» »

Barton 2500+ in Zalman CNPS6000-AlCu

Barton 2500+ in Zalman CNPS6000-AlCu

Big Poppa ::

Kako bi se po vašem mnenju ujela ta dva "artikla",navedena v naslovu.
Zdaj ima original amd-jev cooler,ki je bil priložen procesorju,pa me zanima,če bi zalman še malo znižal temperaturo.Zdaj jo MBM5 ob normalnem delu (surfanje,snemanje cd-jev...torej brez igranja iger in izvajanja kakšnih tažkih programov) kaže 46 stopinj.Se mi zdi malo veliko.
Je pa prijetno tih,ta original,vsaj nekaj.

kuglvinkl ::

Pomembno vprašanje je, na kateri plati... Sam imam avg 37,4 to na 8RDA+, mirne duše dodam 10 C gor.

Sam bi raje pogledal za , če ga še kje dobiš SK7 in ALX 800 gor pa YS techa na 2500 RPM reicmo. Dražje a bolj učinkovito.
Your focus determines your reallity

M-man ::

S fanmatom na najnižjih obratih doseže nekje do 65°C ob polni obremenitvi, drugače pa okrog 50°C. Govorim pa iz lastnih izkušenj.

LP
M

Big Poppa ::

M-man:a s tako konfiguracijo,kot je navedena zgoraj? A ni to malo veliko?

Kuglvinkl:plata je NF7-S,zalman mi je pa ostal od prejšnjega računalnika,pa ga nebi rad ravno zavrgel.

M-man ::

Na tvojem mestu bi dal Zalmana gor samo, če bi bil prepričan, da bo bolj tih, ker nižje temperature ne boš dobil. Verjetno še celo višjo.

Glede na to, da imaš Abit NF7-S ti priporočam, da odstraniš ventilator na plati in daš gor hladilna rebra NB47J. Veliko tišine za malo denarja (960sit)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Zračno hlajenje] Hlajenje Chipseta (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9913926 (7905) Buldožer
»

Problem pri hlajenju na Abil NF7-s

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
81099 (1025) Shybby
»

Izvenserijski BIOSi za Abit NF7-S v2.0!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1498702 (5045) Alexius Heristalski
»

Navijanje AMD 2500+ Barton

Oddelek: Navijanje
332889 (2160) c3R4R
»

Inštalacija hladilnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
15859 (686) Quickbeam

Več podobnih tem