» »

19" LCD z nič ali čim manj ghostinga

19" LCD z nič ali čim manj ghostinga

Fizikalko ::

Torej, rad bi si kupil 19" LCD in ga imel tudi za TV in igre. Zaenkrat je favorit 192T. Keš omejen pod 200k. Prosim za pomoč. Hvala.

PS: Ne me lockat, sej vem, da je že ena ogromna tema na LCDje, ampak je že res prevelika in se človek ne znajde več.

boštjan ::

PS: Ne me lockat, sej vem, da je že ena ogromna tema na LCDje, ampak je že res prevelika in se človek ne znajde več.

don't worry:)) ;)
192T,dobra izbira,slišal kar nekaj dobri stvari

Gost ::

19" LCD z nič ali čim manj ghostinga boš v tem trenutku težko našel, ker ne vem če sploh obstaja. Tudi tale samsung ni glih angelček za igranje in filme, ampak vseeno ni slab. V bistvu je za ta denar zelo dober monitor.

faca9 ::

Živijo.

sam imam 192T že nekaj časa. Res da ni idealen a sem z njim zelo zadovoljen.
Pri gledanju filmov problemov ni (ali so zanemarljivi), večino iger pa boš prav tako lahko igral brez težav.
Pravzaprav lahko z njim igraš tudi 3D streljačine (vsaj sam jih igram).

LP,
David

PolentozerkaTM ::

Kaj pa LG 1910B?8-) A je vredu? Pomanjkljivosti?
Jaz imam pa namen ta teden kupit LCDja LG 1910B ->165k sit. Kolega ga ima, pa je max zadovoljen, igra pa vse najnovejse igre od Princa do UT... in pravi, da ni panike okrog ghostinga. Skratka zdi se mi, da ni vec problem pri casih, saj imajo danes vsi pod 25 ms, kar popolnoma zadostuje (tistih 16 ms je bolj marketinskih:| )

boštjan ::

Mislim,da je dovolj,če vprašam samo v eni temi. Glede na to pa da ga ima tvoj kolega,si ga idi ogledat(če si ga še nisi) in se prepričaj v kvaliteto.Če ti je všeč ga kupi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o LCD od A-Ž (strani: 1 2 3 4165 166 167 168 )

Oddelek: Kaj kupiti
8372981119 (45955) hariscorale
»

Kateri 19" LCD z zvočnik?

Oddelek: Kaj kupiti
5676 (601) Skrat
»

LCD nasvet

Oddelek: Kaj kupiti
141565 (1288) PolentozerkaTM
»

CRT - LCD razočaranje in žalost... (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
645348 (3891) Marjan
»

Samsung SM 172T

Oddelek: Strojna oprema
222497 (1944) DjTonic

Več podobnih tem