» »

mp3-ji štekajo

mp3-ji štekajo

stromar ::

Mam en računalnik P200 in disk 10Gb, plata je M571, ki ima gor grafo in zvočno Rama imam 32Mb, ide kabel je 40 žilni. Operacijski sistem je WIN98. Mp3 predvajalnik pa je Winamp. V compu ni nobene druge kartice, disketnika ali cd roma. Problem mam, ker mi cca 1x na dve sekundi nekaj pobrska po disku in mi malo zameša tone v predvajanem mp3-ju. Če mam potiho, se ne sliši dosti, če mam pa naglas je pa kar precej moteče. Kaj naj naredim???

stromar ::

Kaj ima kdo kkšno idejo kaj naj naredim?? Naj navijem tja nekje na 250mhz?, naj zamenjam operacijski sistem?, zamenjam kabel od diska....?

stromar ::

Kaj mogoče vpliva na vse skupaj tudi ram? zdej imam noter 4 komade po 8Mb EDO rama. Kaj bo kaj razlike, če dam noter en komad 64Mb PC100 DIMM rama??? Rabunalnik bo rabljen samo za mp3-je in nič drugega

SasoS ::

Poglej če imaš DMA na disku. Nov kabel ti ne bo nič koristil. Drugače bi pa mogl mp3-ji delat bp na p200.

stromar ::

Ej kje najdeš ta DMA? Danessem se že 3 ure ukvarjam s tem računalnikom in ne morem nikakor zrihtat. Kaj bi bilo bolje, če bi lavfal mp3-je v dosu??? Ve kdo za kak program?

stromar ::

Sem zrihtal. Problem je bil tam, kjer ga nebi pričakoval. Za probo sem noter vtaknil PCI zvočno kartico in delalo je super. Zgleda da je problem na ISA vodilu, na katerem dela integrirana zvočna


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zahteve za gledanje divx filmov

Oddelek: Strojna oprema
493116 (1876) Azrael
»

Izšel Ubuntu 6.06 LTS (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
10214248 (11750) Jaka83
»

Napajanje PCja v avtu (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
6810651 (7917) stromar
»

Navaden ATX sem predelal da dela na 12V vhodu

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
416934 (5185) DimmniBurek
»

doma spackan računalnik -> car mp3

Oddelek: Pomoč in nasveti
251737 (1205) zvery1

Več podobnih tem