» »

Zahtevam pojasnilo!

Zahtevam pojasnilo!

«
1
2

PALOMINO ::

Zahtevam pojasnilo od takozvanega Tomija!

Poslušaj me ti bizgec, zakaj si mi zbrisal del oglasa,?
Čemu si mi dodal naziv Persona rudis?
Daj mi pošlji na mail tvojo tel. številko da se pomeniva...

Tomi ::

Moj mail je v mojem profilu, tako da lepo piši tja.
Pa da ti kar tule pojasnim, kako in kaj je bilo s tvojim postom:
v prvem malem oglasu si ponujal eno legalno igro in še en kup kopij po 900 sit. To sem ti popravil, in ker si še vedno dajal iste igre v popravljenem postu, sem se pač odločil, da pretiravaš.
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

perci ::

PALOMINO: kaj jokaš, warez si prodajal, zdej pa še žališ - zasluženo si owca

PALOMINO ::

Kje je pisalo da gre za kopije?
cena 900,00 sit je informativna.

Tr0n ::

Hehe.

perci ::

če zraven ene igre eksplicitno napišeš, da je original in imaš ceno recimo 7k, potem pa zraven prodajaš še igre po 900 SIT za katere ne napišeš, da so originali, lahko a contrario sklepam, da igre pri katerih nisi tega eksplicitno navedel, niso originali

PALOMINO ::

Sklepaš lahko, 100% pa ne moreš biti prepričan dokler ne preveriš, je tako smrko?

PALOMINO ::

Sploh pa je cena 900,00 sit informativna...
Skratka nimate utemeljitve da gre za kopije zato zahtevam da mi oglas v celoti objavite, ja?

b ::

in kdo tocno si ti, Clovek Rudi, da lahko tukaj karkoli zahtevas?

lp,
Borut.

perci ::

Sej me mika, da bi te nazaj žalil, pa te ne bom, ker nisem rad nesramen, ne zato ker bi se mi ti smilil, čeprav se mi. Ne bom ti dokazoval svoj prav, ker mislim, da se ga sam še predobro zavedaš. Kaj ti zahtevaš, nikogar tukaj ne briga, niti te ne bo nihče upošteval, mislim pa da bodo admini razmislili tudi o banu (jaz bi na njihovem mestu).

PALOMINO ::

Perci očitno leze u rit adminom...
Mislim pa, da Tomi že ve, če je prebral on že ve kaj...

Ostali pa...
Vsi vemo da večina Vas nima doma legalnega OS, da imate večino iger crackerskih...
Tukaj pa se delate brezmadežne samo da izpadete pred admini ne vem kaj...

by the way igre so originali, pa mi dokažite nasprotno...

PALOMINO ::

Zarad mene tud če me ˝benajo˝...
Se pa še enkrat prjaviš pod drugim imenom, mailom...

Brane2 ::

NE da se mi zdej brskat po pravililh a zdi se mi, da se spomnim nečesa o tem, da na "Slo-Techu ni demokracije etc."

Če se moderatorju zdi, da tvoj oglas ni OK, pač ni OK.

Dokazovat mu verjetno ni treba česarkoli, saj nismo na sodišču...

Primoz ::

Mah... tukaj ljudi ne banamo (sploh)... naziv + roza design does the trick (in ne... z groznjami ne boš dosegel spremembe odločitve).
Kako je zanimivo... da pride na forum človek prvič in niti ne prebere pravil in je že pameten ko [...]
There can be no real freedom without the freedom to fail.

PALOMINO ::

Se pač odjaviš in je.
Na forumu sem prvič pod imenom PALOMINO...
Mal vklopite možgane, gumpci
Očitno Vam ne potegne da se človek lahko odjavi in prijavi kadar hoče...

Primoz ::

Seveda se lahko... pa tudi odstranjen je lahko poljubno mnogokrat.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

PALOMINO ::

mimogrede, med malimi oglasi sem videl oglas za žarnico za notranje gojenje trave.

Take stvari se lahko oglašujejo, igre pri katerih ne piše ali so original ali ne pa se ne smejo??

perci ::

Ko boš mel statičen ip se pa ne boš mogu takole zajebavat, pol boš pa joku in se opravičeval. Sicer pa, pejt spat, dost te mam, otročji si sto na uro.

Sergio ::

Kupim eno igro, PALOMINO. Original za 900 SIT. Če ni original, je to zavajanje kupca. Tožba? Možna.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Sergio ::

In, še nekaj, PALOMINO. Ne želi si spuščati v argumentirane pogovore z nami.

Tudi žaljenje je prepovedano. Žalil si. Torej si zaslužiš naziv.

Seveda pa opravičilo v oddelku Slo-Tech odpravi vse.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

ABX ::

God save the Admin and the fascist regime! :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

PALOMINO ::

Stvar prodana!
Prodal na enem izmed slovenskih spletnih oglaševalskih strani.

