» »

Nec-2500A --> flash ga ne odklene?

Nec-2500A --> flash ga ne odklene?

lopov ::

Ziv!

Z neta sem snel 2 popravka in ceprav imata razlicni imeni se mi zdi, da sta enaka:
- 2k5106f.exe
- 2500R106.EXE

Oba flashata iz Windows. Resetiram racunalo, vstavim film regije 2, pa se mi po zagonu Asus-DVD vseeno prikaze okno z izborom regije :/

Kaksna ideja, kje ga lomim?

b.

Dredd ::

s flashanjem si dosegel, da je enota postala RPC 1 . Prej se ti je po petih menjavah enota "za zmerom" zaklenila na regijo, ki si jo prvo vstavil, zdaj pa je to le tisto okno, ki ga pa še vedno moraš zresetirati nazaj softversko. To narediš z DVD Genie ipd. programčki. Poglej, če je enota RPC 1. Če je, pomtem je OK, če je še vedno RPC 2 (II) pa ti flashanje ni uspelo.

Mr.B ::

A zraven laufaš kak regin free. OS ti še vedno omeji preklop regije za 5x, ti moraš os prelisičiti!
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

lopov ::

Hm :/

Kako vidim, ce je sedaj RPC1? Bios je ze v originalu bil 1.06, tako kot ta "popravljeni".

Nekako sem mislil, da bo to tako kot z DVD playerjem Pioneer 104-S, kateri je po flashu postal 104-F (F= free) in ni nobenih omejitev, ne s sistemom ne s programi.

Kar se tice zascite sem (vsaj za zdaj) kar malo razocaran.

b.

PiEs: poskusil sem tudi flash z DOS diskete in je isto. A je sploh upanje, da se bo pojavil "popoln" region-free bios al taksnih biosov sedaj ne "delajo" vec? Zal moj ima Pioneer ze kar nekaj krizev na sebi in ga dajejo leta, tko da je letel ven iz kiste ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lopov ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEC 2500 visje hitrosti pisanja in bitsetting (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
12610437 (6676) delfinus
»

NEC 2500 in regijska zaščita

Oddelek: Strojna oprema
201685 (1211) e-marko
»

Kateri DVD-rom mi priporočate?

Oddelek: Kaj kupiti
101071 (977) sash
»

DVD in regije

Oddelek: Pomoč in nasveti
12938 (768) x_roby
»

Pioneer DVD in regijska zaščita

Oddelek: Strojna oprema
342066 (1610) luni

Več podobnih tem