» »

NS 4.x suxx

NS 4.x suxx

der_Alte ::

Upam, da je naslov dovolj provokativen, da bo kdo stvar tudi prebral.

Naslov je sicer tudi moje mnenje, ampak, ali je kdo od oblikovalcev sploh pogledal izdelek z Navigatorjem? Jaa, NS in css se tepeta. Tole sicer pisem z IE, ampak sam imam na voljo samo NS 4.x, IE je neobstojec na mojem OS, Mozzilla je se prevec sesuvabilna, NS 6 je pa ...
Bi se dalo stvar popravit?

Hvala.

Predator ::

standardi po katerih je ta stran pisana so novejši kot pa NS ki ga imaš; uporabljeni standardi so, kot je blo že neki razprav o tem,najnovejši, tok da če je netscape v kuracu ne vem zakaj bi moral uporabljat stare; uporabljaj opero če ne pa boljše rešitve ni kot da počakaš na naslednji NS , ki jih bo podpiral( če bo seveda izšel)
Building a better mousetrap merely results in smarter mice.

der_Alte ::

Gre za to, da te strani ne pridejo niti skozi w3c validator. Pa se napake so v CSS datoteki
.

NS 4.x precej slabo prebavi nepravilne CSS. S pravilnimi nima skoraj nic tezav. Samo za to gre.

Primoz ::

Naš css je dokaj po standardu. Meni CSS validator javlja samo warninge, ki bodo v bližnji prihodnosti popravljeni. Napak NI. Je pa res da je v HTMLju ogromno napak (predvsem pri slikah manjkajo ALT oznake -- to boste morali preživet, ostalo bo popravljeno):D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

whatson ::

Jaz uporabljem za branje mailov Netscape Messenger 4.7x in sem z njim zelo zadovoljen. Spletne strani si pa ogldujem z IE-jem kajti NS je pri vecini strani obupnen. Npr. pri slo-techu... Netscapa je powozil cas... Verzija 6 je pa tako za ku*ac da bolj ne more biti...
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

simon ::

Primoz, mislim, da ti ne bi skodilo da prestudiras tele linke:

Milko ::

Dejstvo je, da NS ne sledi dovolj hitro razvoju...Internet explorer je trenutno pac zakon na tem podrocju. Tudi Outlook express je precej boljsi od Messengerja. Podpira veliko vec funkcij in je bolj pregleden. Moj raculanik ze 1 leto ni videl Netscapa >:D

Primoz ::

simon..... normalni ljudje uporabljamo validator.w3.org
Zakaj bi se zatekal k poceni foram, če lahko uporabljam uradne...
There can be no real freedom without the freedom to fail.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Internet Explorer 7 le za XP (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
12010994 (8063) Road Runner
»

Prenovljena stran MSN.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
637504 (6331) Road Runner
»

koliko nazaj z kompatibilnostjo

Oddelek: Izdelava spletišč
11954 (757) david
»

Netscap Problem Solved :]

Oddelek: Slo-Tech
161200 (946) lordgreg
»

Slo-Tech in Netscape

Oddelek: Slo-Tech
191888 (1628) MRtwister

Več podobnih tem