Opravičevat se ne mislim nobenemu...
Kdor misli, da sem otročji naj si pogleda admine in njih poteze...

Sergio ::

Admini ukrepamo v skladu s pravili in z željo, da bi obdržali forum na kreten-free nivoju.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

PALOMINO ::

V glavnem,
večina ljudi na ST-ju je OK, veliko ljudi mi je pomagalo tako ali drugače, trn peti pa so večini kurčevi admini, ki se delajo pametne čez vse nadzirajo vse, pripomočki za gojenje mamil pa jim očitno uidejo in se lahko prodajajo na ST-ju...
Namesto da bi se admini spravili počet kaj koristnega namesto da se na ST-ju igrajo velike šefe in s tem zdravijo...

PALOMINO ::

Mimogrede Sergio,
spletni in drugačni oglasniki so po sistemu
videno-kupljeno.
Torej, če se pri nakupu nasmoliš zato ne odgovarja noben, ali je na ST kakšen zakon iz ustave republike Slovenije kjer piše, da
prodajalec odgovarja za morebitne nepravilnosti pri dobavi oz. pri zavajanju kupca??

Brane2 ::

S-T je neprofitna stvar, ki pa "žre" konkreten bandwith, ki ga nekdo plačuje.

Če bi ta nekdo v kateremkoli trenutku občutil nelagodje, da se na enem serverju v njegovi mreži dogajajo nezaželjene stvari (bistvena cirkulacija wareza, čudne-ilegalne robe itd), bi se verjetno vprašal a tak deal sploh rabi in S-T bi lahko takoj odfrčal dol s kabla-ne glede na zakone RS, karkoli že pravijo o tem...

PALOMINO ::

Popolnoma se strinjam, kot sem napisal na ST-ju je večina ljudi izjeno inteligentnih, primer: Brane2.
Točno tako je kot je povedal...

PALOMINO ::

vendar kot sem napisal, meni takoj zbrišejo pol oglasa ne da bi bili prepričani ali gre za WAREZ robo, en kljukec pa mirno prodaja, žarnico da bo travica lepše rasla...
HM?

Povejte mi, dragi uporabniki se ne bi ob taki potezi razpiz...??

perci ::

Palomino: dejstvo je, da si prodajal warez, proti kateremu slo-tech nima nič, le noče, da se o njem govori na njihovem forumu, zato to spoštuj, ker forum ni tvoj.

Da ne boš mislil, da lezem adminom v rit si preberi tale thread.

PALOMINO ::

Definiraj mi besedo DEJSTVO prosim?
Če ne veš kaj to pomeni ti jo bom definiral jaz...

Še zdaj noben ampak noben ne more trditi ali gre za WAREZ ali ne...

Samo predvidevate lahko...
Na podlagi predvidevanj se ne ukrepa...


DEJSTVO pa je da si je skupinica bednikov dovolila da na ST-ju spreminjajo vse po mili volji, pač kot njim paše...

TO JE ŽALOSTNO DEJSTVO!

PALOMINO ::

Mimogrede, o drogah se lahko govori, v malih oglasih je očitno lahko...

Mi lahko kdo to pojasni?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PALOMINO ()

Gandalfar ::

Palomino se gre ocitno zelo velikega dobrotnika saj en teden stari originalni warcraft3, ki v trgovini stane 10k+ prodaja za 900sit...

perci ::

DEJSTVO je, da si ti en user preveč na forumu. In pika.

perci ::

Ej gandalf: tista cen je bila samo informativna lol >:D

PALOMINO ::

Tako je 900,00 sit.
Cena je informativna.
Odvisno za koliko kosov ipd.
Ampak zadeva je že prodana...

d0rK ::

Ampak madonca....Eni kar ne kapirajo.

Meni osebno je ST zelo carsko stvar.[me je celo zainterisirala da si naredim popolnoma novo ohišje :D ]

Pa tudi admini so ZELO ok.[Aja..PALOMINO..Nubenu me rinm u rit...Ok?!?!]

SAm a ne kaperaš?

Ne morš kle dajat takih oglasov.NE GRE.Pejd na bolho ne pa da se kle buniš k nau nč spremenil sam se kkšn naziv ti bojo prbil.:D

Lp,

The [Ab]User

PALOMINO ::

Očitno Vas bode cena v oči...
Se pravi če bi nekdo oglaševal rabljene igre na ST po 5.000,00 sit in ne bi zraven napisal ORIGINAL kaj bi storili??

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PALOMINO ()

Gandalfar ::

nic?

