» »

Katero grafično do 70.000sit?

Katero grafično do 70.000sit?

_spirit_ ::

Katero grafično mi priporočate do 70.000sit?

boštjan ::

9600XT,5700 ultra,5900LX ali pa hercules 9800SE AIW.

_spirit_ ::

Boštjan: Katero od teh 4-ih bi vzel ti? :\

Zdaj imam nVidijevo kartico. Pa me zanima, če bi bilo pametno presedlati na Radeona.

Zheegec ::

Odvisno KATERO kartico imaš sedaj.
Če imaš kakšnega TI4200, potem še ne menjati :D
Drugače pa če zmoreš napraskaj še 10K za čistokrvnega Herculesovega Radeona9800 -> je daleč pred kakšno SE varijanto, razlika v ceni je relativno majhna (če se že pogovarjaš v rangu okoli 70K).
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

boštjan ::

samo herculesovega 9800pro je težko dobit,na JAE ceniku ga ni._spirit_ jaz bi vzel 5900LX od leadteka,samo pravijo da je preglasna,ampak najboljši nakup za to ceno

The Yankee ::

upraš PC-DOM-a, mislm da ima Radeon 9800 PRO 128MB za ene 85k, kar se zelo splača........drgač ma pa ful pocen grafe........reč mu nej ti cenik komponent pošlje

_spirit_ ::

ALIEN3001: Hvala za nasvet :D

boštjan: Mlacom ima Radeona 9800pro, vendar stane 98.000sit. Kaj pa praviš na Innovison-ovo 5900xt? v čemu se razlikuje od Leadtek-ove? Kakšno mnenje pa imaš o Innovisionovih karticah? Ker pri mlakomu je 5900 (ne XT) že za 73.000sit.

The Yankee: ima slučajno ta tudi kakšno internet stran?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _spirit_ ()

Zheegec ::

Za INNO je to preveč >:D
Samo Herculesov R9800 je tako poceni, drugi niso.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

_spirit_ ::

Zakaj pa je razlika tako velika med Herculesom in ostalimi?? Ogledal sem si tudi slikico od le-tega. Pa me zanima, kako se Radeoni grejejo glede na nVidijeve kartice, saj imajo Radeoni veliko manjše hladilnike proti nVidijinih.

Zheegec ::

Najbrž malo bolj, samo ne ravno opazno. nVidiine kartice imajo visoke frekvence in 0.13u, Radeoni (R300 in naprej, razen R9600) imajo pa 0.15u in malo manj MHz.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Malner ::

Pocaki na drug let, ko bodo odpravili carine za tuje računalniške izdelke. Hercules je narejen v Franciji in je zato tok pocen, k je Francija v EU.

boštjan ::

XT pri nVidiji pomeni oskubljeno verzijo,še bolj od ne ultra,nekaj takega kot SE verzija pri radeonih.
Samo kaj ko tega herculesa je težko za dobit.

MI_KO ::

Carin na izdelke iz EU že dolgo ni več. JE samo DDV (20%).

Kaj pa kak šverc???

_spirit_ ::

Šverc bi tudi šel ja. Pozna kdo kakšno trgovino v Italiji? V rahli bližini Trsta če se da :D glede na to da živim v kopru in da imam zaenkrat še endini prevoz motor :\

_spirit_ ::

Boštjan: na JAE ga imajo :\

boštjan ::

_spirit_,kako veš da ga imajo?si jih poklical?

BaRtMaN ::

boštjan, če se ti zanašaš na cenike JAEta na netu, si rahlo prikrajšan. Ko vidiš njihov cenik za nadaljno prodajo, vidiš, da na netu sploh pol stvari nimajo.

boštjan ::

bartman,saj zato sem pa vprašal _spirit_ a,če jih je poklical,ker JAE cenik za nadljno prodajao mam zdaj pred okami in tega herculesa ni gor.

Malner ::

Poglej v Com-Shop. Tuki majo Radeona 9800 k dela na 325/580 za 74k SIT. Dela ga kao Connect3d, drugac se mi pa zdi da jih delajo pr Sapphire sam prepakirajo jih. Connect3D Radeon 9800

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Malner ()

_spirit_ ::

boštjan: Sem jim pisal mail, pa bomo vidli kaj bodo odgovorili.

malner: to je vse v redu ja, samo da je to navaden radeon. Tisti pri JAE pa je pro različica. Razlika pa je le slabih 10 jurijev. :\

San ::

Zakaj pa ne Leadtek 5900, ki ima 256 bitne rame, 4×2 cevovodov in jo dobiš za 70k?

_spirit_ ::

San kje pa dobim to kartico?? 8-O

Malner ::

Kje se pa da dobt cenik za nadaljno prodajo od JAEta?

Radeon je se zmer bolsi od GeForca. U Italiji je Hercules drazji k pr nas, sam pr nas se ga ne da dobt.

boštjan ::

cenik za nadaljno prodaja je samo za podjetja, "kao"

_spirit_ ::

Sej v bistvu sploh ni važno zdaj to 8-)

So mi odgovorili z jae. Herculesove kartice nimajo na zalogi, rok dobave pa je en mesec. :| tako da me zdaj predvsem zanima kartica ki jo je omenil San - Leadtek 5900 za 70k. Kje jo prodajajo po taki ceni?

Tic ::

Iz jaeta bom dobil ze mojo 2. FX 5900 LX. Mogla bi priti v sredo. Btw, prva FX 5900 LX je iz Bofa, mislim da jih imajo tam.
persona civitas ;>

_spirit_ ::

Jaz sem s Kopra, tako da v Bof žal ne morem. :( Bi pa bil hvaležen komu, če ima sličajno pot v BTC, da mi prosim pogledal za cene.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fx5900 vs. Ati 9800

Oddelek: Kaj kupiti
151197 (999) Caligula
»

Katero grafično

Oddelek: Kaj kupiti
8873 (806) Wox
»

Razlika med 5900LX in 9800SE?!?!?!

Oddelek: Kaj kupiti
9793 (620) matter
»

FX5900XT zakaj tako poceni?

Oddelek: Strojna oprema
251624 (1322) ferdo
»

leadtek 5900 LX ali Hercules 9800 se

Oddelek: Kaj kupiti
361793 (1282) vudy

Več podobnih tem