» »

e-mail (dot) si

e-mail (dot) si

lordgreg ::

se samo meni zadnja dva dneva dogaja, da ne morem do mojih poštnih predalov? gram pa na stran pogledat, kao, da bi vrnilo tisto vprašanje, vtipkam username, pa napiše, data username ne obstaja ;((

Lara-K ::

Ravnikar sm hotla to vprasanje postavit. Ker se men dogaja isto. Kao da sploh ni uporabnika z mojim imenom. To ze od vceri. Ok pol se to ne dogaja samo meni, zgleda da email.si neki serje.;(
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

crusader ::

Evo tudi jst sm hotu ta topic odpret:D
Ja email pa itak večkrat ne dela.Počasi mi grejo res že na živce;((

abcde7 ::

Ja men že en teden ni ratal, včeraj je enkat ratal, dons pa že spet ne...;((

lordgreg ::

kaj hočemo... je pa med kolikotoliko normalnimi.. samo morda novejšo verzijo delajo ali kaj, ne vem..

bastadu ::

Meni se dogaja isto... username ne obstaja:'(. Sem jim že piso in vprašu kaj je zdej to, pa še nisem dobu odgovora...

Lunik ::

meni tut ne dela. na noben način, tud v outlooku ne. Pa en tok pomemben mail morm sčekirat!!!

Elemen_T ::

To se je že dogajalo. email.si-ju niti ne zamerim, saj ponujajo zelo zelo kvalitetne servise in je tudi zelo zelo razumljivo da morajo pač od časa do časa kaj posodobiti ali prenoviti

lordgreg ::

jep.. to je tudi res.. upamo, da bodo čim hitreje uredili zadevo.. pa dabi vsaj kaj o tem napisali pred ali po tem.

Tiger ::

Možno je tudi, da je propadel, namreč treba je vedeti, da vdrževanje takega strežnika ni zastonj, tiste reklame na strani pa tudi ne prenesejo ne vem koliko veliko denarja.

bastadu ::

Trenutno mi spet dela, vendar ga še tudi občasno meče dol (ista kot slo-tech včeraj:D), pomojem sam kej rihtajo.

blue96 ::

arnes dela, ce imas sreco.. meni malokrat.
.

lordgreg ::

okej otroci in živali..

email.si ne propada.. in s tistimi reklamami ki jih imajo na strani ziher veliko potegnejo! čeprav sem sam prepričan, da reklame niso tiste, ki pokrivajo email.si stroške..

arnes meni vedno dela.. pa ne rabim met sreče.. lahko imam počen tilnik, pa še mi bo arnes ziher vedno delal..

Paramedic ::

Meni tut ne dela, že dva dni zdej. Dam na iskanje gesla pa piše. da username ne obstaja, potem pa dam registracijo, pa piše da že obstaja! ;((Za znoret!
End transmission.

srale ::

zdaj se pa umirte...vse skupaj popolnoma dela..sam nekaj mailou se je a zgubilo...pač star backup

lordgreg ::

srale.. to pa ni res..

od včeraj do danes popoldan ni email.si delal!!!

no, sedaj spet dela

Tomi ::

Meni ni delalo od včeraj od približno 3.30 do nekje 12.30.. Sem jim poslal mail, pa ni bilo odgovora, očitno so res stran celo postavljali, ker tudi posredovanje gesla ni delalo..
Sedaj pa vse dela.
metrodusa.blogspot.com

lordgreg ::

...in email (dot) si spet ne dela! upamo, da pripravljajo kaj velikega,.. morda posodobitev sistema? novejša verzija mail programa

crusader ::

Če bo šlo to tako naprej:\

lordgreg ::

...bomo začeli gnjavit erm... na firmo email.si d.o.o.

Elemen_T ::

email.si je celo firma? huh
Počasi me že malo jezi.

Tomi ::

Ja, na žalost poleg tega, da ne dela email.si ne dela niti Seti, pa sedaj, ko grem z doma in bi si moral naložiti nekaj paketov;(
metrodusa.blogspot.com

lordgreg ::

Elemen_T: email.si je brezplačna, stalna in varna storitev posredovanja elektronske pošte, ki jo izvaja podjetje email.si, d.o.o..

jep.. tudi jaz jočem, ker ne vidim mojih mailov :'(

Paramedic ::

Spet ne dela! Že cel popoldan! To je pa že brezveze.;(
End transmission.

lordgreg ::

stisnimo zobe.. dajmo jim možnost do jutri zjutraj.. (če bomo lahko sploh tako dolgo zdržali!)

delanoche ::

Zakon je to.

lordgreg ::

delanoche: malo nas prepričaj da je zakon!
ima pop3, smtp serverje? kako zgleda preko neta? pošlji kak screenshoot! ajde.. lep pozdrav..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

email.si zaključuje svojo zgodbo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
6312953 (9765) FitnessBoy
»

Email.si spet crknil!

Oddelek: Omrežja in internet
394636 (2699) Matheeew
»

spet problemi z email.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
635356 (3972) Gandalfar
»

Email.si problemi ?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14216594 (13276) the_unborn
»

A komu od vs email.si šteka?

Oddelek: Loža
181403 (1178) bastadu

Več podobnih tem