» »

Zahtevam pojasnilo!

Zahtevam pojasnilo!

1
2
»

perci ::

PALOMINO: ZVPot določa malo preveč stvari, da bi ti jih tukaj pisal, niti se mi ne da. Povej kaj te bolj podrobno zanima, pa ti bom razložil. Povem ti pa tole: ta zakon nima nobene veze s tem threadom.

PALOMINO ::

Nima veze.
Važno je, da sem ugotovil da se lahko prodaja WAREZ na ST-ju...

UŽIVAJTE VSI!!

d0rK ::

Kokrat si že reku da zaklučujš?

heh....Dej nam raj reč kokrat boš to še reku...:D

Da ti pol lohks izrečemo "nasvidenje".

Perci..Sej bom..Sam je treba še gmnazjo narest.:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: d0rK ()

Sergio ::

ehhh, palomino, povej mi...

zakaj ravno na tem forumu? imaš jih še miljaužnt, ki ti bodo pustil to prodajat.

mi pač ne pustimo.

dej, sprijazni se s tem. če boš pa prodajal warez igrice po 5k sit, levo jajce stran, da ni userja, ki bi to nabavil.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

TESKAn ::

PALOMINO je očitno debil, ki prodaja originale, vredne 10+Ksit, za 900sit in bo ponujal warez po 5Ksit...get a life, man.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Sergio ::

palomino, še nekaj tebi v razmislek:

1. člen

Na Slo-Techu ni demokracije!


Hočeš še razčlembo izraza demokracija? najbrž ne, saj znaš pravne zadeve pa to, ane? :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

darh ::

PALOMINO: ker zihr še spremlaš tole...

kot prvo... k bluziš da ti noben ne more dokazat da igre niso original...

Neobstoj dokaza ni dokaz o neobstoju... zato torej...


I ne vem kateri bedak bi Original CD igre stare pol leta z škatlo, navodili in ostalo šaro vred prodajal za smrkavih 900 tolarjev... že tukaj se vidi da stabo ni use vredu...


Da stabo ni vse uredu se vidi tud s tem, da delaš galamo tam k te nobedn noče vidt... če maš probleme v življenju ne kompenzirej pol na internetu.. sploh pa ne na slo-techu, k je za take smodlake k jim ego skače do neba vsakemu čist useen... vse kar si je le popestritev dolgočasnega popoldneva... get a life, pa nehaj nam morit... zihr maš v življenju kaj boljšega za počet...

Če pa se s čemerkol na ST ne strinjaš obstaja kulturen in civiliziran način komunikacije, ne pa da groziš kako boš nekomu razbil glavo.

And... It is NOT personal.... si le eden izmed ljudi ki delajo galamo... če bi bil rad nekaj posebnega se poskusi, vsaj tukaj, na tej strani, uveljaviti v kaki pozitivni stvari...
Excuses are useless! Results are priceless!

Predator ::

-> gandalfar: Palomino se gre ocitno zelo velikega dobrotnika saj en teden stari originalni warcraft3, ki v trgovini stane 10k+ prodaja za 900sit...

-----------------------------------------------------------------
blizzard pa pravi da stvar izide šele 3 julija

mantis pravi
Datum pričetka prodaje za oba naslova 5.7.2002
V prednaročilu je cena za 1000.-sit nižja.






Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

Highlag ::

:D

burekar ::

No pa pojdimo:).
Njegov oglas je čisto lepo zastavljen, nikjer ne omenja wareza. Za Warcraft mu tudi niste sposobni dokazat, da ni original. A imate kakšen dokaz, da nima nobenih vez v Blizzardu, ki bi mu predčasno podaril original?
V PALOMINO-vem oglasu poštenemu človeku ni razvidno propagiranje wareza, samo ljudem, ki poznajo warez, je.
Pravica je SLEPA! Nima oči in zato NI subjektivnosti. Če so igre, ki jih je prodajal originalne ali pa piratske ne vemo. Samo sklepamo lahko. V Sloveniji človek ni kriv, dokler mu to ni dokazano!

Človeku ste dolžni opravičilo, če mu ga boste pa izrekli je pa vaša zadeva, ne moja.

Je pa res, da vas je zaradi krivice, ki se mu je zgodila, žalil. Ampak to je čisto sprejemljivo v taki situaciji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: burekar ()

Zeberdee ::

bravo burekar...

tako se govori...

