» »

filmi na mobitelu

filmi na mobitelu

divx man ::

hyyyyy!!!!!

zanima me, če mogoče kdo pozna kakšen program za ripanje filmov v velikost za mobitele.
ker baje da je cel filem velik sam 20-30 megabitov in bi pol rad prek IR-ja spravil film na mobitel.;((

heft ::

lp

vrjetno tebe zanima kako bi konvertal avi film v *.3gp fajl( predvidevam da imas na telefonu serijo 60). To nardis s tem programom
KLIK

lahko pa gres na Nokino stran in potegnes Nokia Multimedia Player

ce pa hoces ze konvertirane fajle zdownloudat ,pa gres na server:EFnet kanal : #mediaplace


:D

divx man ::

heft, sorry sam na tej strani ni programa za konvertanje .avi v .3gp ampak obratno.
ali je mogoče, da skonvertram avi datoteko v vcd in jo nato še z enim programom (ne vem še s katerim mogoče ve kdo od vas) zmanjšal velikost slike in s tem tudi velikost datoteke. zanima me še, če lahko na nokiji 6600 gledam vcd format?

heft ::

jep pa res:D

za konvertiranje v 3gp uporabi Nokia Multimedia Player

K0K0 ::

Mal si tale post poglej mogoče ti kej prov pride

link

divx man ::

modri zob!

ta program ki ga opisuje tisti post mora biti res super. edini problem je v tem,da ta program ni zastonj. jaz iščem freeware program. sicer pa ni važno če kovnerta v divx lahk konverta tud v vcd. bolš pa bi seveda bolo če bi kdo poznal kak freeware divx konverter!:D

Cveto ::

Naloži si program Crystal Media Player, verzijo za mobilne telefone, ki ti predvaja DIVX-e, seveda ustrezno zmanjšane. Zraven PC verzije dobiš pripomoček za pretvorbo v format primeren za mobilne telefone.

Balandeque ::

Imam n-gagea in sem probal vse. Edino, kar film lepo skodira v full screen je mobiclip. Zraven imaš en kar dober help file z vsemi vrednostmi za nastavitve. Z nokia multimedia playerjem, se pa črnih robov zgoraj in spodaj ne moreš rešit.
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

divx man ::

for balandeque!

ka mi lahk prosim napišeš link do strani, kjer si ta program našel al pa sam naslov?
pa me še zanima, če je ta program freeware.
neki sem že iskal prek googla in vidu da ta program ne podpira noie 6600 tak da me zanima, če ga lahk uporablam za moj telefon al si bom uniču mobitel!!!!!!!!!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Video conventer

Oddelek: Pomoč in nasveti
191840 (1278) oo7
»

Pretvorba DIVX v KVCD (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11927944 (7380) LexLuthor
»

Katere programe uporabljate?

Oddelek: Programska oprema
424284 (3564) R33D3M33R
»

Podnapise v divx, alternative?

Oddelek: Zvok in slika
122489 (2340) Reny111
»

Kako convertirat DivX v VCD??

Oddelek: Zvok in slika
414367 (3003) jabe

Več podobnih tem