» »

mf power

mf power

1
2
»

PsiHO ::

a se je kdo kdaj s tabo pelov?
mislm tko da je mel on svoj motor:D
i fell the need, the need for mhz speed

R0K ::

jp en je bil z 125 kubičnim skuterjem za mano

Muflon1 ::

Fantje Runnerji so zakon kupiš Leovinci ZX peleš k mehaniku da ti še valjčke nastav pa letiš 105km/h.
Drugač mam pa na moji moto strani forum za katerega bi rad da bi malo zaživel.. sicer je stran še v povojih ampak če bo zanimanje (pa ne samo za skuterje tud za ostale motorje) bom s pomočjo še koga stvar izdatno popravil in upam da bo zaživela! lp David
Stran za ljubitelje skuterjev http://runnerklub.20m.com

--Switch-- ::

Dej bizi10: sej vsi vejo da števci lažejo še posebej od piaggiota(gilere) lahko ti tvojga runerja totalno frizneš in šele potem ti bo šel okoli 105km/h.
Najboljši skuter za friznit so piaggio ZIP, s temi tudi dirkajo.
ROK:tisti tvoji prijatleji ki naj bi šestko(ali štirko)totalno frizenli(tako da gre čez 100km/h)so verjetno zamenjali mašino(po možnosti so imeli mašino ali od elektronika ali pa BT-ja).

PsiHO ::

switch.mal sm gledu tista stran k je pri tvojem podpisu napisana ne obstaja.
dej povej taprav naslov:D
i fell the need, the need for mhz speed

PsiHO ::

bizi:
dons se mi je zgodil, ko sm ga pelu iz servisa
je moj tastar iz Yamaho Aerox pelov 50kmh, men je pa na targi kazal 42-43kmh.
:D:D
i fell the need, the need for mhz speed

Muflon1 ::

Ja vsi pravijo da števci na skuterjih lažejo ampakjs sm se pelu z Runnerjem proti Ljubljani za mano pa teta z golfom 2 pa je obema kazal 90 km/h mogoče pri višjih hitrostih začne kej lagat?
Stran za ljubitelje skuterjev http://runnerklub.20m.com

_fim_ ::

apn4=+100 <-- hahaha

nikol pa nikdar... to so še števec poleg mašine navil:))

R0K ::

dokaži da to ni res, če sm na lastne oči vidu !

_fim_ ::

...se da števec tud tak zrihtat da več kaže....veliko več...

krucymucy ::

pr vecini skuterjev stevci lazejo k pra****

_fim_ ::

vem ja.....pol pa "grejo" 130kmh pa take...da dol padeš.... Sm apn4 pa ni nikol šal +100...!!!

--Switch-- ::

Psiho ma tista stran malo zajebava, link je ta pravi, meni je v šoli delala doma pa ne.

Kaj ima mogoče kdo izkušnje z pollini izpuhi ali pa mallosi?

PsiHO ::

stevci lazejo to je res
- sam kok????:(:(
i fell the need, the need for mhz speed

rooster ::

Hja tomosova specialka 50ccm je imela 18 konjev in je šla 190, še v cajtih ko razni suzukiji in honde niso imele kaj praskat proti njej. Ok apn ni specialka, sam na +100 jo spraviš...
Navaden scooter pa se da komot spravit na 140, samo je treba nekaj keša zagonit.
A s ti tut not padu?

krucymucy ::

Ko so v Aprili se sestavljali bicikle, je Tomos zmagoval na svetovnem prvenstvu v razredu do 50ccm.
Tekmovalni motor je mel se celo cez 20KM in pa 9 prestav8-O
to je bilo men se zdi okol 1970 - to ne vem tocn!

