» »

Nfs underground online

Nfs underground online

gilera ::

Lepo pozdrav! Mene pa zanima zakva mi če dam v igri play online računalnik kar štekne;( mam pa patch za prek interneta igrat! Že v naprej se zahvaljujem za odgovore!

nornaigre ::

mene pa skos pošila na njihovo stran ( kako se to odprav) kao da nimam unga pactha pa ga mam sam je mal čudn na njihovi strani ga pa ni več pomojm.

jRk0 ::

no Warez. guys. ce mate orginal se obrnite na podporo, ce ne pa...sreco poskusite kje drugje.
You fuck up once, you loose two teeth.

Poldy ::

Gilera: Imel sem isti problem. Igra mi je štekala zaradi Zone Alarma. Očitno ne smeš imeti firewall. Če ga imaš, ga izklopi pa bo.

PARTyZAN ::

lol...kaj pa če bi simpl dal NFSUju dostop do neta v fwju?:))

nornaigre ::

kako

Thanatos ::

moderator: ce bi mela gospoda originala ne bi imela tega problem. svetujem zaklep >:D

Witboy ::

Thanatos: Ne pomeni, da če imajo probleme z igro, da je stvar warez. Ne sodi drugih po sebi! Po drugi strani pa tut ce nimajo se nikjer ne pise o kakem warezu. Pač imajo problem pri povezavi. Je to kaj novega? Se zgodi.
Tak, da te tvoje izjave so zelo neumesne!;((

Thanatos ::

witboy: nornaigre ima klasicen problem pri crackanem spilu ki ima crackan .exe fajl za prvo 1.0 razlicico. CE bi imel original bi samo zagnal link ki ga imat v programs folderju od NFS ker stvar se vedno dela. To da ga nonstop posilja na page je samo znak da ima piratsko kopijo. Tukaj pa sprasuje za resitev in EDINA legalna resitev ki mu ju lahko damo je da naj kupi original ali da poklice support (oboje omenjeno), druga resitev je warez na kar verjetno tudi cakata zato predlog zaklepa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thanatos ()

Gandalfar ::

Pravila

gilera: na slotechu ne nudimo tehnicne pomoci z ukradeno programsko opremo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Motorji, skuterji (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Na cesti
69481897 (2876) hojnikb
»

S 50ccm skuterjetm na morje

Oddelek: Na cesti
387479 (5047) vostok_1
»

mf power (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9710317 (5589) Blinder

Zahtevam pojasnilo! (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
824431 (2703) Gandalfar
»

Sergio-zakaj si zaklenil temo o kopiranju zaščitenih cd-jev? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1107878 (5929) perci

Več podobnih tem