» »

kateri MP3 predvajalnik??

kateri MP3 predvajalnik??

NightHawk ::

vprasanje je preprosto...kateri mp3 predvajalnik se mi najbol splaca kupiti v cenovenem razredu do 40k sit in kje ga dobiti.

pa da ne bo kdo to zamesal z cd playerjem ki podpira mp3 format...ne ker rabim tisto malo stvarco s katero lahko teces itd

lp

fat boy slim ::

Zakaj pa ne CD-player?!

Doma imam IRIVER IMP-550, ki ima 15 min (900 s) anti-shocka. Garantiram, da ne bo preskočil med tekom, ker ga tudi sam uporabljam. Kvaliteta zvoka je na najvišjem nivoju (ima tudi Sennheiser slušalke), baterije so zelo vzdržljive.
Je pa tudi zelo majhen, mislim da je nemogoče narediti manjšega (zaradi velikosti CD-ja) in težek je 145g!
Za konec pa še to: ima tudi nadgradljiv software, tako da se ga nadgradit in npr. sedaj podpira tudi OGG fileje!

Je pa problem cena in tudi zelo težko jih je dobit! Sam sem ga naročil kolegu, ki redno hodi v Rusijo. Če te slučajno kaj zanima, me lahko kontaktiraš na mail: dejan.stojanov@email.si


Iriver IMP-550

b4d ::

Mene zanima kakšna je cena in kje v bližini se ga da dobit.
b4d.sablun.org

NightHawk ::

za žep je tista stvar prevelika to me moti. Kaj res nobeden nima kar rabim da bi malo svetoval? :)

IceIceBaby ::

Kupi iPoda iz eBaya. 100 do 150 dolarjev stanejo tastari 5gb iPodi.

NightHawk ::

to je kompatibilno z MS windows?
ali mogoce ves ce se ga da dobit kje v slo ali v avstriji?

tnx

IceIceBaby ::

Seveda je kompatibilno. Tudi z linuxom baje.

Rabljenega pri nas verjetno ne boš dobil, nove pa prodajajo apple zastopniki (epl, Aris, Jae). Samo nov stane skor 90k sit (15gb).

http://www.epl.si/racunalniki/cenik.sht...

Drago, je pa res da namesto bogih 256mb dobiš 15gb in da je zadeva preprosto zakon :)

Lio ::

pa še za nprenosni disk ga imaš lahko.

NightHawk ::

kr uredu stvarca.

Je kdo od vas ze kupoval preko ebay? kok bi me prisla postnina in carina? pa ali je na kaj posebnega treba biti pozoren pri nakupu...ker to te lahko pomoje folk najbl nategne :) ali pac?

OldSkul ::

Počakaj do trenutka ko bomo v EU.Ne bo nobene carine več.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

prenosni CD/mp3 player (iRiver vs. Sony)

Oddelek: Kaj kupiti
101820 (1720) zee
»

MP3 Discman

Oddelek: Kaj kupiti
6873 (792) N-E-O
»

iRiver

Oddelek: Kaj kupiti
101057 (937) jimmy23
»

Nakup MP3

Oddelek: Kaj kupiti
472832 (1934) G@MER
»

Mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
151714 (1412) Ashrack

Več podobnih tem