APN-a spravt na 100 ni problem, problem je v tem kolk casa bo delu!
Sam tist APN. ki gre 100 nalufta skuterja, ki mu na stevcu kaze 150:D

PsiHO ::

sam kok je pol to:
-avto kaze 50
-targa kaze 53
-scooter pa 60

ker ma prov:D
i fell the need, the need for mhz speed

krucymucy ::

Ne, moj APN je sou 70! na Skuterje (gilera) pa je pri isti hitrosti kazalo 90

malinavc ::

men na Runnerju kaže po števcu da gre 105km/h realno pa cca. 90km/h , ker se je en z 125 zravn pelu pa mu je kazal 90.Tak da števci res fajn lažejo...men skoz laže za cca 15km/h, k sm mel blokade not še mi je kazal po števcu 60, v avtu pa 45km/h...
...odvisno s katere perspektive gledamo...

PsiHO ::

kva pa pol k te kific dobi na radar k si su 70 teb je pa 50 kazal???:D
i fell the need, the need for mhz speed

krucymucy ::

Stevci kazejo prevec ne premal :D
LOL

PsiHO ::

hocem odgovor

p.s. a se je ze komu to zgodil??:D
i fell the need, the need for mhz speed

--Switch-- ::

Psiho: to se je enemu ki ga poznam zgodilo, vozu je 90km/h(Malaguti Firefox F-15 brez blokad), policaji so ga dobili tudi na 90km/h, to pomeni da mu štvec ni lagal, nevem pa kam so ga policaji zadeli(na katero mesto), ker na avtu je ravna površina tablica na motorju pa???

Še enkrat bom ponovu vprašanje: kaj ima kdo izkušnje z pollini in malossi izpuhi??

PsiHO ::

jest sam vem da je polini zakon
jest bi ga ubodu:D:D
i fell the need, the need for mhz speed

malinavc ::

Kup Polini Evolution III za okol 30 čukov, to ti je najbolš auspuh za ta dnar! pejt na
www.lindempa.si pa jim pošl mail pa ti drug dan odgovorijo in povejo kar hočeš.Jst bom ta auspuh nabavu!
...odvisno s katere perspektive gledamo...

--Switch-- ::

Malinavac:meni se zdi da obstajata dve različici tega izpuha eden je za 50ccm drugi pa za 70ccm motorje.(zato pazi da se ne boš zajebal, ker če maš 50ccm motor in daš gor izpuh za 70ccm, bo motor verjetno šel slabše kot pa če boš dal gor izpuh za 50ccm).

Če živiš kje blizu meje se ti izplača it v Italijo ker boš prišu ceneje skozi , pa še ivo boš verjetno nazaj dobu ker stane glih 300.000lir(neki takega).

Ko ga kupiš mi sporoči o rezultatih, ker imajo vsi moji frendi LeoVinci izpuhe in so vsi zadovoljni samo še nobeden ni probal kakšnega drugega.

--Switch-- ::

Ojla MALINAVAC:pregledal sem cenik in nisem našel evolutiona za 30.000, njegova cena je 50.000sit, tisti za trideset je rossifiumi.Pa še evolutiona ne smeš met ker je namenjem tekmovanju in je namenjem motorjem do 14000obratov na minuto kar tvoj motor ne doseže(tako se mi zdi)!Zato raje kupi RossiFiumi!

Muflon1 ::

Js mam na Gilera Runnerju Leovinci Handmade ZX izpuh in sm zlo zadovoljen! sicer je blo treba valjčke in fedrce na novo nastavt ampak se je splačal


Tlele spodaj mate forum o skuterjih
Stran za ljubitelje skuterjev http://runnerklub.20m.com

rooster ::

Ni šans da dobiš evolutiona za 30.000. V italji stane več kot 50.000. Sicer pa je to avspuh za dirkalne (polini) diagrame cilindrov. Ampak bilokam ga boš dal ti bo šel bolše kot z vsemi leovinci/giannelli/arrow...
A s ti tut not padu?

--Switch-- ::

Rooster:sej sem v mojem zadnjem postu povedal da ne dobiš evoluitona za 30.000sit!
Ali je bilo to namenjeno Malinavcu??

malinavc ::

tole mi je odgovoru iz Lindempe, sicer ni čist cel mail, je pa tist kar rabte..

