» »

Navdih za mod ohišja

Navdih za mod ohišja

C_maniak ::

Zdle sm se spounu enga hudega moda ohišja.8-O No, mogoč se že uporablja, sam nkol še nism vidu tega. Bom zdle hotu z besedam povedat, kasnej pa priložim še kako skico. Torej na stranici bi zarezu eno napično lukno (črto, kakorkoli) in tisti del v ohišje zvil. In tm bi bla zdej lukna. Seveda nimamo kej razmišljat o 80 ali celo 120 mm ventih, kr ni tulk placa v notranjosti kište po širini. Bi šlo pa tk, da bi dal recimo 3 al pa 4 60 mm vente. Zdej kaka bi bla glasnost in učinkovitost ne vem. PA tud izdelavo prepuščam drugim, ampak fensi bi pa mogl zledat. PA daš čez še kako lepo alu mrežco na črno ogišje. Grem zdle skico narisat za tiste, ko me še niste razumel.
:)

Mr-poki ::

hh??? bi blo fajn da das skico kr spadam med tiste dumbote ko te niso razumel cist. kam ti mislis dat vente na tist del zvite stranice al kuga
-=GoDfAtHeR=-

C_maniak ::

Ne ne, sej nisi dumbo; vem da ne morš zastopit. Zdej skico sm naredu, zdej pa rabim še pomoč.
Kr nism še nkol (pa ne me zdej čudn gledat) kej na ftp devu, me zdej zanima s katerim programom bi se tega najboljš lotu. Sm neki zdel pr total commanderju gledu, pa si nism čist na jasnem. Mam pa plac pr volji. Torej, prej ko mi bote povedal kaj in kako, prej bi slikca na ogledu.

Mr-poki ::

ja dej si gor en ftp program jst mam trenutno aceftp in mi dokaj dobro sluzi..... no ko mas program pac za to pa gres pod connect pa upises od volje not.... pr aceftp pa gres pod connect to url pa pol mas dane opcije(to mas pri vseh programih)
url---naslov streznika not upises
user id oz username
password
in nato kliknes connect in se ti poveze po pa sam une dadoteke gor preneses na streznik
-=GoDfAtHeR=-

C_maniak ::

Zdle flashfxp dol vlečem.

url---naslov streznika not upises

Npr.??

Mr-poki ::

evo tle mas navodila za voljo

Na našem strežniku ima vsak uporabnik 10 Mb prostora (približno 3000 A4 strani tipkanega besedila). Do tega prostora dostopa z enakim uporabniškim imenom in geslom kot na omrežje VOLJA. Ime strežnika, kjer se ta prostor nahaja je ftp.volja.net.
-=GoDfAtHeR=-

C_maniak ::

Sej mi je že uspel ja. Sam mal še.

C_maniak ::

Ja OK, zdej slikca je gor.
Če vpišem
mi slikce noče pokazat.
Tm na uni strani k si jo dal, čist spodi piše, da se more na naslovu nahajati datoteka index.html ali...
MA to kej veze s tem?

Mr-poki ::

-=GoDfAtHeR=-

Mr-poki ::

ja to mors dat pomoje na eno prazno al pa kakrkoli stran pa sam gro fuknes torej un prazn dokument se more imenovat index
-=GoDfAtHeR=-

C_maniak ::

Sej v tem je problem, da slikce ni. Sm že s predogledom sprobavu.

Mr-poki ::

dj to slikco prpopi u en word dokument pa ga imenuj index.html in posl gor po bi pa mogl delat
-=GoDfAtHeR=-

C_maniak ::



Yeah, baby. Tist flashfxp je zgleda neki zafušal. Oziroma jez, sam sej zdej ni važn. S cuteftp-jem sm zdej to upešno gor dal.
Torej to je to. Seveda bi blo to treba prilagodit, kr pod takim kotom bi to pihal kr tja nekam.
Pa se opravičujem za slabo kvaliteto slikce, kr zdle je prestal tulk kopiranj pa vsega, da skor ne more bit boljša.
Ajde, zdej pa vaši komentarji, tisti nadobudneži, ki ne morete ostati brez modifikacije ohišja pa veselo na delo, pol pa poročat:D .

fery ::

In ti bi tako ohišje zvil z eno navpično zarezo??? Svaka čast!!!

