» »

Mod napajalnika m.i.h.a. style

Mod napajalnika m.i.h.a. style

m.i.h.a. ::

"Malo" sem preuredil napajalnik in ga poslikal. Slike niso ne vem kaj, ker so bile slikane zvečer z ne preveč mirno roko. Je pa stvar skoraj neslišna in dobro prevetrena.




Poleg tega sem ga pa preuredil tudi zato, da bolje paše k ohišju.


Zaenkrat še ni montiran v ohišje, ker moram zamenjat še cevi za vodno, namestit senzorje,... ni cajta v glavnem.
  • zavarovalo slike: OwcA ()

tiborrr ::

Zelo lepo, miha. Res! Meni pa je mojega Antec se malo zal, da bi ga tako zmalicil :D
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

m.i.h.a. ::

Še v dodatno opravičilo:
Napajalc in vent na njem zgledata na drugi in tretji sliki kakor, da sta usrana, ampak nista. Krivo je moje slikanje pri slabi osvetlitvi in s tresočo roko, poleg tega se mi je s slikanjem mudilo (digitalc namreč ni moj :( ). Napajalnik je drugače pobarvan z lak barvo (metalik črna) in so na njemu vidni odsevi, zato so tudi slike bolj čudne (odsevi pač).

Tilen ::

tk si se potrudo da se kr sveti :) sj vemo ... :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

OnTheMic ::

m.i.h.a., vsekakor pohvale vredna modifikacija...

Glede slik pa se ne sekirat, saj se vidi, da si zadevo dobro spoliral:D
morda le majhen namig za slikanje: problem tvojih neostrih slik ni v slabi svetlobi in tresoči roki, saj je povsod (razen zadnja slika) prisotna bliskavica. Prihodnjič slikaj v MAKRO načinu, pa bo najpomembnejši motiv slike, ki je tik pred objektivom, popolnoma oster. Sedaj se namreč dobro vidi ostro ozadje in neoster napajalnik, ker je le-ta že v makro območju ostrenja (druga slika)...
...ampak to morda ne spada več v to temo...

Še enkrat čestitke...

LP:D

DimmniBurek ::

Kako pa si "zalimal" mrežco? Jest sm zrezal stranico napajalca, in pobarvu mrežco na plavo, sam zdej nevem kako prlimat!:8)
There Is No Stronger Drug Than Reality

frenk ::

no tole je pa že kar vredu modifikacija...dej mi povej kje si dobil mrežco in al majo še kaj bol gostega?

DimmniBurek ::

Tako mrežco majo pomoje v takih trgovinah kjer majo železo, jeklo, aluminij.... Gostote pa so različne! V Ilirski Bistrici majo pri Šenkincu! Jest sm dobil pri avtokleparju od mrežce za avto(sprednji spojler) :D
There Is No Stronger Drug Than Reality

m.i.h.a. ::

Kos takšne mreže smo imeli doma in sem jo zrezal in pobarval. Sprva sem imel v mislih drugačno mrežico, ampak se mi je stvar zasrala, ko sem jo barval, zato sem uporabil drugačno.
Mrežico sem pa zalepil, kupil sem eno epoxy lepilo v bauhausu in stvar dobro namazal ter zlepil. Lotat oz. variti tega ne moreš, pa tudi pritrditev z vijaki ne bi bila tako lepa.
Vse skupaj deluje v redu in tiho, ampak bi se rad znebil venta v napajalniku zato planiram med počitnicami izdelat vodno še za napajalc.

Aja, pa hvala za pohvale in komentarje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

naredil si bom carbon fibre ohišje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
11921746 (15801) DimmniBurek
»

Lian-Li V2000 (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
977710 (4673) LittleDevil
»

No pa se moja modifikacija ohisja in ostalega

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
331753 (976) kuglvinkl
»

Navdih za mod ohišja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
251172 (842) C_maniak
»

Odprti napajalec?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91160 (1011) VASkO

Več podobnih tem