POLINI EVOLUTION III - (sedaj je že evolution V, SIT 72.435) popolnoma dirkalen izpuh, seveda ročno narejen, lotan z mesingom (zlata barva na lotih). Ta izpuh lahko dobiš za borih SIT 30.000POLINI FOR RACE - ročno narejen izpuh, brez homologacije, za serijske in predelane motorje, brez prekatov. SIT 54.300
POLINI "FUNKY" - ročno narejen izpuh, s prekati, za serijske in predelane motorje do 70 ccm in 6 KW. SIT 36.000
LEOVINCE HM "Z" - ročno varjen izpuh z dušilcem iz titana, EEC homologacijo, priloženimi utežmi za variomat in vzmetmi sklopke. SIT 27.400

Kaj priporočati? "Best buy" je gotovo POLINI EVOLUTION III. Lastnike teh izpuhov, med cestnimi uporabniki, lahko preštejemo na prste ene roke. Je pa potrebno motor ZELO dobro nastaviti, da dela na ta izpuh. Tudi "lepota" ni odlika tega izpuha. Je čisti HI-TECH izdelek za dirke. Izpuh je z vzmetjo pripet na cilinder, ni lakiran itd...

sigurn se dobi ta izpuh za 50ccm za 30.000 SIT
ta tip mi je zagarantiru de se v Italiji ne dobi cenej...nevem zakaj, ampak po njegovih beseda mi verjamem de se ne dobi cenej...
...odvisno s katere perspektive gledamo...

rooster ::

malinavc: Svaka ti čast če ga dobiš za 30.000. Evolution je narejen za delovanje pri okol 12.000 obratih, torej rabi evolution cilinder, da ga lahko izkoristi. Oz. Lahko frizneš tudi standarden kit. Preden daš gor ta avspuh pa obvezno menjaj ležaje na gredi.
btw.
Proizvajalca stane več naredit slab avspuh kot dober. Ker porabi več materiala, varjenja...Torej veš kaj plačaš...italjane>:D
A s ti tut not padu?

PsiHO ::

ce ga dobis za 30k ga tut jest kupm

sam pokaz racun:D:D

kje se dobi leovinchijee za frcake(na netu jih ni):'(
i fell the need, the need for mhz speed

Administrator ::

Sam za 30k dobis ze enga postenga frcija.>:D

PsiHO ::

kje dobit leovinchija za frcake???;((;((;((;((

[glej, da si ne boš več privoščil takšnega raztegovanja]
i fell the need, the need for mhz speed

Muflon1 ::

Ti si pa optimist...
Stran za ljubitelje skuterjev http://runnerklub.20m.com

gkovac ::

Psiho.... kup MF-ja!

pred davnimi casi k sem se mel ATX-a sem mel tut MF auspuh... rect morm da mi je ful bolj letel in pospeski (ce sevede pr 50ccm sploh lahko govorim o tem) so bli tut boljsi:D

to je to... predvsem pa pazi na to ker olje bos dajal v mesanco!!!!!

lp,SuLc

P.S.
Targa???? kaj hudica je pa targa????
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

PsiHO ::

targa je model TOMOSA, ki sam dela mesanico olja in bencina.bencin natocis v tank(olje ne spljoh!!!), olje pa pod zic!!.pa ima se zmigovce:)

drgac sm mel pa tri dni Lipnka pa je su tok k pa mojmu friendu z lipnkom + napilen motor!!!

stevec je kazo do cetrtega kvadratka iz desne
npr:400.1 KM - bil je na stirki)

ce bi ga pa napilu bi su pa se vec:)))>:D>:D>:D>:D

leovinchija bi v italiji mogu dobit.sej grem ta teden ke, k so baje po pet cukov:D:D
i fell the need, the need for mhz speed

davacxx ::

Yow folk...mene neki zanima...sem kupo rabljenega Malagutija f15 firefox letnik 2004...sem se mal pelal okrog vse dela ok...ni nič prerihtan vse original blokade not...pelal sem se 68 maximum...sem pršo do prijatelja kjer sem ugasnil motor ter se kasneje znova vrnil...digitalni števec ni hotel pokazat koliko km/h se peljem...skoz je bil na 0...prosim za pomoč :S:S


