» »

Mustek DV5000

Mustek DV5000

grabber ::

A ima slučajno kdo to kamero?
Baje jo imajo v enem katalogu (Quelle, Neckermann,???)l poceni pa me zanima če se nakup splača8-O. Ni ultra zmogljiva ampak cena ok. 40k je pa kar mamljiva
  • spremenil: grabber ()

Caligula ::

Ne kupuj takih zadev. To je narejeno, da naukemu ocesu privlacno zgleda in spominja na kamero.
Clovek, za dobrih 90 jurjev dobis v SLO, presvercano iz avstrije TOLE

Ce pa bi rad za zares malo denarja delal presenetljivo dobre slike pa si kupi TOLE

Skratka tisto kar si videl ti je sranje.
Ali kupi poceni pa dobro ali pa enkrat drazje ampak pravo in dobro stvar.

grabber ::

Sem imel danes priliko videt to zadevo in me tudi slučajno ni prepričala. Produkti so minimalno boljši kot na moji Logitechovi web kameri, prednost je samo da je ta Mustekova pogruntavščina prenosna, kar pa ne opravičuje nakupa. Če bi bila 15k sit bi jo mogoče še kupil. Tako bom pa moral še nekaj časa stradat da si bo kupil kakšno podobno zadevo kot iz zgornjega linka:\ :P

Caligula ::

Kupi si za 25 jurjev tisti Benq fotoaparat. Sem mel sam. Najbolj varcen glede baterij v klasi, dobro narejen, odlicne slike in LCD, lahek, majhen,.. skratka zalo vredu zadevca. Taka za skos met s sabo v zepu.

Ted ::

Hm, pa se da pomnilnik nadgradit in če, s katero kartico? Na strani to namreč ni eksplicitno napisano...

Caligula ::

Je nadgradljivo z SD/MMC karticami.
Ce hoces, mi mailaj na kmecka@primorsk.com pa ti posljem nekaj slik. Sam napisi se, ce mas dialup ali kabel/adsl.
Ker vsega skupaj je za kak megabajt.

ronaldo ::

seveda kot vedno tle v sloveniji ti bodo vsi rekli pusti to sranje pa take stvari , ceprav se sami niso probali ta model.

vglavnem mustek dv4000 ni bil tak slab...ti pa si nasel mustek dv5000 (jaz si bom kupil dv 5500 ki izide poleti)
mustek dv 5000 ni slab kot drugi pravijo.
cena je poceni za to kar dobis.
mp3 player,
webcamera,
dig fotoaparat,
video camera,
snemalnik zvoka.
to vse dobis v eni sami napravi in za le 40k. to se splaca. ker ti nisi profesionalni fotograf da isces neke ultra super kvalitetne slike, ki jih ne dobis niti od zgoraj omenjenih fotoaparatov.
vglavnem da moje besede niso le zrak si sam poglej za mustek dv4000 kaj so napisali drugi ki so ga uporabljali..pa se slike pa video-e bos lahko videl pa sam se odlocil. aja to ja za model 4000 ki pa je slabsi od modela 5000 ker ima manjso resolucijo.

http://www.firebox.com/index.html?dir=f...

to je ta stran pa si sam preglej. za tako malo denarja se dobi ena super stvar ki ima se zraven mp3 player ki vedno dobro pride. 8-O

Caligula ::

Za 48.000 SIT se dobi recimo HP 735, k pa je tapravi digitalni fotoaparat. Ne plastik fantastik, ki je zanic MP3 player, fotoaparat in vsaka taka zadeva po posameznih funkcijah.

Ce bi rad se diktafon, video in slike take povprecnee kvalitete kot je ta DV, dobis to v veliko bolj licni in manjsi pakungi pri Comtronu za 22.000 SIT v obliku Musteka d35. Se pravi za pol manj denarja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A je Mustek DV 5000 digitalna kamera za 38k vredna tega denarja?

Oddelek: Kaj kupiti
61028 (944) AtaStrumf
»

Digitalna kamera (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
636029 (5130) Caligula
»

Kater digitalni fotoaparat do 40000sit

Oddelek: Kaj kupiti
241719 (1395) frenk
»

Od cenejših: Mustek MDC 3500 - Da ali Ne?

Oddelek: Kaj kupiti
121121 (1016) Caligula
»

Kateri dvd player?

Oddelek: Kaj kupiti
61030 (960) Wox

Več podobnih tem