Brane2 ::

Sem šu še enkrat pogledat tisti oglas. Mislu sem, da je bolj nedoločen, pa lepo piše, da je stvar za gojenje trave. Je pa res, da obstaja na tisoče vrst trave, večina jih nima THCja v sebi.:\

Ne vem, po moje gre za sodniško napako, jaz bi mogoče pobrisal tud tisti oglas.

Sploh pa, pri tolk MSGih si je verjetno težko vzet čas za podroben pregled vsakega...

Spominja na tisti vic, ko tipa, ki je vozil v koloni ustavi radar. Po prvem navalu kletvic "mater, zakaj ravno mene, saj sem bil v koloni" mu policaj mirno odvrne:

P: Vidim, da imate ribiške palice, ste ribič ?

T: Sem, pa kaj s tem ?

P: Ko lovite ribe, lovite eno za drugo ali čakate, da se ujamejo naenkrat vse ribe v reki/jezeru ?

BTW: Probi bit bolj prijazen v takim MSGih, sploh pri reklamacijah. Če maš prav, se folku ne bo zagabilo, da bi to takoj priznali in brez pomisleka popravili zadevo.
Sploh pa, kaj v primeru tvojega oglasa lahko priznajo-postavi se v njihov položaj za sekundo.

Kaj naj tip reče- "priznam (ponižno), da sem mogoče zajebal stvar pri tvojem oglasu. Stvar je sicer globoko v sivem področju a jaz si nisem vzel enga dneva za premislek in nisem zahteval pravnega nasveta.
Je sicer res, da se je*em s S-T jem že kar nekaj let (99.99% neplačano) a kaj je to v primerjavi s tako katastrofalno napako. Poleg tega imaš ti v rokah tajno orožje. Lahko spremeniš Nick in se vrneš. Lahko to narediš poljubno mnogokrat, na kar nisem pomislu vsa ta leta, ko sem delal na S-T..."

BTW: Mogoče bi v duhu svetovnega prvenstva moral uvest rumene in rdeči karton namesto person rudis in persone non grata...

če nč druzga, bi se človek lahk počutu manj kot prasec in bolj kot nekdo, ki mu drseči štart pač ENKRAT ni uspel :D





Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

PALOMINO ::

Na Bolhi zaenkrat še nisem zasledil oglasa da bi kdo prodajal pripomočke za gojenje nedovoljenih substanc, na ST-ju lahko, iger ki so sumljivo poceni pa ne...

Pač se grem dobrotnika IN?

d0rK ::

He he..Mene pa zanima če mi lahko admini lahko dajo kksn lep naziv...Samo ne kksnga grdga.:\

Sm skos pridn.>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: d0rK ()

PALOMINO ::

mah nima veze zadevo sem uspešno prodal.
Kar se adminov tiče, pač oni so očitno BOGIBATINA in ne bodo priznali svoje napake, čeprav je bila v mojem primeru zelo zelo očitna...

vsi ti mulčki pa mimogrede tudi nimajo pojma o pravnih zadevah.

Whatever, opravičujem se vsem prizadetim, in naj Vam bo to pisarjenje v razmislek...
tako adminom kot nam uporabnikom.

d0rK ::

Pravnih zadevah?!?!?

Buahahaha :D

PALOMINO ::

In ljudje...
Na ST-ju lahko prodajte WAREZ.

Malo višjo ceno postavite in je...

MWAHAHAHA!!

perci ::

palomino: takorekoč končan tretji letnik prava imam, pa ti? Si morda ti mulček? Al si sam rad tečen?

d0rK ::

Perci..a res..Pravo..kul.

Jz bi rd tja šou.:D

PALOMINO ::

Perci, Perci...
Upam da boš dober odvetnik...

PALOMINO ::

Dej mi na hiter povej kaj pravi zakon o varstvu potrošnikov?

perci ::

D4rKs0uL: pa pejt :D , čeprav zadeva ni tako zanimiva kokr se zdi na prvi pogled

PALOMINO ::

ITAK pa zaključujem...
ker vidim da se je že začela samohvala uporabnikov...

Se bom prijavil pod drugim imenom in se zopet kaj slišimo...

In admini pazite, sedaj se bo začel prodajati WAREZ na ST-ju...
tako kot sem rekel po malo višjih cenah in nič napisano zraven ali je original ali ne...
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

izsiljevanje z garancijo ?

Oddelek: Loža
353107 (2061) OZZY
»

kako prepoznat thoroughbread-a ??

Oddelek: Strojna oprema
312661 (2181) jani
»

pripomba na zaklepanje tem

Oddelek: Slo-Tech
371472 (915) suse80
»

Sergio-zakaj si zaklenil temo o kopiranju zaščitenih cd-jev? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1107861 (5912) perci
»

Vabim vse uporabnike, ki imajo pritožbo čez admine

Oddelek: Slo-Tech
471576 (766) Mickey North

Več podobnih tem