» »

Slo-Tech na 22. mestu v Sloveniji

Slo-Tech na 22. mestu v Sloveniji

Tr0n ::

Vir: Vecer

---------------
Novembra je potekala velika vseslovenska meritev obiskanosti internetnih strani, ki jo je izvajala družba Cati. Včeraj so predstavili prve rezultate, a bolj kot podatki je pomembno dejstvo, da postaja internet močan medij s tendenco rasti. Digitalne vsebine prinašajo veliko posebnosti in prednosti, ki so novost pri medijskem planiranju in šele z njihovim izkoriščanjem se bo pokazala prava moč interneta.
---------------

Na dnu je lestvica 30 spletnih mest glede na število različnih mesečnih obiskovalcev.

Čestitke in le tako naprej!

TheJack ::

Iskrene čestitke Slo-Techu! Moram priznati, da si nisem niti predstavljal, da se Slo-Tech uvršča tako visoko (ne sledim preveč tem rečem). Res prijetno presenečenje.

Alexius Heristalski ::

Uff, jaz sem pa mislu, da bo vsaj med prvih deset...
:)
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Matek ::

Sam kolko se jaz gledal na 100si, je dnevno recimo okrog 6000 obiska, če to pomnožimo s trideset, je skupaj 180000 mesečnega obiska. Od kod pol njim tista številka, po tem izračunu bi moral st bit tretji
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

alien-w ::

Na 22.? Samo? Hmm... gleden na 100si.com smo precej višje. Je pa res, da večina strani nima registriranega 100sija. :(

morphling1 ::

Ah sam poglej kake strani so pred nami tiste na katere klikajo ate pa mame pa zdolgočaseni uradniki, ki nimajo kaj za delat in potem surfajo cel dan po netu in teh je ogromno :D
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

darh ::

hmm wierd...

v mesecu decembru je bilo obiskov 186.481.

s tem, da smo vsak mesec višje :)

Excuses are useless! Results are priceless!

Gandalfar ::

to so razlicni ljudje ne pa unique visitorji (po tem stevcu)

darh ::

različni != unique ? :8)
Excuses are useless! Results are priceless!

Gandalfar ::

unique na mesecnem nivoju..

Elemen_T ::

Ti CATIjevi rezultati štejejo obiskovalce kot unikatne. Torej ste imeli mesečno (npr) 10.000 različnih ljudi. dobesedno.

darh ::

aja... pol pa ja...
Excuses are useless! Results are priceless!

Ziga Dolhar ::

Wau. V zadnjem letu je bila rast 50 %.

_WAU_.

the_unborn ::

strasni ste

:)

gumby ::

tale tema ziher pomaga...
gremo dalje nabijat:D

Sergio ::

BTW, smo ena redkih strani, ki naše statistike ne skrivamo.

To, da pa imamo mesečnega dosega 22.000 različnih ljudi -- si pa štejem v čast. Kar malo stisne. :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Tr0n ::

Yup, odgovornost narasca s stevilom obiskovalcev :).

Zheegec ::

Huuu. Ali bodo naši junaki vzdražli pod pritiskom? hdhudfugdf
Sorry :D
Keep up the good job:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Tody ::

Em kako si že oni to meril ? A ste jim vi dal podatke al so oni šaril po vašem serverju al majo kšne nadnaravne moči ?

PaJo ::

En link smo dali na naso prvo stra in to je to, seveda je stvar bila nevidna za vase oci:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

City ::

Meni je CATI-jeva analiza obiskov spletnih strani nerealna, vendar ne pravim, da s tem tudi ni netočna, saj se teh meritev ne, da "točno" izmeriti.
Prvič je sama anketa narejena na podlagi telefonske ankete, potem če si "dober poznavalec" internet strani si verjetno naprimer slišal ali tudi kdaj obiskal slo-tech, kontra pa ti je to seveda tuje, ali če si zagrizen bralec je od tebe svet knjige bolje obiskan kot kakšna moj denar spletna stran, drugič na podlagi detektiranja cookiejev na določeni strani in metodologiji odstranjevanja podvojevanja uporabnika in drugih parametrov, ki so bili še upoštevani.
Mogoče so CATI-jeve informacije o analizi pomankljive in se zato motim, vedar še vedno gledam na to analizo bolj z rezervo.

p.s. vseeno pa ni mačji kašel narediti stran, ki te bo uvrstila na to lestvico, pa če prav je to 22 mesto. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: City ()

borinho ::

Čestitke mojstri


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google Analytics ne zna seštevati!!

Oddelek: Izdelava spletišč
392322 (1725) Gost
»

Dobiček spletne strani

Oddelek: Omrežja in internet
453413 (2634) fahrenGONE
»

Slo-tech kot empirični primer v doktorski

Oddelek: Slo-Tech
121318 (1138) delfinus
»

Dvesto tisoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
606215 (6215) Sergio

Več podobnih tem