» »

100si : webalizer

100si : webalizer

Elemen_T ::

Ker webmastra lestvice na noben način ne dobim na email, bom vprašal tu.

Koliko odstopajo vaše integrirane statistike od statistik sistema 100si.com?
Pri meni je odstopanje kar 40%.
Če mi webalizer prikaže 2000, mi 100si prikaže nekaj več kot 1000.

Kodo sem imel v footerju, pa sem jo testo prestavil v header - in ni skoraj ni opaziti razlike.
Prav tako je koda globalno integrirana v sistem tako, da odstopanje zaradi neprikazovanja 100si skripte odpade.

Dejstvo pa je, da je webalizer znan povsod po svetu in velja za enega izmed najbolj natančnih statistik...

Je to še kdo ugotovil in ali imate kakšno idejo, kaj bi to lahko bilo?
(razmišljam, da bi se iz lestvice odjavil ampak nevem kaj pomeni več - kar nekaj obiskov dnevno iz njihove strani ali minus točka za jasnost statistik)
  • spremenil: Primoz ()

Primoz ::

Bodi ponosen da imaš toliko uporabnikov, ki ti non-stop ždijo na strani.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

andrej ::

mislim, da je zadeva zelo odvisno od tega kaj je zate unikaten obisk. jaz imam podobno izkusnjo z 100si proti weblog programom...

Elemen_T ::

Uf. Jest se opravičujem, če je bilo odprtih več podvojenih tem - sistem mi je namreč izpisal, da "nimam dostopa", pa sem ponavljal in ponavljal, medtem pa so se posti očitno dodajali :D

mislim, da je zadeva zelo odvisno od tega kaj je zate unikaten obisk. jaz imam podobno izkusnjo z 100si proti weblog programom...

Unikaten obisk je verjetno tisti obisk, ki pride iz enega IPja na vsake 12 ur.

Bojda pa 100si dela po tem sistemu. Enako webalizer.

Primoz,
njaaa. Tolko jih pa spet ni :)
Ta post sem postavil predvsem zato, ker sem le opazil, da pri nekaterih straneh webalizer prikaže podoben obisk kot 100si ... pa mi to enostavno ne prebije.

Tarzan ::

40%??
Pri meni je odstopanje sicer bilo, nikakor pa ne tako veliko. Na 100.si prikaže, da na stran www.podnapisi.net pride dnevno okoli 2200 različnih oseb, razen ob nedeljah, ko je teh lahko tudi čez 3000. Lastna statistika pa je kazala kakih 100 do 200 obiskovalcev razlike.
Ker je stran prenovljena sicer še nimamo podrobne statistike strani, ampak ko bo bom lahko natančno pokazal razliko.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google Analytics ne zna seštevati!!

Oddelek: Izdelava spletišč
392255 (1658) Gost
»

Slo-tech kot empirični primer v doktorski

Oddelek: Slo-Tech
121267 (1087) delfinus
»

Slo-Tech na 22. mestu v Sloveniji

Oddelek: Slo-Tech
211613 (1084) borinho
»

števci za strani

Oddelek: Omrežja in internet
201464 (1224) [BISI]
»

Dvesto tisoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
605863 (5863) Sergio

Več podobnih tem