LP

gapLLL ::

Hjooo kaj to sanjate ka pa je problem apn 6- šterko spraut do 100km/h? pa ne po števcu ampak realnih? ni problema lahko maš original mašino pa ti gre 100 km/h po ravnini pač prenose zdrkaš sam pol bo šlo po ravnini 90-100km/h u najmanši klanc ga boš pa rinu 2 opcija je mašina ctx,bt mašina 3 opcija je pa lamo cilinder daš brusit na 44 mm SLC blajerca, Bing 18 frgazer 1%-2% mešanco nardiš pa ti gre 100 po usaki ravnini pa še dougo ti zdrži

AHA..... Kupim 2 izpuha in sicer se gre za izpuh MF POWER-3 ALI MF POWER-COBRA.
NESME BITI:
-barvan izpuh
-ni stolčen

MORA BITI:
-visoka powerca
-MODRA BARVA

ČE se drži kriterijev cena ni problem tut 70 evrov dam za en auspuh če je dobr pa se na bolhi prodajajo po 40-50 €

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gapLLL ()

BladE_ ::

Umeri se malo... Ker tako veliko veš o mopedih in obujaš 10 let stare teme ti priporočam, da se včlaniš na nek moped forum in tam poveš več...
Akcija - Reakcija

gapLLL ::

BladE_ lei kot prvo se nerabm nč mirit ker sem čist miren in nimam problemov z nemirnostjo.le povem ker sem na forumu videl da je zanimanje o tej temi in sem povedal drugače pa to ni nič 10 let stara tema tomosi se bojo skos okol fural dokler bojo prodajal dele oziroma dokler bo obrat v Sloveniji (Sežani).

Lp

d4vid ::

poglej prispevek pred tvojim. Napisan je bil leta 2001, tako da je tema stara že 10 let, če ti matematika ne gre. Mimogrede, kaj se greste, vsi odpirate stare teme?? Kdo bo odprl bolj staro, a?

dejan17 ::

zanima me če se mi splača kupt lipnik pa 5 prestavo dat notr? bi se kej spremenil v hitrosti...?

Blinder ::

Peta brzina ne pomeni da bo automatsko končna hitrost večja. Gre pa boljše s petimi brzinami ker 4 in 5 so najbrž bolj približane & ker imaš še vedno možnost skrajšat z verižniki končni prenos.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

bi0s ::

Odvisno, more biti motor sposoben zavrteti to prestavo do konca... Predlagam še piljenje kanalov in 40mm bat.

mr1two ::

Piljenje kanalov je potencialno tvegan posel, saj lahko hitro kaj zafrkneš. Če kdo obvlada, naj ti to naredi, sicer pa ne.
Brusit cilinder na 40mm(nekoč je to koštalo okrog 30eur? po spominu govorim) je še najbolj optimalno, en soliden L bat notr in je.
Auspuh bi lahko tudi original pustil, čeprav ima lipnik kr tak groovy moped sound :), pa na navoru se pozna, tudi obrati so višji.
Peta brzina is a must, tudi če pustiš original vse. Ne bo peljala vedno in povsod, sam po kakem klancu dol ali dolgi ravnici je dosti bolj prijetno pelat 60 na nižjih obratih kot v 4.

Blinder ::

ja pa isti efekt kot s peto dobi s podaljšanjem ostalih brzin. Sam če maš še peto zraven pol uporabljaš recimo 3-4-5 namesto 2-3-4 in 4-5 so bolj prbližane kot 2-3 zato pol gre boljš
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Motorji, skuterji (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Na cesti
69481802 (2781) hojnikb
»

Kje kupiti mf power

Oddelek: Kaj kupiti
2814265 (4112) hojnikb
»

tomos avtomatik - predelava

Oddelek: Na cesti
4117914 (17061) dejan17
»

Friziranje avtomatika

Oddelek: Loža
3816549 (12423) Frane75
»

kako modificirati avtomatika

Oddelek: Loža
303625 (2462) TekO

Več podobnih tem