» »

Šviglati??

Šviglati??

Defero ::

Jaz sem se pa z razredom pogovarjal in smo prišli do zaključka da bi se spačalo kupiti slušalke in da ko bi bil nekdo vprašan bi mu mi lepo govorili v uho. Mene pa zdej zanima kje bi našel tako majhne slišalje da bi se dale skriti v uho??
Da bi bile drage to vedmo ampak če cel razred da neki zraven nebi bil tako velik strošek.
A ve kdo kje bi lahko to našel??

antonija ::

Mi smo to tko nardil, di si "instalirau" slusalke na notranjo stran rokava, in se pac naslonu na roko kot da premisljujes (in poslusal poucne texte:D). Pa morm rect da nas nikol niso dobil. Bli smo pa sam trije ki smo vedli za to, ker ce jih je prevec, pol je spet jeba. Sam kupit (al pa nerest) si mors nekaj sprejemnikov pa en oddajnik pa je.

A.J.A.: Ce je pa prfoksa prsla zdraven si pa sam roko dol dau in je slusalka "pobegnila" nazaj v rokav.>:D Bemti sej tole je slo-tech! Mal modanja bi pa ze lahk mel v krvi...:))
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: antonija ()

leonius ::

Amm, in koga tukaj goljufaš?

Sebe ali prfokso? Če si v SŠ in boš študiral, verjami, boš se vse še enkrat učil.

AnZo ::

Če ne druga bi vas prej kot slej pogruntali. Prej maš same slabe ocene pol pa kr štirke al pa petke. Drgač pa vprašaj na FBI al oa CIA bi mogla met kaj tagega. :D
Snowboarding is the best thing you can do with your pants on...

antonija ::

Gulfas prfokso. Jst sm veseu da se mi ni blo treba ucit vse geografije in zgodovine in sociologije in...... ker mi je najedala pa se NIC od tistega znanja zdaj ne rabim. Kar mi je pa blo kul sm se pa ucu pa zdej tud znam za faks. Ce pametno plonkas pol ni panike.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Gandalfar ::

AnZo: jah.. zato pa nimas kr naenkrat petk ane =)

antonija ::

Ja, plonkanje je za lene, ne za neumne.....
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

ShowDown ::

Ja, plonkanje je za lene, ne za neumne.....
;(( ;((
to ni res!!!!za svinglanje se tudi mores potrudit!!!

tilko ::

Jao folk, kje je pa kej romantike? Kaj pa dobri stari plonkci? Js sm jih rabu u ss in zdej na faxu jih pa morm rect da jim prou nc ne manka. K si vprasan se pa mal potrudis pa kej zmutis skup. Sj se da... Aja, pa to je res, plonkanje je za lene... In lepo vas prosm, kdo rab geografijo pa sociologijo pa psihologijo ipd.?

lp tilko

antonija ::

Ce se vrnem na temo kje kupiti, pol poglej v kaksnih spy shopih al pa kej tazga... vem da je vcasih biu en bliz Drame, sam ne vem ce se obstaja... ziher bo pa cenejs narocit iz tujine po 1.5. (ce niso ustni prej na sporedu>:D).
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Gandalfar ::

ce te dobijo s plonkcem bos dobil samo sut pa kaksn ukor v najslabsem primeru...

ce te dobijo s to hi-tech igracko te bodo pa vsi profesorji do konca tvojega srednjega izobrazevanja gledali kot najvecjega kriminalca, ki se ga je potrebno najbolj bati..

Defero ::

Koga z tem goljufam... ja sebe res...
Ampak po tem ko si že bil vprašan vse zbrišeš iz spomina!
Večino po enem mescu pozabiš...
apj, rsm se pa tak in tak moraš naučiti tu pa se ne mislim švinglat sam psihologija... ne me zajebavat!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plonkanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7522533 (10071) Grizzly
»

Kje kupiti "plonkarski" kuli/svinčnik ?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5313138 (5158) Saladin
»

prepisovanje na maturi NEXT GEN - how to (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
8812059 (8564) Pro
»

UV pisalo za plonkat... :)

Oddelek: Šola
378644 (6236) merihuana
»

Revolucionarna studentarija

Oddelek: Loža
82198 (1882) Ziga Dolhar

Več podobnih tem