» »

Genius G-Shot D211 digitalc

Genius G-Shot D211 digitalc

sk8er ::

Najprej se opravičujem, ker tega ne sprašujem v temi ki je temu namenjena,razlog pa je zato da preprosto nimam časa prebrati vseh 18 strani in iskati če je kje kaj zapisanega o tem aparatu.

Glede lastnosti in tehnologij digitalcev nisem ne vem kakšen vedež zato vas prosim za mnenja o tem aparatu. KLIK
Se ga splača kupit? Res da je poceni, ne vem pa če bi mu lahk reku 'kič'.:D
Nisem zahteven uporabnik pa ne mislim stran metat denarja, če potem ne bom izkoristu vseh funkcij fotoaparata, bi kupil neki cenejšega.

Aja pa še to -- kakšen format filma je CIF?Prvič slišim zanj

hvala
Flip that sh*t!

RC14 ::

Moje mnenje je, da se ti ne splača kupovat takega aparata. Moj brat je imel že kar nekaj takšnih varijant doma,je reku sej ma ločljivost 1600x1200 pol pa sma pogledala slike na rač te pa skor kap. Slike so sprane,meglene,brez kakšne barvne globine, uglavnem če mal pretiravam ,tolk da veš da si ti na sliki. Niti nima optičnega zooma,ta digitalni zoom je en d....Kakšen je ta aparat osebno ne vem,sam kaj prida sigurno ni. Pa še prodat ga ne boš mogu,lahko ga boš kvečjemu pol podaril. Ne vem če bi jaz bil na tvojem mestu bi raje mal našparal pa si kupil npr cannona A 60. Res da je okrog 50.000 SIT sam ti ne bo žal. dela pa zelo lepe slike. Jaz osebno imam A70 3.2 MP in sem več kot zadovoljen. Če pa ne misliš dat več kot teh 22.000 SIT pol ti pa jaz ne morem svetovat.Mogoče ostali. Če misliš slike razvijat 10x15 ,kr pozab ker boš mel slabše slike kot z navadnim aparatom za 10.000 SIT. Odločitev je tvoja seveda.

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Se en friendly tip Slo-techovcem-Benq 3410 za 10 jurjev v HArveyu

Oddelek: Kaj kupiti
261980 (1241) K0K0

Se en friendly tip Slo-techovcem- Benq DC2300 v HArveyu (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20314397 (11085) TribesMan
»

Digitalni fotoaparat do 100k

Oddelek: Kaj kupiti
473170 (2533) TribesMan
»

Katerega digitalca kupiti do 400evrov

Oddelek: Kaj kupiti
462294 (1809) leonius

Več podobnih tem