» »

Skini v WinAmpu?!

Skini v WinAmpu?!

akulp ::

Hmm...cudasko tole...ko hocem zamenjat SKin v Winampu (2.91) ..tam pod Skin Broserjem v Properties Meniju...uglavnme tam kjer izbiramo med skini ki smo jih nalozili...se skin sploh ne spremeni...vedno je Default..tist grd crn...men se pa skin k sem ga kao izbral razpakira na C: oz D:....fora je pa kje?


hvala, Lp lukcc

ali3n ::

1. skini se po mojih izkušnjah avtomatko DLjajo (in aktivirajo) v Winamp dir le ob uporabi IE
2. morda nisi izbral kompatibilnih skinov?
3. dunno:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

akulp ::

Ne pazi..fora je da mam te skine ze v Dir od Winampa , zapakirani so v eno datoteko..prej sem jih lahko te iste normalno menjal...to se je pojavilo vceraj, kar od nekrat.

alenbalboa ::

pa zaka sploh winamp 2.91:\ uporabljas?Mislim da je 5.01 vlk bolsi kar se tice pa tega problema se pa ne spovnem da bi mev tezave s tem..

akulp ::

KOPA tnx k si se javil....:D ..sej aves...nism jest vprasal a je 2.91 dobr al ni ..pac uporabljam ga kot se velika vecina drugih..ker je pač čist k...pa tud vprasal sem ce kdo pozna porblem za to resitev in ne a si ti mel tezave s tem al ne..sej jestr jih se nikol nism mel s tem...pa zgleda da marikdo se ne..zato pa sprasujem, ker ne vem zakaj je do tega prislo...btw v tem času sem že porihtal.

LP Lukcc


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Varnostna luknja v Winampu

Oddelek: Novice / Varnost
212862 (1979) bMozart
»

Winamp 2 + Winamp 3 = Winamp 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
597163 (7163) Avalonis
»

Winamp 5 mnenja

Oddelek: Programska oprema
402445 (1426) Caligula
»

Snemanje glasbe z radia na internetu

Oddelek: Omrežja in internet
72370 (2255) Tr0n
»

WinAmp Playlist

Oddelek: Programska oprema
141768 (1597) Krmec

Več podobnih tem