» »

Sem v dilemi glede grafične, rabim pomoč

Sem v dilemi glede grafične, rabim pomoč

Nigga ::

Danes mi je uspelo prodati MSI Starforce817 (Geforce2MX) prodati za čudovitih 25k + 2k za borba. Zdaj pa ne vem kaj si naj kupim. Pri mlacomu se mi ponujajo Propheti2 MX/MX400/MX z 64 rama. Kerega si naj kupim. Ali pa naj počakam na kakšno drugo/boljšo kartico?? Kaj menite. Cene naj bodo v tem razredu cenovnem. Dajte pomagat
Too Drunk to Fuck

Jst ::

3d prophet z 64 rama se ne splaca kupit (imam ga jaz), ker je enako hiter kot izvedba z 32 rama.
kupi si mx400 ali pa radeona LE, ki ga z preprostim flashanjem biosa spravis na cisto pravega radeona.

Nigga ::

pa bi lahko kje v slo dobil rebra za na rame??
Too Drunk to Fuck

Quake ::

mislim, da je ta trenutek najboljsa izbira Geforce 2 MX400!

JXS ::

Jst: dej ti men povej ke si ti vidu radeona le??? kakor jaz vem je to izvedba namenjena le aziskemu trgu, če pa sločajno veš ke se ga da v slo kupit pa na dan z besedo:D

Mr.B ::

A ste kakšne teste videli , zadeva ni bistveno hitrejša od starega MXsa , pa le če pogledaš gonilnike , je isti inf za MX2 kot tudi za MX400 , škoda denarja.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

BigFoot ::

moj nasvet: počakaj na Kyra II

ABX ::

Mx400 je isto sranje kot Mx, edino jedro so mu malo pospešili, kar ne pomaga a ma nič. To ti je tipični komercilanli nateg.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

OZZY ::

Jest bi na tvojem mestu obdržal staro in jo navil pa bi blo še za nekaj časa.
Go with the flow.

slycer ::

Jp OZZY:D. Ne vem, kaj folk tako divje kupuje vse najnovejše stvari. GeForce2 MX, je več kot dobra kartica za poganjanje vseh današnjih iger. Men recimo dela vse še na V3 3000.

P.S. Aja pa ne pozabite, da imajo najnovejši čipi lahko tudi otroške napake.

LP

Paramedic ::

Če si vsaj malo pustolovca ti priporočam Kyro 2, ki naj bi izšel 16.maja. Je že na ceniku Jae. Tačas si pa mal teste oglej.
End transmission.

goranTNT ::

Mislm da bi bla Kyro2 zlo dobra izbira.Vsaj po testih sodeč!:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

2 herculesa

Oddelek: Kaj kupiti
231249 (1017) Daishi
»

VooDoo 3 - crknu? Kwa kupit?

Oddelek: Pomoč in nasveti
8920 (786) akulp
»

Kaj kupiti...

Oddelek: Kaj kupiti
261542 (1218) ABX
»

GF2 MX400 z 32 al 64

Oddelek: Kaj kupiti
5904 (834) frudi
»

Geforce 2 MX ali Kyro II?

Oddelek: Kaj kupiti
371656 (1257) Lyu

Več podobnih tem