» »

Kateri polnilec za AA baterije?

Kateri polnilec za AA baterije?

eudyptula ::

Najbolj važno je, da polni AA akumulatorske baterije (univerzalni polnilci so ponavadi precej zanič), hitrost ni tako pomembna, naj bo prilagojen za močne baterije (čez 2000 mAh), kvalitetne izdelave (ne pa profi, zadeve mnogo čez 30k SIT ne pridejo v poštev), dober sistem indikacije polnjenja. Pa seveda čimbolj poceni.

Vikking ::

sam uporabljam GP Powerbank 3, in zadeva je luštna in super... baterije uporabljam za digitalca, joystick in diktafon! piše pa da naj bi polnil samo GP NiMh baterije na teh zadevah! tko da jst polnim GP 1800mAh in mi dela BP. Indikator Polnenja --> ko je baterija polna sveti zeleno, ko je prazna sveti rdeče (kaj rabiš še druga?)

Bobb ::

Sem ugotovil, da ta polnilec polni v sredini tudi 2 AAA bateriji, cool:))
Stane pa okoli 6000 sitov v Del...u pod Emp......om v BTC, komplet z štirimi 2000mAh (približno).

Lp Bobb

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bobb ()

b-hoch ::

GP Powerbank Smart... polni 4xAA oz. 4xAAA NiCd oz NiMh. Zelo fajn zadeva; Moje 4x2100 GP akumulatorje napolni v prbl. 1 uri.

lp,
B.

imott3791 ::

Uporabljam VARTA Multi comfort charger, ki ga kupiš v Conrad Electronic v BTCju za 12K sit, ima procesorsko krmiljene 4 enote, praznenje in ponjenje je avtomatsko prav tako zazanava kapacitete...

KoReNJe ::

AA baterije se ne polni. se na bateriji mora pisat. torej so za enkratno rabo. AAA se pa polnijo.

Vikking ::

korenje ne razumem te! baterije se lahko polnejo vse tiste ki so Rechargable! piše na bateriji! al so AA ali AAA nema veze!

Caligula ::

Korenje, AAA so tiste cisto tamale valjaste baterije, AA so pa tamale-take k jih ma vecina daljincev, ur,..

Skratka Aji pomenijo velikost in nic drugega.

Vikking ::

točno! velikost je pomembna!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sanyo Eneloop - kje kupiti (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
21964949 (39380) McLuzo
»

NiMh baterije (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
12124484 (16172) hojnikb
»

Kateri AA polnilec za digitalni fotoaparat naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
112263 (2067) neres
»

Katere baterije za "digitalca"? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
556061 (5174) Zdravko

Več podobnih tem