» »

Snemanje glasbe z radia na internetu

Snemanje glasbe z radia na internetu

Matrix ::

S katerim programom lahko snemam glasbo iz internetnega radia ??Kakšen poseben postopek ?:|

Predator ::

streamripper, obstaja kot samostojna aplikacija al pa kot plugin ( winamp... ) in mi dela že kar nekaj časa ok

Matrix ::

Streamripper sem instaliral v Winamp3,zanima samo kako dodam (Add)-Location npr.radio z naslova"http://www.kiss100.com/nav?page=kiss",k... ce napisem ali ta naslov ali www.kissonline.co.uk mi vsakic napise "error_no_shoutcast_.."Hvala.:\

ali3n ::

Pri meni streamripper in winamp 2.81 odlično sodelujeta. Knofi so tu le trije - start, stop in options... simpl ko pasulj.. :-)
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

mile ::

jst pa kr z wget-om (mp3 stream namreč)

Matrix ::

Tudi meni deluje vse OK kar dobim preko webbrowser-ja v winamp-u,zanima me kokretno kako dodam tale radio z naslova "www.kiss100.com".Ker kar dobim preko webbrowser-ja mi ze avtomaticno doda v winamp kar izberem.Kako pa manualno to naredim ??:\

Cokolesnik ::

Mimogrede: Streamripper dobro deluje tudi z WinAmp 2.91.

>> Matrix: ko boš prek brskalnika naložil radijsko postajo, se ti bo avt. dodala v playlisto. Slednjo shrani kot datoteko na disk in naslednjič jo samo zaženeš (imela naj bi končnico M3U). Shranjevanje playliste poteka v oknu Playlist, ikona za shranjevanje je ponavadi (glede na skin) desno spodaj.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

Najlazje je uporabit Streamripper konzolo, torej locen programcic. Pozene se kr v dosu oz. tekstovnem nacinu z ustreznimi parametri. To seveda velja za shoutcast streame, kako bi pa real stream posnel pa nea vem :).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

posnetek radia in v telefon

Oddelek: Zvok in slika
342729 (2232) Ikspe
»

D'Best Internet Radio (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
9410310 (7038) Microsoft
»

Snemanje muzike v živo (radio)

Oddelek: Zvok in slika
92406 (2262) SavoS
»

itunes in snemanje

Oddelek: Zvok in slika
6900 (836) fahrenGONE
»

snemanje internet radiov/streamov

Oddelek: Zvok in slika
81756 (1686) DeLuX

Več podobnih tem