» »

Obup

Obup

Caniggia ::

Berem teh 48 strani teme pa nastavljam in nastavljam, vendar brez uspeha.

Imam kabelski internet z 1,5 Mbps downloada. Instaliral sem si Kazo, Emule, overnet. Nastavo vse mozno, vendar mi v nobenem programu ne snema hitreje kot 8KBps na neko datoteko.


Pa to bi moralo delat kot strela. Cital sem, da mate eni tudi do 100 KBps downloada. Pomoc!
  • zaklenil: CaqKa ()

Kebab ::

Ne sekiraj se, to je zelo odvisno od tega kaj vlečeš in koliko ljudi to ima. Cčasih gre hitro in včasih manj.

H_man ::

meni je od začetka tudi šlo počasi,ali pa 0.
Potem pa kar naenkrat 45-60 kB/s, več fajlov skupaj.Mam pa 512/128 in mi je to puna kapa, če bo le tako naprej:))

Gandalfar ::

Caniggia ::

A je kaj narobe, ce imas prizgan overnet in emule naenkrat?

Od kar sem si overnet posnel imam naenkrat LOWID na emule.

Kje lahko najdem tiste res the best liste za emule

Alan Ford ::

Odgovor je DC++ , samo to uporabljam pa mam vedno DL do konca.
Become a programmer and never see the world!

Spc ::

A je kaj narobe, ce imas prizgan overnet in emule naenkrat?

Ja je ..
Oba programa uporabljata iste porte ... zato boš moral spremenit porte na emulu oz. na overnetu.

:)

Vikking ::

spremeni TCP port v overnetu iz 4662 v kaj druga, recimo 4661! in upam da si poveču default max. connections na najmanj 300

Cosmo ::

Če ima router bi znali bit problemi pri 300 max connections.
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Vikking ::

fora je v tem da je default max. connection nastavljen na 45,,, overnet ti pa itak nikol ne doseže 300 (iz mojih izkušen se giblje med 50-120)... tko da jst mam nastavljeno na 35000 pa ni nobene frke se mi nikol še ni presegu 150! kar se pa tiče emule je pa treba pazit, tam pa znajo biti problemi če se preveč igraš s tistimi številkami! pa vemo da ima overnet po defaultu že nared Maximum sources per download na NO LIMIT, pri emule pa moraš omejit če ne sop problemi.... sicer sm testiru emule kr neki cajta, in sm se vrnu na overnet! overnet neizmerno boljši , hitrejši, enostavnejši... skrata v vseh pogledih premaga emule! probu sm zato ker so pravli da ti redke fajle emule hitreje dol potegne! ma vraga,,, tam k je emule škripalo je overnetu tud,,, tam k je emule šlo, mi je vleklo par dni tist fajl, pri overnet pa je speku dol v parih urah! pa vemo da je overnet v0.52 bil nared že dolgo časa nazaj,(pa prebereš na forumu, da overnet ne bojo kej posodabljal kr dela odlično, sam plugini se poizkušajo naredit za kompatibilnost z drugimi p2p programi! emule pa vsak teden nova verzija pa ni nč boljša...

CaqKa ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558422651 (5935) Freakylion
»

eDonkey kralj P2P omrežij (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
559498 (7968) Eru
»

ed2k in linux

Oddelek: Operacijski sistemi
121392 (1253) Ferplay

Overnet - nastavitve

Oddelek: Omrežja in internet
61086 (1042) CaqKa
»

linux in p2p

Oddelek: Operacijski sistemi
201212 (976) moj_nick

Več podobnih tem