H20blok ::

Jest tocno vem kaj misli Palomino in se mu pri njegovem nacinu razmisljanja pridruzujem.

mrTwelveTrees ::


go go go PALOMINO, u re the man !

:)

Zeberdee ::

pa meni se ne gre za to da zafrkavam vodstvo, vendar v nekaterih primerih ste zoprni. čudno vendar resnično

Brane2 ::

Vodni_blok:

Jest tocno vem kaj misli Palomino in se mu pri njegovem nacinu razmisljanja pridruzujem.


To valjda ni težko, če mu sediš na čelu :D
Kaj naj rečem, upam da uporabljata pasto >:D

Predator ::

hehehe... šenkal pa kaj še... jaz mam špil naročen že 3 tedne pa ga dobim v 1-2 dni najprej tolk da ne mi :\

brez veze tale tema... pač zajebal je ne vem zakaj se s tem ne sprijazne ( pač opravičil bi se in stvar bi bla ok ); ni blo očitno pravite eni, jah ljudje znamo tudi sklepat ampak problem mu pač dela warcraft 3 ki ga ne more imet še original torej je nemaren povrhu pa še slab poraženec in lažnivec , face it

je blo že kar nekaj warezarjev ki so se takole bunili brez trohice dokaza in nato manipulirajo z nič da bi pokazali da so največji reveži na svetu

-----------------------------
aja pa ko naslednjič mi kdo grozi da sem kreten pa idiot pa da zaklepam warez brez weze pa da mam doma vse piratsko pa blablabla na mail naj please ne uporabi maila isp-ja... :P




Ziga Dolhar ::

Mimogrede Sergio,
spletni in drugačni oglasniki so po sistemu
videno-kupljeno.


Kot nekdo, ki je "uspešno" zaključil ekonomsko šolo, se valjam v smrtnih krčih ob tvoji omembi klavzule "videno-kupljeno".

Zgodovina sprememb…

PALOMINO ::

Žal ne morem kaj da ne bi zapisal naslednje:

Vsi administratorji, ki ste sodelovali v tej razpravi ste vsem dokazali kako ste samovščeni, da iz vas hlapi sama samohvala...
Mimogrede, kaj ne velja za vse ki kogarkoli žalijo da dobi naziv?
Očitno ne...

Vrli administratorji tudi z besedico niso omenili oglasa z žarnico, ki pomaga pri boljši rasti trave - marihuane.

Vsi so samo govorili o Warcraft-u 3 in o tem kakšne šole so končali, fantje eno je teorija drugo pa praksa...

Burekar, in verjetno še mnogi drugi že vedo kaj mislim povedati...
Torej vabim vse, da napišete mnenje o nastali situacji.

darh ::

PALOMINO:

da ne boš zignoriral spet tega..


Na Slo-Techu so 3 vrste ljudi...

So admini, torej tisti k skrbijo za redTM in upoštevanje pravil. To so administratorji - bwane, ustanovitelji, to so moderatorji in tajna policija. Brez njih, priznaj, bi tukaj vladal kaos...

Naslednja vrsta ljudi so osebki ki obiskujejo ST zaradi lastne koristi in zaradi tega da kdaj pa kdaj pomagajo drugim, ti ljudje pišejo novice, recenzije, članke, pišejo v forum, odgovarjajo in rešujejo probleme, takšne in drugačne. Zanje je značilno, da so seznanjeni z pravili in da se jih skušajo po najboljših močeh držat.. ni tolk težko veš...

Potem pa obstajajo še ljudje k so tukej da delajo u brezveze nered/hrup/galamo, vlečejo pozornost nase in predvsem je značilno za njih da pravil NE upoštevajo. Te uporabnike administracija, moderatorji in tajna policija preganja, ker želijo vzpostavit red in omogočiti kar najlepši ambient drugi skupini uporabnikov.

Kam ti spadaš presodi sam, nobedn ne pravi da ne smeš povedat svojega menja, čeprav v pravilih piše, da na SloTechu demokracije ni... Ampak to delaj kulturno.. se boš že naučil... I did... Vsi stari userji lahko povejo, da sem jest tud delal galamo tukaj.. ampak sem ugotovil da ni pomena, sicer pa se mi zdi da takrat še ni bilo pravil, ampak ok...

