» »

Radeon 9000 PRO dual monitor

Radeon 9000 PRO dual monitor

Arzen ::

Imam Radeona 9000 PRO 64MB ki ima dva izhoda za monitor (DVI in navaden) ter TV izhod.

Kako narediti da bom lahko uporabljal oba izhoda DVI in navden hkrati se pravi tako kot da bi imel dve kartici (grafični)...

Ko vklopim še drug izhod mi slika na prvem izgine in obratno...

Uspe mi samo slika na enem monitorju in clone na TV nikakor pa dva monitorja koz podalšano namizje...

Hvala!

boštjan ::

poglej pod specifikacije tvoje karte,če ima dva RAMDACA,ker če ima samo enega,podaljšanega namizja ne bo.

Arzen ::

Se da to še kje drugje videt?
S kakim programom... Nevem kje imam knjigico...

Hvala!

kuglvinkl ::

Karta ma dva (RV250).

Ampak, ne vem točno kaj bi ti rad od nje?
Your focus determines your reallity

boštjan ::

koliko jaz razumem,bi rad mel istočasno priključena dva monitora,en prek DVI(LCD) in en prek VGA (CRT). V device manageru poglej kako maš karti prikazano,če ma tvoja 9000pro dva ramdaca,ti mora poleg primarnega adaptera kazat še sekundarnega

kuglvinkl ::

boštja, karta ma 2, po definiciji. :)
Your focus determines your reallity

boštjan ::

to tudi jaz vem,a če maš kakšnega eksotičnega proizvajalca se nikdar ne ve. Mogoče je problem v driverjih.

Arzen ::

Ima dva v device managerju imam dva tudi secondarnega... (tako jkot da bi imel dve enaki kartici samo da pri drugi piše secondary

Zdaj že imam priklopnege dva monitorja vendar je drugi prikljen na drugo grafično zdaj pa bi jo rad vrgel ven in imel samo eno s tem da bi ta upravljala isto funkcijo kot prej dve. Je mogoče problem v tem da lahko na dvi priklopim samo lcd in crt oba monitorja sta namreč CTR(samsung). rabim pa zato dav (podaljšano namizje) ker se ukvarjam z grafičnim oblikovanjem nujno potrebujem dva si ne znam predstavljat delo samo z enim...


Hvala!

boštjan ::

lahko maš dva CRT,samo rabiš adapter DVI to VGA,če ga nimaš ga dobiš za jurja v štacuni

Arzen ::

Imam ga... bi lahko bil on kriv ali so vsi enaki?

kuglvinkl ::

Zašutiraj drugo karto ven in naloži zadnje Catalyste.
Your focus determines your reallity

Mavrik ::

Ti med zagonom sploh oba monitorja kažeta sliko?
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dva monitorja na eni kišti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19318254 (11770) Ursus
»

DVI in hkrati analogni priključek

Oddelek: Zvok in slika
302256 (1878) Marjan
»

Radeon 8500,9000 ali 9100 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1327131 (5122) ferjan
»

Radeon 9100 ali 9000pro

Oddelek: Kaj kupiti
7826 (758) kuglvinkl
»

Radeon 8500

Oddelek: Kaj kupiti
121356 (1167) reXor

Več podobnih tem