» »

Dual display v W2K

Dual display v W2K

mamut ::

Ne morem si obvladat dual dilplay. Windowsi mi zaznajo drugo grafično iz nje pa očitno ni signala.
Prosim za pomoč.
Hvala:D

Mr.B ::

A imaš on-board grafiko .
Če fizično preklopiš kabel med obema karticama , je kakšna sprememba.
A je slika oz . karkoli na drugemu monitorju , ko štartaš.Ko prižgeš računalnik , mora biti na obeh nekaj napisano , če ni potem so težave v Gk.

PS : Pa upam da ne poizkušaš aktiverati drugi display , ki je v taknjen v AGP slot , zraven pa uporabljaš še on board grafiko.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

sinko999 ::

Jast imam pod W2k naslednje kartice not TNT 2 M64 na AGP in pa ati mach 64 na PCI .
V biosu pri nastavitvah integrated devices imam preview first PCI device ( maš izbiro med PCI in AGP ) .
Ko imam za PCI preview mi v W"K pokaže 2 kartici pa sliko dveh monitorjev spodaj se mi pokažeta dve okni ise as primary monitor in pa expand desktopn on this monitor . POtem lahko tudi nastvaim pozicijo teh dveh monitorjev .

Pri začetku boota če imam na AGP grafični se mi ne pokaže nič , šele ko se w2k naložijo do te mere do log-in screna se potem vklopi monitor . Vse dela normalno .
Če pa v biosu nastavim da imam primarni device AGP potem imam v w2k samo AGP kartico in ni dual screena .
Ampak imam samo eno karico in to je AGP .

Za vse drugo pa mi zastavi vprašnje na e-meil .

LP
Ni? ni ve?no !

mamut ::

Hvala sinko1020 ta fora v biosu je delovala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična kartica - AGP ! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
13412264 (10636) ThomasSGS
»

Dva monitorja na eni kišti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19318263 (11779) Ursus
»

dual monitor

Oddelek: Pomoč in nasveti
232854 (2220) kunigunda
»

Ko rač. starta iz hibernacije ni slike (Dual Monitor)

Oddelek: Pomoč in nasveti
412193 (1845) ali3n
»

dva monitorja

Oddelek: Zvok in slika
81022 (872) hipo

Več podobnih tem