» »

Windows 3.1?!

Windows 3.1?!

bastadu ::

A se še da to zadevo kako dobiti? Mam eno staro 406ko z 8 rama pa menda nebi nč boljšega delalo gor...:'(

JLP ::

Kaj pa Linux?. To bi se že lohka rekl da je bol k Win 3.1.
Live long and prosper!

abcde7 ::

Dej u Salomonca oglas, za win 3.1, dobiš tri diskete! Sej win95 bi ti delov, če je enmu frendu delov na 386, 4mb rama!:)

R0K ::

na microsoftovi strani po download ga najdes

bastadu ::

Tudi jaz sem najprej pomislil na Linux. Hotu sem ga že gor dat pa mi ob instalaciji javi neko napako, izvrže CD-ROM in napiše da lahko ponovno zaženem računalnik... Verjetno je premalo rama. Ka pa vem:'(

bastadu ::

Aja pol sem pa probu dat Windowse gor. 95 še nisem dobu pa sem probu dat za foro 98 gor pa mi takoj na začetku instalacije napiše "za te windowse potrebujete računalnik z matematičnim koprocesorjem" al neki takega, zej pa nevem če mi bo tut za 95 to napisal...

Uporabnik ::

kukr jst vem so 486-tke v bistvu 386-tke z vgrajenim matematičnim koprocesorjem :)

lordgreg ::

jaz sem imel 486ko.. in na njem win95. laufalo brez težav.. tako da, ne govorit, da win95 ne bo delal, ker bo! 98 pa tudi na 486-ki ne dela.. minimalna konfiguracija za 98winse je pentifuk

bastadu ::

-ROK-, kje točno so win3.1 na www.microsoft.com? Če sploh so....

whatson ::

jaz imam na moji legendarni 286-tki win 3.1 že od samega začetka (in še zdaj po veliko letih delajo)... imam pa te winse na 10 velikih disketah:D rabi kdo ?>:D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Jebiveter ::

Jest mam vseh 6 al 7 original disket z win 3.11 for workgrups! Ce res nujno rabis bom probal en dan uplodat na Yahoo briefcase pa si pol dol-skines!:D:D
OK?
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

matic ::

Kr na bruhanje mi gre k tole berem.. folk!! Kaj vi klobasate! Pol ste pa nevem kaki OCji pa se to noben pojma nima kaj sploh je koprocesor!! Jaooo...:\

iBojan ::

Ma ne vem kaj se sploh kregate okoli tega kaj je procesor in kaj koprocesor ;)) Saj to bi naj itak vsak vedel, ali ne? Za win 3.1 pa tako, da res delajo na vseh računalnikih, win95 dela tudi na 386/40MHz z 4MB rama, malo počasi a dela ;) Samo ne vem zakaj potrebuješ windowse na 486-ki, rajši si naredi en direktorij /Games/ pa daj not vse stare igre, ki jih najdeš pa potem uživaj ;)) Tako sem vsaj naredil jaz, ker mislim, da je brezveze imeti na 486-ki kake win95 ali kaj podobnega saj itak dela počasi pa prej kot kaj narediš izgubiš voljo do dela, za DOS igre pa je zadeva še predobra ;)

Če ne veš kje najti stare igre pojdi sem in si jih downloadaj ;)

lp, _GeS_

bastadu ::

Jebiveter, povej kdaj boš zadevo uploadov, da si jo lahko dolposnamem, OK? thx

_GeS_, nisem nevemkak ljubitelj iger, sicer še nevem ka bom delal na tem compu ampak vseeno bi rad imel en OS gor...

whatson, žal nimam velikega disketnika, tak da bi bolj težko s tistimi disketami kaj naredu...:'(

bastadu ::

Ne rabim več, sem že najdu. Hvala vsem!

Huey P ::

bastadu;

Imel sem 486, 8 Mb pa gor Windows 95, pa je vse normalno delalo!


..::DOOM III: The Legacy::..

bastadu ::

OK, bom probal dat 95 gor. thx


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaš prvi mlinček (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
867833 (4851) opeter
»

Kateri "windows" na eno Full staro kišto ?

Oddelek: Operacijski sistemi
322149 (1504) __Devil__
»

Vas prvi OS? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
826289 (4716) BigWhale
»

Prenosnik 486 33Mhz, kaj naj naložim?

Oddelek: Operacijski sistemi
352479 (1595) civic_
»

Linux na 486 notebook

Oddelek: Operacijski sistemi
121161 (942) CCfly

Več podobnih tem