» »

Video conventer

Video conventer

Shark100 ::

Rabil bi nek program za conventiranje videov predvsem iz divx oz xvid v mpeg oz. 3gp.

Katerega priporočate?
Shark

Kami ::

Nokia Multimedia Converter pa še zastonj je.

oo7 ::

Bom vprašal kar tukaj, da ne načenjam nove teme.

Z interneta sem posnel ene risanke, ki pa so v 720p. Te risanke delajo normalno na računalniku če pa jih dam na Dvd ali Usb in v Dvd player pa jih ta sploh ne zazna. Ali bi te risanke delale če bi jih nekako pretvoril iz 720p v 480p in ali je to sploh možno?

Hvala

xxurban ::

V katerem formatu so?

GamerBoy ::

Sicer pa http://www.freemake.com/ imajo super free komplet converterjev(audio/video) in downloaderjev (youtube in podobno)
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

oo7 ::

Piše samo tole : .720p.BR.vk007
20 minut dolga risanka in zavzame samo 85mb to je najbrž še skrčeno po vsej verjetnosti?

xxurban ::

To je še ime datoteke. Pojdi pod lastnosti in podrobnosti datoteke.

oo7 ::

Mogoče tole : Type VLC media(.mkv)

GamerBoy ::

da .mkv, zato ti ne deluje. Downloadaj si nek converter (lahko tistega zgornjega) in pretvori recimo v .avi
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GamerBoy ()

oo7 ::

Dobro bom probal.
Najlepša hvala

oo7 ::

Sem pretvoril v avi. Zdaj zvok se sliši slike pa ni piše: codec is not suported.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Anney ::

Si uporabil xvid oz divx kodek za pretvorbo.

oo7 ::

Sem pa ne dela.
Najbrž bo najbolje, da kupim drug Dvd player, ker včasih tudi kakšen film ne dela.

dzinks63 ::

Z interneta sem posnel ene risanke, ki pa so v 720p. Te risanke delajo normalno na računalniku če pa jih dam na Dvd ali Usb in v Dvd player pa jih ta sploh ne zazna.


Pretvori v pravi dvd format, npr: ConvertXtoDVD

Spajky ::

http://download.cnet.com/windows/pegasu... /trial 30sek!

DVD player tudi če ne podpira Xvid/DivX, bi moral podpirat Mpeg2, čene pa vsaj VCD (mpeg1), če je precej starejši. Jest uporabljam zgornji program za daljše stvari iz YT v Xvid konvertirat, da gledam na TV udobno.

Malce hitrejši, manjši /trial 7dni pa http://www.freeware365.com/free_video_c... , vendar pa ima v Xvid slabšo konverzijo (single pass samo). Po DL : Limit delovanja se zajebe tako, da se datum prestavi npr. za 10 let naprej in to PRED instalom !!! Ko konča pa datum nazaj :-) ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

RejZoR ::

Ne vem kaj komplicirate s triali ko pa imaš Freemake Video Converter s strojnim pospeševanjem in FormatFactory, ki zna pretvarjat v vse mogoče formate. In to zastonj.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Spajky ::

Jest "metuzalem OS" kompliciram, ker mi mora delat na Win98se Lite verziji s Kernel_EX dodatkom ! :-) ... Pa vsem skupaj Srečno 2014.leto 8-) ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Spajky ()

Yossarian ::

oo7 je izjavil:

Sem pretvoril v avi. Zdaj zvok se sliši slike pa ni piše: codec is not suported.


Možno, da imaš previsoko resolucijo. Če ima tvoj film resolucijo 1280 x 720, moraš ta film skonvertirat v (xvid ali divx) film z resolucijo 720 x 405, če pa ima resolucijo 1280 x 540, pa ga skonvertiraj v 720 x 304; skratka, v nobenem primeru ne sme biti prva cifra več kot 720.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

einstein :P ::

Priporočam tole za konvertiranje: http://www.allconverter.com/ja/download...

Zastonj je, uporabljam že nekaj let in deluje super. Izbereš lahko posebej video in avdio kodek, ki pa jih imaš tudi veliko na izbiro.


LP

oo7 ::

Sem zbrisal tisto verzijo in posnel drugo. Zdaj sem posnel avi verzijo in zvok dela normalno slika pa se zatika vsake 2 sekunde na Dvd playerju na računalniku pa dela normalno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uporabnost USB na LCD TV-jih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
12157090 (48981) Lupin
»

Hd kamera, tv .... itd

Oddelek: Zvok in slika
353531 (3173) JOKER
»

Mpeg4ModifierMod

Oddelek: Zvok in slika
415418 (3171) podtalje
»

Kako posneti film iz digitalne kamere?

Oddelek: Zvok in slika
375427 (4255) m1h4
»

*.md5, *.mkv kako spečt na dvd

Oddelek: Programska oprema
61281 (1177) jan01

Več podobnih tem