» »

Slovenija rulz

Slovenija rulz

modelizer ::

Bl kot razmisljam, bl prov se mi zdi, da bi enostavno odje*al NATO, EU,vatikan pa se UNICEF, vse povrsti. Se mi zdi da smo enostavno tko ful samozadostni, mam eno vizijo lahko postal ena Svica na soncni strani alp. Zacel gradit univerze, tech centre itd. ne pa termoelektrarne pa podobne smrdljive scene.....:O

`DoC ::

Vsi imamo neke vizije, ampak smo tok pametni da tok neumnih kot jo imaš ti ne devamo na forume, ampak mora prvo iti čez naše racionalno razmišljanje da jo sploh damo na forum... mislim ej krneki...;((
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

ABX ::

Rajši legaliziramo droge, prostitucijo in gemblanje. Keša ko dreka.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

modelizer ::

Sej jo jest tud nisem zadevou.......:D
aha, pa se to kako lahko reces moji viziji neumna...enostavno dolocas na podlagi svojih kriterijev kao "racionalnih".

abcde7 ::

Če bomo legaliziral vse to, bo SLovenija mesto z največ kriminala na svetu, za svojo velikost!!!>:D

TESKAn ::

Kar je legalizirano, ni kriminal -> ergo v sloveniji ne bi blo kriminala z drogami, pa še kup tax bi lahk od tega pobral...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Tomi ::

Slovenija ne more biti druga Švica, ker nima ugleda. Kje pa smo doslej bili. Vedno neki priveski držav, ker smo pač bili od juga najbojl razviti. Ali pa da ne omenjam vse negativne reklame, ki smo si jo naredili, ker smo bili v Jugoslaviji. Kako naj bo država, ki se je pred par leti rešila komunizma, vzor drugim, prosim?
metrodusa.blogspot.com

goranTNT ::

Men je starh smrti!
Zanima me kaj se zgodi k umres.Sej mora se bit neki.Ne more bi kr nc.:|

goranTNT ::

Jst pa sm hudo zgreso topis!
Se opravicujem.:|

XCT ::

A vam jaz povem kako recimo Avstrici in Italjani gledajo na Slovenijo.

Enako kot mi na Madžarsko
Web developer & designer
http://www.medialabs.info
http://nk-polskava.medialabs.info

`DoC ::

Emmmmmm....Errrrrrrr... mater ne morem se spomit... remind me Club kako pa mi gledamo na Madžarsko?
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

sifu ::

slovenija se z avstrijo in italijo sploh ne more primerjat...k italija in avstrija sucks:D

Vanich ::

Hmmmm, da nebi jest zejle povedou kuko gledam na Italijo, da o mojih pogledih na Avstrijo sploh ne govorim. Oboji so lahko samo tih. Sem pa iz Jesenic, kar pomeni da mam 7200 m (Karawankentunell) do Avstrije in sem tam tud po 3 x na teden (službeno, privat redkeje), in morem povedat da bolj Hilly-billy Red-neck White-trash patološko fašistoidnih ignorantov ni v Evropi. Kar se pa tiče Italijanov pa....A ste bli gdaj na tržnici v Trbižu ????? Tak je razviti sever Italije...Bohved kako je poj šele na revnem jugu ???? Boh jim pomagej...in oni se poj nekej kurčijo čez slovence, 'k smo za njih lahko aristokrati....

BigFoot ::

ja itaq :D
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

modelizer ::

in kaj hocem jest povdarit (dons sem poslusal komentar enga k je klical na val202 in mi je dal mal zagona, ker vem da nisem osamljen): zakaj moramo slovenci pojest vse te pizdarije, samo zato de pridemo v EU, predvsem nase sosede (se ve katere) skoz nekej tezijo, naj zapremo djutifrije (zakaj se vedno obstajajo v Grciji, pa je clanica EU?), naj zapremo nuklearko(zakaj ko jih je cela poljska,ceska,slovaska itd polna, pa so sigurno vse slabse od nase), pa se milijon buč ki se mi jih sploh ne da pisat, OUR INTELECT PROCEED.......:\>:D:\
...........fly, robin fly........up, up to the sky

rooster ::

