» »

?ATI vs nVIDIA?

?ATI vs nVIDIA?

Rekec ::

LE kaj je boljše? Meni se že meša, ker res ne vem kaj je bolje? ATI ali nVIDIA? GeForce ali Radeon?

Vikking ::

oboje!

delfinus ::

Sam imam sicer Geforce MSI 5900SP in sem zelo zadovoljen, piporocam ti pa Radeona 9800Pro, ce jo seveda dobis kje ugodno. Ugodno mislim tko max 50.000 SIT. lp, D.

ganzi ::

Sam ti pa si dosadan s temi grafičnimi:\ .. Kup že eno, pa je.
LP

PrimozR ::

Evo ti, tole vem. Če rata težko (kšna megla), nVidi ful padejo FPS-ji. To se najde tut na tem forumu. Mal še pobrskej. Še zmer pa loh prodaš pa zamenaš. Je pa tko, usak svoje hval.

Caligula ::

Probaj si iz Peluge dobit Radeona 9800 ali 9800 pro ali pa poslji zasebno sporocilo uporabniku Glinik , ce ti lahko zrihta in za koliko.
To je najboljsi nakup. Seveda ce mas dobrih 40 jurjev ali vec.

Sami ::

Nvidia GF FX 5900XT je po mojen mnenju zdele super nakup in brez problema jo fleshnes v 5950 Ultra8-)
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zheegec ::

To flashanje je malo tvegano (večinoma se nerade flashajo v 5950), lahko jo pa zelo zelo naviješ.

Caligula - daj se umiri malo s tem švercanjem, kolikor vem je to kaznivo dejanje.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Caligula ::

Alien, daj umiri se malo z sitnarjenjem. Kaznivo je marsikaj. Na papirju,.. samo so stvari, ki se ne enforcajo. Cariniki sploh ne gledaj vec. Sicer pa se da to samo se do konca meseca. Pol bos mel pa mir. Sicer pa me lahko prijavis, ce je kaj narobe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

boštjan ::

Caligula,samo res si že tečen s tem švercanjem,če maš še kakšne podobne komentare,pošlji ZS,ker slo-tech ni forum,ki bi ljudi spodbujal k švercanju in podobnim ilegalnim stvarem

Caligula ::

Se 5 dni boste trpeli. Tecen je marsikdo z spodbujanjem k marsicemu, kar je ravno tako ilegalno pa se o tem govori na forumu.
Se mi pa tud ne da vec tko, da mate mir pocas. Sam se pa itak splaca zdej iz tujine marsikej naroca, ker je cnej. Se s postnino vred.

Rekec ::

to temo sn odprl niti ne tolko zaradi sebe kolko zaradi drugih! Saj na slo-techu primankuje dobrih tem!8-O

boštjan ::

tem o grafičnih je pa že oho oho veliko.

globoko grlo ::

Rekec komedijant:D lol:D

Dr_M ::

hm....ne, na slo-techu NE manjka provokativnih tem.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tilen ::

Mislim, da glede na topic se vsi strinjamo (v tem trenutku) da je najboljsa Nvidia s svojim NV40 oz Geforce6800 Ultra.



lp,


Tilen
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

ganzi ::

Ti pa si pojav..:D primankuje dobrih tem in zato odpre temo..LOL
Pa to so najbolj bedne teme Amd vs Intel, Radeon vs Nvidia. Mal počekiraš forum k je poln takih tem pa poguglaš pa maš malo morje testov in primerjav.
LP

Grey ::

Če zdele kupuješ je seveda najbolj nakup FX5900XT, hitrejša je od 9600XT in 5700Ultra. Če bi pa rad še hitrejšo a dražjo, pa lahko nabaviš R9800Pro. Tok o tem.

Tilen ::

Moga predloga pa nihče ne je*e ;((
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Caligula ::

Jz ga >:D
:D

karafeka ::

Uživi >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

vrednost kartice

Oddelek: Kaj kupiti
311215 (1002) Jan987
»

Katero grafično?

Oddelek: Kaj kupiti
171337 (1104) Oblivion
»

Katero grafično do nekje 60kSIT?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
985570 (3702) Dr_M
»

Fx5950U ali R9800pro

Oddelek: Kaj kupiti
231049 (820) Caligula
»

5900- n-tič.....Vsi leadtekovi modeli

Oddelek: Kaj kupiti
171201 (915) Lee_Nover

Več podobnih tem