgovori vsaj malo argumentirani... ostalo bo brisano ali pa kar zaklenjeno.
The truth is rarely pure and never simple.

M-XXXX ::

Sam igram oboje CSS in COD 2 in oboje je dobro po svoje. Css je bolj realna, rabiš pomoč soigralcev,... Pri cod 2 pa se mi zdi bolši gameplay. Špilaj oboje:D

BladE_ ::

Jst sm za CSS! Me zanima kolk vas ma orginal pr CoDu? Pri tem se tut pol citanje pozna!
Akcija - Reakcija

nsane ::

Jaz imam COD2 original!

Andrei15 ::

Igram css že 1leto redno prejšni teden sm pa igral cod2 pa sm se jo po enmu tednu naveličo je veliko serverjev za css pa še velik modov kot so gun game zombie mod rpg mod ter ostali

Matek ::

najbolj igrana je CS 1.6. Brezveze ze ne.
Backstreet boysi so tudi bolj poslušani od Milesa Davisa >:D .

osebek-iz-average-slo-publica mode on
OMG zajebi Camper Strike pa Campers On Duty (liek wtf), ET (TO JE 3NEMY 7ERRITORY \o/) pa Q3 sta t3h pwnage!!!!!11111111oneoneonesex
osebek-iz-average-slo-publica mode off

Ok, resno, določenih iger se pač ne da primerjati. A je Warcraft 3 boljši ali slabši od Dooma 3? Kaj pa Guild Wars? Jih Atomic Bomberman poowna vse?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

koyotee ::

Ko pride ven bo vsekakor najbolj igrana Enemy territory - Quake wars
enemyterritory
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

OldSkul ::

Eh, da ne boste mislili, da majo vsi tok skila. V zadnjem času je polno čitanja z hacki, ki se jih ne da odkrit... igram večinoma na nemških serverjih, pa hudiča ljudi nič ne moti, da drugi čitajo... nočjo benat, kickat, kot da bi vsi hackali. Recimo wallhack je čist simpl inštalirat, samo fajle zamenaš pa ga že maš. VAC2 ga pa ne more odkrit, ker gre samo za druge teksture.

@LOL ::

JAz bi rekel da kar Enemy Territory. Pomojem mnenju najbolj zabavna zadeva ki se najde + brezplačna + število igralcev je precejšnje še vedno + ni srojno zahtevna + ..

Evil mind ::

Quake wars ne bo brezplačen.

EvilDare ::

Verjetno je mislil Wolfenstein: Enemy Territory

@LOL ::

Da seveda sem misliv Wolfenstein;)

koyotee ::

Sej to je edino pravilno, da bo za plačat, če se koga dobi da cheeta se preprosto bana cd-key + veliko manj noobov bo + ...
se vidimo ko izide 8-)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Pesimist ::

Call of Duty je brezveze spilat. Tam je tolko chiterov in dobene protekcije da se nakoncu vprasas zakaj si sploh to delas sam sebi :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237543 (23259) Sc0ut
»

Igre za LAN Party

Oddelek: Igre
393012 (1958) RokX
»

Kaj najraje igrate (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
716848 (5027) Orchestra
»

Katere igre preko neta?

Oddelek: Igre
273989 (3225) Chronoboy
»

Katere igre igrate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15511603 (8394) BigFoot

Več podobnih tem