C_maniak ::

Tist je bla napake prej, no! Pol nism mogu več poravt. Sevede bi ble potrebne 3 zareze.

C_maniak ::

OK, zgleda, da vam ni ne vem kok všeč, ampak jez bom to stvar naredu in takrt bo zažigala!


v2.2

TylerDurden ::

Pol boljš da greš v trgovino z avtomobilsko dodatno opremo, pa nalimaš pri straneh une zadevice za na pokrov motorja - kao zračnike, pa spodej naluknjaš pa ventilatorje not.
Let\'s make some soap ...

C_maniak ::

Pa tista plastika ne bi tk fajn zgledala gor.

ru7 ::

Bi blo lepše , če bi naredu kao za en okrogli vent (pa bi zakrivil ne eni strani na ven, na drugi pa notri). Sej verjamem, da je nerazumljivo napisano, sem pa že vidu na eni kišti!

C_maniak ::

Si predstavlam ja. Če isto mislma se men pol zdi, da bi bla pol taka čudna lukna med eno in drugo stranjo.
Ampak to stvar bom jez naredu. Sicer bo pol verjetn težje vse skp izvedit, ko pa je zdej v moji glavi, sam vse se da če se hoče. Ohišje bom na črn prebarvu, tista mrežca pre venti bo srebrna, not bo pa še ena modra neonka za ponoč in bo pol lepo iz tiste odprtine vn svetl. Al pa če bi dal barvaste vente! Ma ne, neonka je cenej. To je sevede zdej samo stranica. Imam pa še eno idejo za sprednjo stran. In pr mojih kištah je konec ravnih linij.
Aja, a bi se dal tk nardit, da bi bla spr. stranica iz kovine?

njok ::

Zanimiva ideja, z dobro izvedbo bi pomojem izgledalo zelo lepo. Samo jaz na tvojem mestu ne bi dajal 60mm ventov. Rajsi bi zvil po ven in dal VSAJ 80mm.

C_maniak ::

Vsej eden!!
Sam če bi ven zvil, pol ne bi blo to to!
1. Se skor ne bi vidlo tega moda.
2. Tista velefensi mrežca ne bi bla na očeh. Sej vem; bote reklu kaj je zdej s to mrežco? Prov posebna bi bla. Kr pred očmi jo mam. Če najdem kej podobnega poslikanga, vam takoj pokažem.
Torej jez bi na vsak način probi not zvit, ampak tist bi šli pa res max 80 mm venti. Pa sej če bi jih prov obrnu, sploh ne bi smel bit problem.

njok ::

Vidim da ti je izgled bolj pomemben kot efektivnost. :) No, vsaj tako skombiniraj, da naredis kompromis - zrezes lahko z druge strani, da bo mrezica obrnjena naprej. Druga moznost je da ventilatorjev ne das ampak pustis samo mrezico.

Glede izgleda mrezice te pa razumem, ker sem umetnijo ze videl na sprednji maski -- res carsko.

C_maniak ::

Tuki mi je zdej sevede izgled bl važn. Kr če ne grem pol dve lukne zvrtat pa je. Sej to se pr men še dolg ne bo zgodil. Mogoč čez kak let al pa dve. Ampak bom poročal takrt.

pingo76 ::

Osebno mi je ideja zelo všeč. Če bi bil na tvojem mestu di prvotno idejo naredil ravno tako kot si si zamislil. Glede ventilatorja bi pa dal kar enega 80mm pa magari da vleče samo pol venta ali celo 1/3 noter svež zrak. V čifkotu bi bilo to izvedljivo, drugače pa nevem kaj mač ti za eno škatlo.
Btw, a kdo ve če se da kupiti samo alienware-ovo ohišje? Tisto sluzasto zeleno je res primat design-a.8-O

C_maniak ::

Ja ja, sej kr enga al pa dva 80 mm,pa je. Jez mam čist običajno ATX midi tower ohišje. Sam kr zdej nimam jez tapravga orodja, ne bo še šlo zaenkrat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

utišanje in orodja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
564414 (3189) nuclear
»

Vodno Hlajenje by: Dejancek

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
302548 (1641) Dejancek
»

ventilator (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
844679 (3124) goku :)
»

Nova mašina

Oddelek: Kaj kupiti
221262 (1004) C_maniak
»

Volcano 11

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171356 (877) Fury

Več podobnih tem