» »

Zelene pikice

Zelene pikice

T(he) Boss ::

Pojavljajo se mi zeleni pikice na ekranu, ce zamenjam graficno se to vec ne dogaja, ce pa graficno (na kateri se to dogaja) dam na drugi komp je isto. Graficna je Sapphire Atlantis Radeon 9800 pro. Zanima me, ce ima kdo kake taksne izkusnje? ;((

mloncar ::

verjetno se ti pregreva
Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO

boštjan ::

a maš grafo kaj navito ali se ti zelene pikice pri default hitrosti pojavijo. Moral boš zamenjat cooler ali pa uveljavit garancijo,če jo še maš

sash ::

pike se pojavljajo na default frekvenci :| in neobremenjeni grafiki ;((
--------------------
Think different...
TOROiD Group

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sash ()

T(he) Boss ::

Hja, grafika ni nic navita, pikice pa se pojavljajo, ce je samo namizje v windowsih ali pa 3dmark. Hladiti sem probal s tem prilozenim hladilnikom in crystal orbom. Pojavljat pa so se res zacele, ko sm se nekaj igral in probaval odstranit hladilnik in ni slo, ocitno pa je ravno toliko slo, da hlajenje ni bilo optimalno. Zdaj pa me zanima, ce bi mi vredu hlajenje pomagalo pregnati pikice ali je grafa zanic (v 3d marku isto poze zdaj, ko ma pikice in prej, ko jih ni mela). Ce je zanic je problem v garanciji, ker je orginalni hladilnik odstranjen, oni stifti pa so vidno poskodovani;(

Caligula ::

:'(

Pa, kdaj bo folk dojel ,da je najprej najbols probat simpl stvari. Zakaj more vsak razdirat te boge zadeve...pa trgat dol stvari..??!?
A je tezko najprej probat en bogi 80 mm vent kupit pa ga preprosto usmerit na grraficno?

To fajn hladi... Sam ne, folk bo najprej probu stvari k zaserjejo garancijo.

Ni treba za vsak drek pult vsega dol s kartic pa zgubljat garancije potencialno,.. ;((

Jah neki je slo v k...
Probi uveljavljat garancijo...,
Sej bi ti mogl ratat.

Sam ;(

T(he) Boss ::

Seveda sem probal vent 80, samo so tota rebra tak mala, da mislim, da to ni pricakovanega ucinka. Ce pa bi bili stifti neki normalni, potem bi lahko normalno odstranil in namesti hladilnik ;(

Caligula ::

Jah to je to, oni nocejo, da bi folk kej sam striku tam okol. Kaj zdej, bos probu garancijo uvelavlat? Probi pac lepo vse nazaj tko nastimat k je blo pa pac..

mloncar ::

omogoča grafična hardware monitor??

kakšne temperature imaš na grafi?

je hladilnik na otip vroč???
Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO

T(he) Boss ::

1. ne vem, ce omogoca. Kje pa bi to ugotovil?
2.ne vem, kake so temperature,
3. ja, hladilnik je za moje pojme kar vroc.

Zdaj bom prvo ugotovil, kaj je narobe, potem pa ce je kaj hin, pa bom probal reklamirat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naj zahtevam garancijo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
584211 (3147) Pyr0Beast
»

Hladilnik od Zalmana in hlajenje gf600gt

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
332226 (1819) T-Majo
»

Odstranitev stock hladilnika iz PowerColor 9800SE

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171356 (1052) BluPhenix
»

Spet, Powercolor 9800SE?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
704800 (3560) PCman
»

Vse za Radeon 9800SE! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
924313 (3177) Tilen

Več podobnih tem