» »

Od cenejših: Mustek MDC 3500 - Da ali Ne?

Od cenejših: Mustek MDC 3500 - Da ali Ne?

BoGo ::

Imam prijatelja, ki se zanima za nakup digitalca. Ali je Mustek MDC 3500 dovolj kvaliteten za svoj cenovni razred? Če ne, katerega bi priporočali (do 50K SIT, vsaj 2,1MP, po možnosti optičen zoom)?

Hvala vnaprej za odgovore.
There are 10 kinds of people in this world:
Those who understand binary and those who don't.
  • spremenil: BoGo ()

Popeye ::

Js bi namest Musteka priporocu Canona!! Nej da se tisth 5k pa bo meu zelo solidnega digitalca.
:)
lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Popeye ()

Lime ::

5k zraven ja. 25k bo potrebno doplačati :D .

Mustek je kar v redu. Sploh so zelo lepe slike, če slikaš zunaj in ob dobri svetlobi. Pa še zelo zelo majhen je.
Za temne prostore in kake hitrosepremikajoče predmete pa ni ne vem kaj.

flipflop ::

Sej je rekel do 50k. Če je pripravljen dat tolko,naj še mal razkira zraven (5-10k),pa dobi Canon A60,ziher boljši kot ta Mustek.

BoGo ::

Hojla. Ja, tudi sam sem mu priporočal Canona A60, saj takega imam sam. 50K naj bi bila zgornja meja, saj potem še treba dokupiti boljši pomnilniški medij, pa baterije za polniti, ipd.
There are 10 kinds of people in this world:
Those who understand binary and those who don't.

flipflop ::

DIG. FOTOAPARAT CANON A 60 2Mpix PowerShot


To je pri Rolanu. Jst pravim da naj še nakraspa nekje tistih 5k,pa bo mel dober fotkič k bo dobro slikal v temi al pa na soncu z veliko nastavitvami. Da mu ne bo potem žal.

Lime ::

25k je razlike med Mustekom in Canonom.
Sigurno pa da je Canon boljši.

Caligula ::

Za 60k dobis HP 735, ki dela odlicne slike-bolje kot ta Canon, HP ima 3.3 megapiksle,.. pa res vredu.
Drugace sem pa sam za male pare dobil Benq DC 2300 in sem EXTREMNO zadovoljen! Hiter, odlicne slike, 2.1 megapiksla, samo jaz ita1 najraje slikam v najnizji resoluciji, ker so slike na dobrem foticu se vedno odlicne pa se po mailu grejo lepo okoli,..

Pa se najbolj varcen glede baterij je v ksi, pa pri videu ni casovne omejitve-samo kartica.
Pomankljivost tega Benqa je, da nima opticnega zooma. Ce ga kje dobis poceni ga vzami.
Drugace pa je bestbuy HP 735. Najvec za ta denar. Pa spet-daj na gobec vsakega, ki ti bo hvalil neko znamko fotoaparatov. to je odvisno od modela, cenovna politika pa potem cisto nekaj drugega, pa odvisno kako se je kak uvoznik uspel zmenit, pa kolicine tako da glej na value for money. Trenutno je to HP 735.

Slike so res dobre.

Samo je 60k.

Takega Benqa pa verjetno dobis za cca 35k.

Skratka ne oziraj se nujno na znamko. Se Yakumo so hvalili za kakovost slik. Pa vecina brand name proizvajalcev svojih fotoaparatov ne dela vec samih. Narocijo jih pri Litajcih in Tajvancih. V bistvu so ze sami postali neke vrste dealerji. Proizvajajo skoraj nic vec sami.

;((

BoGo ::

Hvala vsem za info in mnenja. Bom posredoval naprej. :)
There are 10 kinds of people in this world:
Those who understand binary and those who don't.

Popeye ::

HP-ja sm meu js pa sm 100%, da nebom nikol vec HP digitalca kupoval (printerje pa skoz). Slike v temnih prostorih so porazne, fles slab in sence na slikah se najslabse(pa tud temni deli slike). Canon vem da rula, pa tud Sony jue full dobr. Js bi meu Nikona 3100 pa nevem kaksn je kej, tko da ce ga kdo ma nej napise.....:)
lp

Popeye ::

Mogoce bi biu tale Sony dober! Po moje je se zmeri bolsi od Musteka......:)

TylerDurden ::

Lahko probaš še z Mercuryem ali pa A60, samo bo kartica pa baterije še 20 jurčkov, se pravi da bo to 70 jurjev.
Let\'s make some soap ...

Caligula ::

Kerega HPja pa si mel?
Sej ni blo tako ,a je bil tvoj prvi low end aparat, pa si potem kupoval cedalje boljse, zdaj je pa HP jajc?

Resno me zanima-ker sem imel 820 pa 735 pa sta bila oba odlicna. Precej boljse slike kot pri Sonyu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri digitalni fotoaparat za okoli 100 K

Oddelek: Kaj kupiti
363053 (2541) gremlinatorv
»

Katere baterije za "digitalca"? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
556065 (5178) Zdravko
»

digitalni fotoaparat

Oddelek: Kaj kupiti
172092 (1844) Fizikalko
»

Kateri digitalec (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
603472 (2838) Caligula
»

Polnilec + Baterije (akumulatorji :P)

Oddelek: Kaj kupiti
241671 (1488) OnTheMic

Več podobnih tem