» »

NOKIA 8310

NOKIA 8310

asPeteR ::

Zanima me če se ga že da kupiti pri nas preko "preprodajalcev" telefonov, če ima morda kdo kakšne informacije oz. ga celo sam prodaja, naj se javi ali mi pa piše mail!

blue96 ::

8310 še v moskvi ne dobiš... čaki en mesec
.

Dax ::

Bi ga jst tud mel :))).

Čeprav sem sam slišal, da pride šele po jesenskem sejmu (ne vem, al je cebit al kwa)...

blue96 ::

cebit (letošnji) že mimo. sicer pa je res realnost jesen, se mi zdi.
.

asPeteR ::

Zandnje novice,...
Q3 - Poletje (uleti ven 8310)

Uh bomo šmekal na morju,...8-)

dejc2 ::

A ve kdo kolk bo kaj stal, 90k, 80k al kolk.


Šumi je zakon !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dax ::

Prej bi reku 150k... vsaj glede na to, kaj vse bo ponujal... GPRS, FM radio, IR...

Loki ::

A kdo kej ve, kdaj bo prisla Nokia 6310 ven?
I left my wallet in El Segundo

asPeteR ::

Uletela naj bil Q4, torej prinesel nam jo bo Božiček,...:D

Tomi ::

Samo nekaj, kaj vi zivite za svoje telefone?
Sicer ne recem, da trenutno ne bi imel recimo SL45, ampak dokler mi bo C35 lepo sluzil, ga ne bom zamenjal.
Sicer pa tudi 8310 ne bo vec kot 60.000 ( ce seveda poznas prave ljudi )
metrodusa.blogspot.com

asPeteR ::

Tomi potem ti namiguješ, da lahk kaj "zrihtaš"? (seveda ko do dobavljiva)

blue96 ::

jou, same sanje... take telefoncke, 'majo ponavadi drzavniki, mafijci, dilerji... no. mi pa damo za to vse premoženje (pa država spet kasira davke).

ni pravice.8-O
.

BigFoot ::

ok, dej pa ne vem, al sm jest mal mem al kaj, samo 8310 je men prow grd.
itaq bom pa kot kaže nabavu 8890. lep je, pa še rabm da dela v GSM 1900.

blue96 ::

ej, če ste kej opazl, je tale tema zmrznila. avtomatsko je bil link na yahoo!

vsem adminom hvala, da so napako odstranili, tistemu, ki jo je zagodela pa srednji prst v monitor!
.

DrSergioDJ ::

BigFoot: se strinjam, meni je tudi grd. Drgač sm mel pa 8850 ( kot 8890, sam da ni GSM1900 ), pa prov sekne zadevca, fina za pogledat, kul za uporabo, kupi si jo ( 8890 v tvojem primeru ), če lahko )
...

BigFoot ::

no, vsaj vem da nism edini ki mu je 8310 grd, hehe :D
trenutno mam 7110, pa mislim menjat. in se strinjam da sta 8850/8890 prow lepa telefona. k recimo kakšen 8210 mi je tud grd.

blue96 ::

vse nokije, mlajše od 1 leta so meni kar ljubke. razen prekleti 8210 je tolk smotan, ker je kot večja škatlica za vžigalce. sicer pa je 6310 ena najboljših zadev razen 9210 na trgu nokije.

a se vem ne zdi?:\
.

BigFoot ::

8210 mi je grd, 9210 je prevelik za telefon. tko da če bi si ga kupu bi zraven obvezno imel še en 'navaden' prenosni telefon. 6310 je pa zelo dober telefon, samo mi oblikovno ni preveč všečen. je nekako preveč.....nevtralen.

blue96 ::

meni se pa velikost 9210 ne zdi tako too much prevelika. zato ker je to v koncnem smislu mesanica med dlancnikom in mobilcem. pa tudi da internet explorer dobro dela, rabimo velik, pregleden in barvast zaslon (ki ga pa 9210 tudi ima)!. no sicer ima pa vsak svoje mnenje in stil!
.

R0K ::

Če hičeš met kvalitetn dlančik in mobi se ti bol splača kupit novo motorolo (oznake nevem)

Tomi ::

asPeter: nekako tako. Poznam nekaj ljudi, ki lahko dobijo malo ceneje..
-Rok-: misliš Tai Chi?
metrodusa.blogspot.com

blue96 ::

-rok- vem kaj imaš v mislih. ampak a dela to tudi kot gsm, tako brez slušalk. namreč tista veeeeelika motorola, modre barve z big screenom za froce dela le na slušalke, ki so včasih kar malo nerodne.:D:D
.

asPeteR ::

Men je pa nokia 8210 ter 8310 zakon, še samo iz enega razloga - majhnost! Meni je zelo pomenbna velikost telefona, in le-taka telefona mi nudita to ugodje,...8-)

BigFoot ::

ej, sej sta tud 8850 in 8890 majhna. pa še lepa, kar pa za 8210 in 8310 nebi mogel trditi.
MULC>>> lej, 9210 nebi mel za telefon, je pač prevelika. bi pa imel recimo 8890 za telefon, pol bi mel pa zraven še 9210 (ki jo nebi skoz nosil po žepih)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odklepanje mobitelov.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9340524 (18644) Jazzie
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512434 (8603) Azrael
»

Kir mobilc mate in kirga mi priporočate ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
533633 (3051) R0K
»

Nokia 7650

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
153105 (3105) R0K
»

ker mobitel mate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
705369 (4782) Morpheus

Več podobnih tem