Ja valda, večina nas itak vidi samo blišč od drugih.
Mi pa bomo imeli točno toliko koliko bomo sami pljunli v roke. Če bi vsi slovenci razmišljali kot modelizer, bi se dalo kaj nardit. Sam to bo kr ostala utopija...
A s ti tut not padu?

hahaha ::

Tomi je pa mau mim useku.Tomi??a te je sram preteklosti?jest mislm da nekak nimaš prou.mislm,da iz tega pogleda to nit ni tok slabo,nasprotn,50let komunizma zna bit ql prednost.a mislš da neb oni rekl: glej jih carje!mel so 50 let totalitarizma pa kr neki razturajo,medtem ko se italjani z dneva u dan bol bližajo tuniziji kt pa europi.........aja,pa prosm,folk,nehite igrat ulogo nekga ponižnega predstavnika hlapčevskega naroda.razn skandinavcv so itak usi za en kurac,tko da,prosm,mau več samozavesti!
SADJE CAKA OBIRALCE. PRISTOPI!

||_^_|| ::

glede JE Krško: jst bi raj termoelektrarne zapru pa še kšno jedrsko zgradiu

luni ::

wow en semi-normalen post s strani nasega castnega prvega gnoja... svet se definitivno obraca na glavo :)
Artificial Intelligentia

Tomi ::

Hahaha:mogoče sem imel malo off topic post, samo hotel sem povedati, da nikoli ne bomo druga Švica, kot nekateri upajo.
Glede komunizma: zdi se mi, da je bil slab za nas, ampak drugače nismo mogli, če pa smo imeli skoraj diktatorja na oblasti, se strinjaš?
Mislim, da bi moral biti bolj ponosni na svojo lastno preteklost, kot pa na skupno ( pa čeprav jo je bilo vsega skupaj recimo malo več kot 50 let ). Mislim, če še imajo v najrazvitejši in najsploh oh državi ( po njihovem ), ZDA kot osnovi inavguracije obliko, ko smo jo pri nas uporabljali še pred več kot tisoč leti, pa to nekaj pomeni.
Moje mnenje je, da sicer zaradi lastnih koristi moramo v nato in EU, drugače pa ni potrebno.
metrodusa.blogspot.com

Tr0n ::

Koga boli q ce ima naziv "gnoj". Te zvezde pa nazivi so itaq za en velik qurac! Ko da bi bil na forumu od vrteca.

luni ::

Ja ja TrOn to zdaj samo govoris da bi izpadel kul, drugace pa si ful zelis slikico Nibblerja >:D
Artificial Intelligentia

bostjan1s ::

Mamo vizije, seveda, kdo jih pa nima. Res pa je tudi to, da imajo "slabse" drzave zeljo po boljsem, napredku, Zahodu, sele ko jim razvoj omogoci neke samostojne funkcije v svetu, se lahko zacnejo ukvarjat z "nocemo bit pod nobeno nadoblastjo", zal je tudi svobodna drzava precej odvisna od velesil, zato se bi prej v preteklosti blo vredno vprasat kaksne prednosti bi imeli pod nekdanjo Jugoslavijo. Kot celota bi bili nedvomno bolj mocni, tako da bi nas verjetno EU sama medse vabila... Samo cas bo pokazal pravilnost odlocitev in potez nasih politikov..:\

misko ::

jaome
kwa vsi neki o eu, nato, pa legalizacija onega ...
folks: mi nimamo oblasti v rokah:(, zato ne bluzimo
kr se bodo odločl se bodo
pa če nergamo al pa ne

Thomas ::

Za tiste, ki ne veste - nekdanja Juga je bila povabljena v EU.

Odklonili so, misleč da morajo graditi socializem.

Eni mislijo tako še zdaj. Da raje gradimo nekakšen domači socializem namesto da gremo v EU. :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Volitve po Evropi (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Problemi človeštva
684128262 (99028) Truga
»

Kaj ima Slovenija boljšega od Jugoslavije? (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Problemi človeštva
68091775 (77457) Karaya 52
»

Revolucija!

Oddelek: Loža
441917 (1449) Aggressor

Več podobnih tem