» »

PROPHET II MX 64MB ali KyroII 64MB?

PROPHET II MX 64MB ali KyroII 64MB?

Izak ::

Kaj mi priporocaste kupit HERCULESOVEGA 3DProphet 4500 ST Kyro2 64MB ali GUILLEMOTINEGA 3D PROPHET II MX 64MB. Je isti cenovni razred tako da res ne vem kaj kupiti. Moja konfiguracija je celerončk 333@500 in 192 rama. Zaenkrat sem lastnik voodooja 3 3000. Ponudila se mi je priloznost prodat voodooja in kupit nekaj podobnega mx-u ali kyro-tu II z doplacilom 10k.:D

Tnx
  • spremenil: Izak ()

NightHawk ::

A nimas ravno te teme ze odprte malo nižje?

ChiefThunder ::

Kupi Kyrota.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

JLP ::

Jes bi se za Kyra II odloču.
Live long and prosper!

Jst ::

UFO:

preber si tole tukaj:

KYRO 2 -- najboljši

potem se pa odloci. jst bi ti predlagal, da kr na v3 ostanes in si kupis boljsi procesor.

Quake ::

Glasujem za Geforce 2 MX 64 MB

blue96 ::

glasujem za hercules
.

yjj ::

Ne ne kupuj nič in obdrži Voodoo, ker razlike ne boš videl. Videla pa jo po tvoja denarnica. Če hočeš pohitriti računalnik se najprej spravi nad procesor. Drugače ti nakup srčno odsvetujem:|

blue96 ::

vsak po svoje z denarjem-------->in z grafično kartico
.

fiki ::

yjj-popolnoma se strinjam s tabo. Kyro rab dobr proc. MX bo pa bol delu če igraš na 640-480 al pa 800-600.
siki

slycer ::

Folk kwa se jajcate zaradi teh parih slikc na sekundo. Vseen je kdo je hitrej. Enkrat je hitrej Kyro, enkrat MX. Poleg tega ste ga pa telel vsi neki hardware maniaki, ki boste po moje že čez kakšno leto menjavali kartico. MX ali Kyro, kupi, kar ti srce poželi (oziroma trenutno je to MX:D, ker Kyrota še ni k nam).
Jest ostajam nevtralen pri Voodoju 3 3000, ki mi še vedno vse nove igre poganja na 1024*768 na full deatajlih.

NightHawk ::

In koliko slikc pol to znese? 20 mogoce ce mas dobr proc celo vec.

Izak ::

slycer sem doma 20 km od essedija tako da mi ni nabava kyrota II ni problem.:D

slycer ::

Ja sej določitev je tvoja, kaj boš kupil - Kyrota ali MX-a. Ti maš dnar, you're the man:D

msmiha ::

Kyrota
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

blue96 ::

geforce se meni zdi poljši, ker ga imam sam (32) in mi ne dela nič težav. dela vse v redu, ni težav z gonilniki, vse je kul.

in ni pritožb



še enkrat geforce:\
.

abcde7 ::

Ja mulc strinjam se, geforce je res boljši, poznam najmanj 5 ljudi, ki majo geforce, pa je vsem zakon pa vsem špili sekajo!

jest sm pa :Dponosni:D lastnik voodoo3-ja!

Huey P ::

GeForcea 63 megabajta ne kupuj!!!!!!!!!!
Rezultati testov so skoraj enaki dvaintrideset megabajtnemu bratu. 64 Mb RAMa so gor dali zato, da bi prodali čim več MXov pre dizidom GF3!!! Ko pa seveda folk pogleda številko 64 Mb RAM, in poleg kratico MX, takoj skoči po denar in kupi. Ko pa pride domov pa ugotovi, da ni nič boljši od 32 Mb MX...


..::DOOM III: The Legacy::..

blue96 ::

tudi voodoo 3 ni tak jajc, kot nekateri pretiravajo s tem, kako je slab.. ce se spomnite smo ga na zacetku kupili za 35000 sit... takrat je bil the best.


zdaj pa skoraj the best, seveda z dobrimi gonilniki in z navijanjem...

nvidia, 3dfx cool:D:D
.

abcde7 ::

OOO mulc si nas pa pohvalu....:D Ne sej sploh ni jajc, tisti z geforci pa ne morjo prastarih špilov špilat!!!:D
Vsaj tko je tejo reku??!

tejo ::

Pra-stare igre na GeForce delajo, ampak tiste iz let 97 in 98 ga pa ponavadi ne delajo. Še posebej tiste, ki imajo slabo podporo za Riva TNT grafične...

abcde7 ::

Ja, tejo se zastop-> tko jest pravm! Zakva pa ne delajo iz leta 97 in 98, če delajo iz npr. 95?:\

blue96 ::

dela vse, tudi nfs1...
pa nfs2, trojka neki steka, ne vem zakwa, nfs4 dela, 5 tudi..

čakamo nfs6.

:\:\
.

abcde7 ::

Sam MULC a morš ti čist na vsak moj post odgovort??:\ Da ne bom mislu, da nis " naše gore list" če me razumeš???:D

blue96 ::

ce se pa vedno na zanimivah temah znajdes.

nakljucje.
.

Cveto ::

Ne kupvat 64 MB Herculesa
Ker ima gor samo 175 MHZ Ram, 32 MB verzija pa ima 183 MHZ.
Samo se mi zdi , da 32 MB verzije ne prodajajo več, samo še AGP 64 MB in PCI 32 MB

krucymucy ::

Kyro II ze zato, ker se mi zdi, da ma NVidia ze en mal monopola:D

Jest se bom tud probou znebit V3 3k in bom kupu KYRO II - cena je zlo ugodna8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj kupiti...

Oddelek: Kaj kupiti
261606 (1282) ABX
»

kyro 2 64 mb ali geforce 2 64mb

Oddelek: Kaj kupiti
161848 (1544) ABX
»

Nakup grafične

Oddelek: Kaj kupiti
241410 (1092) [t502]
»

Geforce 2 MX ali Kyro II?

Oddelek: Kaj kupiti
371707 (1308) Lyu
»

Konkurenca nVDIA vs. 3dFX

Oddelek: Strojna oprema
331515 (1175) element

Več podobnih tem