» »

Mp3 player

Mp3 player

nero ::

Mi lahko prosim en pove za en dober prenosni mp3 player do 38k sit, ki ima radio in se ga dobi v slo. Creative nomad muvo nx 128mb je zlo dobr player sm kurc ko nima radia.

Hvala za odgovore

Lp

para-site ::

creative rhomba 256mb, imamo na zalogi, pravkar prišlo v Slovenijo...
za dobro ceno mi pošlji privaten message

Caligula ::

Pa daj raje vzami CD MP3 player. 2 uri muzke je takoj premalo, na CD pa gre gor 10 ur, pa verjemi, da bos prezivel s tisto 200 gramsko torbico za pasom.

Jaz sem kupil tistega Denverja za 14 cukov v Spru, ker ma se daljinca na kablu. Obvezno menjat sllusalke, zvok je zelo dober, radia nima, antishock je dober,..

Radio pa si itak lahko kupis v velikosti bonbona skoraj zastonj te dni...

38k je hudo veliko za MP3 player. Po mojem kje pri soisedih za t denar ze dobis kaj s konkretnim diskom.

nero ::

Mah, nočem še posebi met radia v velikosti bonbona, LoL. V enem bi hotu da je.

Mi lahk še kdo pove za kak dober CD MP3 player z radiom do 40K.

Hvala

dexter_II ::

MSi je izdal en mp3 +radio
poglej na njihov strani pa v Megahit-u vprasaj ce je za dobit

Caligula ::

Se zavedas, da s tem si prpravljen 25k doplacat samo za radio funkcijo?
No ja, vsak po svoje.

V harveyu majo drugace za 21k dobrega Panasonica z daljincem pa ma mogoce radio. Nisem preprican-preveri.

heft ::

jst mam MSI MEGA STICK mp3 player (128mb+fmradio+dig.diktafon)

stvar je ful dobra,dobi se za okoli 100eur.

Boky ::

Caligula tudi sam sem gledal ta player ampak se mi zdi sumljivo poceni. A lahko napises kaj ve o njem? Zna polnit akomulatocke? Dela random vredu(odspila komad do konca preden skoci na naslednjega? Kako dolgo zdrzijo baterije? Kako je z predvajanjem slabsih cd-je in rw-jev ?
Verjetno se nekatere stvari, ki jih sprasujem zdijo butaste, ampak par mesecev nazaj sem kupil v tech-tradu mercury-jev prenosni mp3 player. Po treh zamenjavah sem prosil denar nazaj, ker noben vsaj priblino ni delal tako kot bi moral(obupno branje cd-jev, skaknje na naslednji komad, ceprav prejsnjega se ni zaspilal do konca......)

Caligula ::

Original slusalke treba takoj zamenjat, ker so kot je ponavadi pri teh receh, bedne. Baterije ne vem, ce polni-moram preverit, ker drugace 1800Mah filam v posebnem polnilcu, zdrzijo pa cca 4 ure.

Bere vse. Brez problema. Se neke stare bedne najcenejse CDRe.
Skos imam na random in dela vse takokot mora.

Ce ga res prevec treses, kje preskoci ampak moras to nekaj casa neprestano pocet-se pravi prakticno namerno.

Vreden tega denarja.

nero ::

Kaj menite o tem MP3 Playerju?

fat boy slim ::

Kok si pripravljen dat za Iriver IMP-550? 8-O

Ma vse kar se ti srce poželi, okoli novega leta pa naj bi znal predvajat še OGG file-je! Kupljen je bil v RUSIJI in je kot nov! :))

Ashrack ::

Jaz se tud zanimam za kaksn dobr CD-MP3 player! Vcasih sem imle WAITEC FUNKY ampak ima zelo slab zvok.IN sem ga takoj vrnil(probal tudi z bolsimi slusalki kajti one ki so zravn niso vredne vec kot 50centov)
....

nero ::

fat boy slim nč nism pripravljen dat, kupujem neki novga kar ima garancijo. Pa tut najbrž bom kupu mp3 player ne cd mp3 player.
No naj kdo pove svoje mnenje o MP3 PLAYERju BENQ JOYBEE 120 128MB SILVER, ga mogoče kdo ima?

heft ::

ta benq se mi zdi predrag
vse to kar ima benq ima tudi MSI
prisparas vec kot 10k ,kar pa tudi ni slabo :)

Caligula ::

Jp, sparaj.
Ampak kmalu ti bo zal, da se nisi odlocil za MP3 CD varianto. Tisti spomin ni nic. Je takoj premalo.
Sploh pa CD lahko priklopis tudi v avtu za kako daljso turo brezda skos poslusas iste komade:D

Ashrack ::

FATSLIMBOY
Za kolko ga prodajas, pa zanimna me kaksn je kej zvok?
....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[MP3] predvajalniki s flash spominom (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Zvok in slika
61175637 (31335) M.B.
»

Prenosni mp3 predvajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
222318 (1390) dragoonka
»

Atraktivna zadeva...

Oddelek: Loža
222084 (1342) atlet
»

Mustek DV5000

Oddelek: Kaj kupiti
71529 (1388) Caligula
»

mp3 playerji (flash)

Oddelek: Kaj kupiti
101355 (1222) Mamaplata

Več podobnih tem