» »

Ha ha

Ha ha

Makaron_hater ::

No fantje...

Men je pa zdej neki ratal...
Uspel sem naviti mojega durona 600@1000
in imam samo 26 C pri polni obremenitvi.
Ha-ha.

>:D

OZZY ::

Joj jes sem pa ful fouš.:8):D Dobro, da si prebil mejo 1ghz. Čestitam. Pa tudi temperatura je lepo nizka.
Go with the flow.

ChiefThunder ::

Sumljivo malo se ti tole greje; si prepričan da toplotna sonda deluje pravilno oz. je dovolj dober stik med njo in procesorjem? Kljub temu čestitke za dosežek. Kakšno hlajenje si pa uporabu in na kateri plošči?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

R0K ::

jst mam mojga TB tut na 1 ghz

DrSergioDJ ::

sej, ob pravih pogojih to sploh ni nevem kaka temp. V portorožu, k je blo dost bolj mrzlo k v moji sobi je moj d600@1000 kazal pri idle le 19-21 stopinj, pri ful pa tudi nikoli preko 26-28 stopinj. Doma je seveda cist druga zgdoba...... 37-39stopinj pri idle ali full load, pa niti navit ni :D
...

R@C@ ::

Jest sem tud mislu da se mi pri obrebenitvi greje proc tam cca. 10 stopinj bolj, pa ni res. VIA HM sploh ne kaže pravih temp, oz. laže k prasilda. Potegnte si dol MBM 5, pol boste pa dobil taprave temp.
Men se TB1000/1333 greje iz 36-40 na 65 stopinj, po kakšnem špilu!

Ampak.......kmal bo peltek zrihtu to vročino!8-)

Makaron_hater ::

Mam enga hudo modificiranega volcanota in dva 230 V ventilatorja na ohišju.
Na zadnji strani pa še dve luknji z navadnima 12 V ventoma.

Volcanu sem pa priredil tok zraka z dvema beštijama. En vent zrak piha v rebra, drugi pa ga sesa. Vse skupaj je neprodušno zaprto. Zaradi ropota in tresenja, sem se domislil, in sem ventilatorja za procesor namestil pod mizo v plastično ohišje. Kot sesalec in kompresor obenem. Iz tega čuda pa sem speljal dve cevi do procesorja.


P.S.
Ali sem omenil, da sem eden redkih s hibridno planko(aluminij+pleksi) na PANTE, in se računalo odpira kot vrata avtomobila... Seveda homemade!
Omišljam si celo elektronsko vodeno zapiranje planke(servo). Mogoče pa bi se dalo celo po principu...
Softver>hardver.
8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Delovna temperatura procesorja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
474692 (2834) kitara8
»

Koliksna je lahko max temperatura plosce in cpuja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
728894 (6293) Vuli
»

Temperatura duron1000

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
311632 (1263) krucymucy
»

A je to DOSEZEK??? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1245843 (4328) msmiha
»

Hladni procesorji

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
301916 (1537) S-T-M

Več podobnih tem