» »

kaj je narobe z miško

kaj je narobe z miško

web queen ::

okej še ena moja tema žal ;(
že neki časa se dogaja da miška (Genius) kr zamrzne in pomaga samo hard reset. velikokrat pa se tudi kar zatika in se ne premika gladko.
danes pa se je zgodilo da je popolnoma odpovedala in kazalec je pri miru že ko se pojavi okno za prijavo. nič se ne da premikat!!! ;(( kaj bi bilo lahko narobe?!
miška v linuxu (rh9) dela popolnoma normalno in se nič ne zatika, zato ni z njo nč narobe, ampak je nekaj z windowsi (XP + sp1).
virus neverjamem da je ker mam norton av... torej kaj bi bilo lahko narobe? :\ plis pomagite...

Edelweiss ::

Isti problem imam jaz na starem računalniku,ki pa ni priklopljen na internet, tako da virus sigurno NI!
Miška je Genius in dogaja se mi popolnoma isto kot Web Queen-u .Računalnik moram ponovno oziroma resetirat ni druge varijante in imam pa Win XP (niso SP1).
Zraven tega se mi dogaja,da se miška začne sama premikat po ekranu 8-O !!
Recimo da jo dam na vrh monitorja gre sama počasi dol 8-O !
Sem mislil,da so baterije že slabe,da se ji je začelo mešati,ampak ni res.Sem kupil Varta baterije izredno kvalitetne in ista pesem.Kaj bi to lahko bilo ?? Morda duhovi ??:D :D

bmandelj ::

mislim da je problem ps2 port ocitno windowsi ne znajo pravilno komunicirat prek ps2 z to misko
ce imas moznost probaj USB

sem imel podoben problem z labtec misko
sem kupil logitech problem izginil

LP Brane
There is no greater sorrow than to recall hapiness in times of misery....... Dante Aligheri

OZZY ::

jaz mam pa ta problm, da ko inštaliram drajverje začne miška po nekem času noret in funkcije gumbov itd ne držijo več. Včasih je vse delalo ok ampak pol naenkrat kr ne. Tko da je ne morem niti premikat apak samo po desni strani gor pa dol ampak še to ne, ker tud premikanje prevzame naše kako funkcijo gumba. če pa ne uporabljam drajverjev pa dela.
Go with the flow.

cegu ::

Brane ima prov. PS2

Tomay ::

Večino takih problemov sem videl na amd sistemih s poceni platami. V enem primeru je imel kabel slab stik.

Kako pa mate ps/2 report speed nastavljen?

Ram0 ::

Jaz mam tut problem z misko! Igram Quake 3 Arena! Miska je delala normalno dokler nisem kupil nov monitor! Sedaj ko grem v quake in zacnem misko pocasi premikati se sploh ne premakne, ampak jo morem na hitro premaknit da se premakne crosshair! v windowsih mi pa normalno dela! Kaj bi lahko bilo narobe? btw resolucija ni kriva!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tweakanje osveževanja USB mišk (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
224138486 (54429) BorutO
»

Miška reagira na klic z mobitela

Oddelek: Pomoč in nasveti
201868 (1179) trek@s
»

Logitech MX518...mnenje uporabnikov.

Oddelek: Kaj kupiti
171557 (1219) strictom
»

kazalec miške sam potuje po ekranu

Oddelek: Pomoč in nasveti
273407 (2880) St_Leoric
»

katero mis? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
594507 (3966) blue96

Več podobnih tem