» »

WMP uninstall

WMP uninstall

antonija ::

Pozdravljeni!

Mene pa zanima, ce je kemu ze ratal prepricat WMP (8.00.00.4487) da se odinstalira v WinXP Home... Sm probu vse uninstale, tko da je izginu iz vseh menijev in seznamov:)) , ampapk se se zmeri zalaufa za .avi fajle:( . Pol sm se po registru saru pa zbrisu vse kar je blo podobno WMPju, pa se zmeri isto:'( . Pred tem sm probu se

RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection C:\Windows\INF\wmp.inf,Uninstall

pa tud ni delal, WMP je se zmeri defoul player za .avi fajle;( . Pa tud probu sm nastimat Media Player Classic kot defoult player, pa tud ni delal;(( .

Zdej pa ce ma kdo prosim se kaksno idejo nej mi prosim pove, ker ta kurac noce it stran. Sej bom veseu ze ce se ne bo pojavljau kot defoult player, ce se ga pa da zradirat bom pa od veselja v luft skaku!:D
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

jurre ::

no, ce bos zadovoljen da nau default player pejd v nadzorno plosco, moznosti mape, klikni tipi datotek, poisci avi pa spremeni default progy na tistga kerga hocs..pa se ti ne bo odpiral vec MP:D

antonija ::

Cist povsod sm ze nastimu da je Media player classic defoul player za avi fajle, tud v control panel/folder options... mi pokaze da je MPC defoult player, ko pa dvakrat kliknem na .avi fajl mi pa WMP odpre;( ;(( . Pa je WMP kao odinstaliran pa vse. A kdo ve ce se to sploh da narest? Zradirat WMP iz windowsev (XP home) al ga pa vsaj onesposobit za VSE fajle?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Edelweiss ::

Ja res,men gre tud ista stvar na kur*c.Nonstop tale WMP !! >:D ;((
Sploh nisem razmišljal o deinstalacije,da bi se to dalo narest .
Anatomija,dobro si se to spomnil.
Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DivX codec nadomestilo - ffdshow kodek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21159106 (14254) BaRtMaN
»

IE 7 ali FF ne predvaja nekaterih video vsebin (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
538368 (7449) HitriPepe
»

Bill Gates: Longhorn leta 2006

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
282971 (2971) andrej
»

AVI preview v eDonkeyu???

Oddelek: Programska oprema
111960 (1769) BigWhale
»

Kako popraviti .avi

Oddelek: Sedem umetnosti
161853 (1588) dobaluka

Več podobnih tem