Excuses are useless! Results are priceless!

d0rK ::

Ej un govor je najbrž pisu cel dan. :D

jRk0 ::

palomino:ce ti nisi en debilni kreten...pa kaj tez is tolko, pa se sprijazni s pravili in pusti forum cist, ker ce bi bli vsi tak nori kot ti, kam bi potem ta forum priso.
You fuck up once, you loose two teeth.

Primoz ::

palomino... hvala za opozorilo (tisti mali oglas)... ga ni več (ampak za to nisi ti nič manj kršil pravil tukaj)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

PALOMINO ::

Pustimo vse skupaj in zaživimo v sožitju...

Prosim še admine, da zaklenejo to temo ali izbrišejo vse skupaj...

sketch ::

Palomino 1

Mal vklopite možgane, gumpci
Kdor misli, da sem otročji naj si pogleda admine in njih poteze...
DEJSTVO pa je da si je skupinica bednikov dovolila da na ST-ju spreminjajo vse po mili volji, pač kot njim paše...
vsi ti mulčki pa mimogrede tudi nimajo pojma o pravnih zadevah.
Se bom prijavil pod drugim imenom in se zopet kaj slišimo...
Vsi administratorji, ki ste sodelovali v tej razpravi ste vsem dokazali kako ste samovščeni, da iz vas hlapi sama samohvala...


Palomino 2

Whatever, opravičujem se vsem prizadetim, in naj Vam bo to pisarjenje v razmislek...
tako adminom kot nam uporabnikom.
Pustimo vse skupaj in zaživimo v sožitju...
Prosim še admine, da zaklenejo to temo ali izbrišejo vse skupaj...


Očitno nekdo ne jemlje redno svojih zravil za verbalno inkontinenco. Ali pa ne pomagajo.

lp
s.
Adapt and overcome.

BC3 ::

Vodni_blok:

Jest tocno vem kaj misli Palomino in se mu pri njegovem nacinu razmisljanja pridruzujem.


To valjda ni težko, če mu sediš na čelu
Kaj naj rečem, upam da uporabljata pasto



u pizda:D :D
rotfl

Dami ::

Ej, palomino, mal se smiri. 2 dni si registriran in že misliš da vse veš kaj se tle dogaja. Pa kaj ti živiš na s-t al kaj? Napisal si tok postov in odpru tok novih (brezveznih) tem kot jih jst v pol leta nisem:D Pa ne piši po 3 poste zapored. Vzem si cajt pa napiš vse v enga. To ni irc, hehe.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

MadMicka ::

Kaj pa, če bi o zadevi seznanili policijo, pol pa naj ona ugotavlja, al je Palomino prodajal legalne gejme al ne?

Se strinjaš Palomino? >:D

rh^ ::

PALOMINO:
zakaj bi morali admini zapret oz zbrisato to temo? Kaj te je strah, da bo kdo prebaral in se ti smejal cel dan?!!?

DavidJ ::

palomino, mene pazanima kolk je cena tistega kompa, k dobim avto l. 96 gratis?
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DavidJ ()

luni ::

Jao... eni se pa res ne bodo nikoli naucili.

S tem mislim admine :P
Artificial Intelligentia

Kaboom ::

hehe palomino, res je zbrisat bi mogli temo... potrudil sem se pa jo prebral... smejal sem se :D
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

b4d ::

Joj, namesto da bi pilili, se tle kregate o nečem X. Pač PALOMINO, thread so ti zbrisali in pika. Na STju ni demokracije. Drugače, zakaj si tukaj sploh če imaš tolk proti vsem. Sej lahko odideš. :\
b4d.sablun.org

Gandalfar ::

ok to je bilo ze zdavnaj vse predebatirano in ne bomo vec pogrevali starih stvari. Zaklepam.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

izsiljevanje z garancijo ?

Oddelek: Loža
353101 (2055) OZZY
»

kako prepoznat thoroughbread-a ??

Oddelek: Strojna oprema
312657 (2177) jani
»

pripomba na zaklepanje tem

Oddelek: Slo-Tech
371467 (910) suse80
»

Sergio-zakaj si zaklenil temo o kopiranju zaščitenih cd-jev? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1107840 (5891) perci
»

Vabim vse uporabnike, ki imajo pritožbo čez admine

Oddelek: Slo-Tech
471571 (761) Mickey North

Več podobnih tem