» »

DVD in regije

DVD in regije

asubic ::

A mi lahko kdo pove, če se da DVD-ROM-u še kako drugač spremenit regijo, kakor v winsih?

Tenx

x_roby ::

Povej kir dvd mas?
Nalozi si DVD Genie, idi na RPC, klikni RPC CHECK, oznaci tvoj dvd, potem pritisni na RPC infomation in te bo vrglo na neke strani na netu, kjer imas patche, pa ostal software..... s katerim spremenis svoj dvd v all-region free.

Jaz sem to nardil z mojim Pioneer DVD-ROM 104..... in dela super, ze leto in pol....... pa to smo nardil tudi se na dveh drugih od friendov in zaenkrat je vse ql.....

ce ne bos kaj vedel kr vprasaj....... mors pa prvo flashat na zadnjo verzijo biosa, pol pa se enkrat ampak z tisto verzijo ki odklene bios za vse regie...... dela pa se preko zagonske.... v bistvu v DOS-u

asubic ::

Mam pioneerja, tist z Genie-om bom probal, ko pridem domov, sam tist z biosom te pa nism cist dobr zastopu.
A bios flasham po rpc checku a prej... ne vem, a mi lahko razlozis ???

asubic ::

x_roby: pozab na prejsn vprasane, a mi lahko poves kako nej "refresham" firmware(bios) od DVD-ja, a morm to stvar flashat ravn v dosu, mam namrec XP-je in ne vem kako nej grem v dos (ker ga v bistvu sploh ni), z boot disketo od kaksnih win98 pa ne gre, ker mam NTFS ?!?

BlackHole ::

Dobi boot disketo od WIN ME, to gre garantirano.

asubic ::

sej ME nimajo NTFS sistema, tko da mi ne bo prepoznal diskov

asubic ::

ja, ja, vem, sej lahko bios posnamem na disketo, mal dolg je trajal, da sem se tega spomnu

x_roby ::

no..... a ti je ze uspelo..... :))
to da flashas je popolnoma isto kot da bi nadgrajeval bios plati.....
sem pogledu in imajo na teh straneh en mali programcek s katerim update-tas bios kr preko Windows-ov.......
downloaddaj zadnji bios -> update-aj
download-daj zadnji bios z free region (mislim da ima na koncu F oznako npr. moj bios 2.06F, a stekas to) -> update & voula

povej kiri model mas, pa ti poslejm tocne url-je ok
8-)

x_roby ::

i'm back again :D
link -> www.firmware.fr.st/

downloadaj FUPW2K
potem zadnjo verzijo biosa tvojga modela RPC-2
potem pa se RPC-1 (ta je region free)

pa lepo povrsti flashaj
nic lazjega

upam da ti bo uspelo in se mogoce komu drugemu... ker je res ql, k nimas vec teh prokletih regij blokiranih




asubic ::

dela, dela,...
sam ni treba zadnjega biosa flashat, jest sem sam skrackan bios flashal, pa mi normalno vse dela

x_roby ::

no...... sam bi blo boljse ce bi dal prvo ta zadnji bios gor, ker ma le popravke..... mogoce bi se celo bolje deloval..... no pa sej..... glavn da nimas vec region locked

have fun with your brand-new hackek dvd-rom
;)
...::: Powered by P4 HTT :::...

Dusko ::

Hm mene pa zanima zakja ne uporabiš DVD region Killer pri katerem samo nastaviš lepo po default-u regijo ki jo želiš in pol ko pogledaš tam pod moj računalnik pa pol lastnosti skratka ko pogledaš lastnosti od dvd ti napiše to regijo ki si jo prej določil s dvd region killer-jem in imam pa še vedno enako možnost sprememb regije.Ne glede na to kolkrat v programu dvd region killer spremenim privzeto regijo. Zato nevem zakaj bi se mučil s flashanjem biosa dvd-ja. Če se da stvar veliko bolj elegantneje.

x_roby ::

hm..... zakaj pa bi se mantral z nekim softwarejem brezveznim, bedarija..... 100x boljse je da mas ze hardversko dostopne vse regije, ne pa da ti neki butasti programcek vsakic nastavlja ponovno regijo..... men se zdi bedarija..... premisli malo :D

v bistvu pa se ne rabis mantrat, ce tako nardis kot sem prej ze povedal.... v bistvu si prej kot v 5 min. koncal....... in pol mas mir.... za vedno
...::: Powered by P4 HTT :::...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ker DVD bralnik

Oddelek: Kaj kupiti
392000 (1627) BigFoot
»

Kateri DVD-rom mi priporočate?

Oddelek: Kaj kupiti
101048 (954) sash
»

kateri combo dvd+cdrw?

Oddelek: Kaj kupiti
201648 (1364) boštjan
»

Kje lahk dobim region free Firmware za Pioneerja DVD 106?

Oddelek: Strojna oprema
111081 (889) the_unborn
»

Toshiba SD-M1502 RPC1 firmware is out!

Oddelek: Strojna oprema
51072 (957) TheHijacker

Več podobnih tem