» »

Zvočniki?

Zvočniki?

pmadza ::

Mnenja o tej stvari!!!
CREATIVE Desktop Theater DTT 2500 Digi
:D

Luka Percic ::

Vem da me boste nekateri čudno pogledali, a vendar: pri frendu sem poslušal dzvok iz prostorskih zvočnikov in ostal hladen. Ok, 100x boljše kot moji zvočniki (320w;)). Venhdar mojinh slušalk ne prekosa sploh. Če igraš sam, si kupi ene dobre slušalke za enih 6k-sit. Pa ne brezžične.

OZZY ::

Jest raj uporabljam slušalke. Sicer pa imam to možnost, da mam doma sorroud zvočnike od hi-fi pa potem samo preklopim iz zvočne na te velike in uživam, ko sem sam doma seveda.
Drugače pa če hočeš met suround pa jih kupi če nimaš možnosti , da bi preklopil na hi-fi.
Go with the flow.

Tomi ::

Se strinjam, da je kombinacija slušalke in stolp dobra. Sam imam na live Sonyijev stolp, in zvok je dober, če pa me kaj moti, imam še vedno slušalke.
metrodusa.blogspot.com

HEKO ::

Mater ej.....on je vprašal za mnenja o TEH zvočnikih..!

Te zvočniki so zelo ql, ampak so PREdragi (sploh pa kaki 3500 DTT)...drgač pa majo dober zvok in so zeloooo kvalitetni...poglej kake teste na pageih......
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

ABX ::

Slušalke so cool, vendar ga ni čez kot da ti ruka mizo in šipo ko streljaš. :)

Ko sem igral Undying so še sosedi srali kokice :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

HEKO ::

LOL...ya....je res fajn, če maš Sournd 3d ozvočenje, (vse skup kakih 4000 W)...pa daš na ful, ko špilaš kaki Quake...:) LOL, pol sosedi poserejo poleg kokic še sebe :)>:D
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

Dalmatinc ::

Kaj je bolš slušalke al sistem zvočnikov 4.1 ----- ker slušalke pa kakšen zvok dajo a tudi prostorski

DOLF ::

Moji sosedje sploh ne serjejo več ker so pobegenil!!!!
DTT 2500 digi so dobra izbira ampak samo....
Slišiš vse in še več samo moči ni nobene (WATT -ov NI!!!)
Sevada pa se wati fino plačajo. Če imaš možnost priklopi vse skupaj vsaj na HI-FI če že ne na kaj več!!!
....I have seen things you people wouldn't belive.....

`DoC ::

Ta sistem zvočnikov defenitivno seka glede prostorskega zvoka, kos so pa ostali povedali kakšen Hi-Fi sistem ali pa stolp mal boljši defenitivno bolj legne, saj meni no...

Aja pa slušalke znajo bit koristna zadeva ko takole ponoč nabijaš kej da ti mat al pa fotr ne zatežita...

+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kupil Slušalke - Razočaran ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
302903 (2157) shadeX
»

Nova anketa: kakšna konfiguracija zvočnikov je priklopljena na vaš primarni računalni (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
677989 (6284) Blum
»

Surround- poceni verzije ;) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
1168537 (6221) Pyr0Beast
»

Vaši DVD/home cinema sistemi

Oddelek: Sedem umetnosti
232381 (2090) Luigi
»

katere zvocnike kupit?

Oddelek: Zvok in slika
61069 (886) Dalmatinc

Več podobnih tem