» »

Italijanska liga na TV3

Italijanska liga na TV3

tomi77 ::

Že nekaj časa spremljam prenose nogometnih tekem na TV3, ko so začeli prenosi sem si rekel končno nekdo je začel prenašati prave in vrhunske tekme. Zato vsaka čast TV3-ju. Pritožbo pa imam glede komentatorjev, ki bi lahko rekel, da o italijanski ligi nimajo pojma! Še posebno z imeni igralcev italijanske serie A. Tako lahko slišiš naslednja imena Alessandro Tachinardi ( v resnici je Alessio), ali pa predsednik Rome Francesco Sensi (Franco) in tako naprej... Jaz sem rešitev najdu! Ko je tekma na TV zmanjšam jakost zvoka in prižgem radio na RAI 2, kjer je prenos tekme po radiu. Tako mi ni treba poslušat tistega tepca od komentatorja na TV3!!!;((

BigFoot ::

hehe, si se pa znajdu. yeah, komentatorji na TV3 so res zanič, samo moram reči da so POP TVjevi (na čelu s Kukovico) še skoraj slabši.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

JXS ::

no ja, sam še vedno veš koga misl>:D, ostalo se mi zdi pa kar solidno, če pa gedamo primerjavo tv3 in kukuovica pa lahka rečem kar odlično>:D

R0K ::

Na TV3 gledam samo prenose tekem španske in italianske lige.Komentator je pa res zanič in sploh use druge oddaje na tej TV

Tiger ::

Tudi sam najraje glede prenose italijanske lige (seveda brez komentarja) - navijam za Romo, misliti, da ji bo uspelo (postati prvak)?

BigFoot ::

ja no, sej o tem smo enkrat že razpravljali. ko enkrat poslušaš komentatorje na Eurosportu ti mine poslušat tiste ne SLO TV, kaj šele ostale (POP, TV3)

navijam za AC Milan, prvak bo pa Roma.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zatemnitev prenosa tekem SP (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10021777 (10359) Master_Yoda
»

evropsko prvenstvo v nogometu 2008 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11110424 (7342) Quickbeam
»

Liverpol - Milan

Oddelek: Loža
452597 (1875) Amare
»

OMG kaj dela Manchester... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
696757 (4619) Alexius Heristalski
»

Imam rešitev, kako si bom lahko ogledal prenos nogometa brez bednih komentarjev!

Oddelek: Loža
353101 (2282) dela

Več podobnih tem