» »

Černobil in brez podatkov

Černobil in brez podatkov

Tzar ::

Kolega je staknu Černobil Virus in mu je pobrisal vse podatke, particije in oh in sploh.
Zej bi pa on nujno rabu podatke met. Kdo bi lahko to rešil in koliko bi prišlo. Zadeva je dost nujna in bi bil pripravljne tud plačat.
prosim za pomoč NUJNO
lp
Tzar8-)
Življenje je lepo!

HEKO ::

eh..--če mu je zbrisalo disk, pa particije, je pomoje vse adijo....
Tak je.....>:D
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

Tjulenj ::

poklici malo po racunalniskih stacunah... ko sem jaz imel podoben problem, so mi v eni ponudili garantirano 50% podatkov nazaj.. cena? 600DEM in navzgor.

ce imas veze v kaksni banki, povprasaj se tam. imajo ponavadi podobne programe kupljene

R0K ::

600 dem in navzgor!zlo velik, bogve kak majo cenik?
1MB-->5 dem:D

zetko ::

Kaj šč sam če so tisti podatki za njega tko nujni po pač mogu globoko sečt v denarnico drugače ne bo nič ;((
Living it another way.....

Igor ::

jah tko je za osnovo pride nekak 50k
ce ma ksno eksotiko ala raidi pa nekako 500k
nebi blo cenej kupit virus scanner ?
no ja ve za drugic

Mr.B ::

Če ni dnarca , potem uporabi diskeditor , pa bo šlo . Pa veliko potrplenja pri delu , saj boš rabil kar nekaj časa z reševanje datoteke do datoteke. jaz sem to probal , pa sem rekel čez nekaj časa , FY , ker imam beckup .
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Loki ::

Kaj pa Tole?
Pojdi na Evropo, potem pa na Lost&Found.
I left my wallet in El Segundo

blue96 ::

mhm, a ni to mc afe scan virus imel v bazi ze pred 1 letom...
ž

uporabljajte antivirus programs!

resno!
.

abcde7 ::

Ja res, jest sm mu enkat čist en navaden zaupanja vreden cd, pa se je na njem pokazal, da je virus!;(( Še sreča da imamo Norton Antivirus!

CCD ::

Če je virus (CIH) samo pobrisal ves disk in ga ni prepisal, potem so podatki obnovljivi s programi za obnavljanje, nekje jih stakni. Ker teoretično se pri brisanju sektorji s podatki označijo kot prazne in pri kasnejšem zapisovanju prepišejo.
Razen če virus ni uničil tudi tega...:\

Mr.B ::

CIH ti zbriše cca prvih 3MB prostora na disku , tako da vse ostalo ostane , torej zgubiš particijsko tasnelo , ter nekaj podatkov , drugo pa ostane nedotaknjeno.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

matic ::

Najbolje bo ce poklices na kak servis res in ti tam zrihtajo.. ker podatki so obnovljivi tako kot je lepo napisal Omas!! Upajoc da ni popisal ces z cim drugim.. tako priblizno je potem delal undelete v starem dobrem dosu! Ce se bos stvari lotil sam je mozno da stvar se bl zajebes zato rajs priporocam servis.. vem da ti to lahko zrihtajo tut na serisu pcx-a -> www.pcx.si Cena? Jah verjetno bo kr dost, ampak ce so podatki res vredni potem se ta cena nebo velika za ceno podatkov! Ce pa bi rad samo dobil nazaj saved games in pa xxx linke pod favortes pa rajs vse skup se 1x naloz gor.. bo cnej ce se v kako stran vcalni kot pa da disk pucat!! :D:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Virus ki zahteva 100 eur za odblokirat windowse (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Informacijska varnost
15443031 (25071) BorutK-73
»

pc noce odpret nobenega *.exe fajla?!?!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
161269 (1139) CandyMan
»

Virus v boot sektorju?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81073 (919) alyF
»

CIH uničil opremo??

Oddelek: Pomoč in nasveti
131004 (759) Tomaz
»

virus, ki fizicno unici masino

Oddelek: Loža
262243 (1843) PaJo

Več podobnih tem