» »

Radeon 9500pro

Radeon 9500pro

hostar ::

Živijo,
zanima me kolk bi dons dubu za to kartico, če bi jo prodal. Kuplena je bla Avgusta 2003. Garancija vela še do Avgusta 2004, kartica je Sapphire-ova.

klemen32 ::

tam nekje od 33k do 37k jaz imam atijevo pa so mi rekli da bi mi dali tam nekje.

Dr_M ::

tok bi dubu, da se ti ne splaca prodat, razn ce se ti kje pod mizo valja 100k sit.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

hostar ::

Namest te bi nabavu radeon 9800 pro 128mb ram od herculesa. Pa men se zdi da bi mogu nov napajalnik nabavt. Zdej mam enga 300w. K sm ga kupu zravn radeon 9500pro.

p.s. thx za odgovor

Caligula ::

Ma zakaj bi sploh prodajal?
Navij pa je ziher se dost mocen za marsikaj.
Ti kje steka ali kaj?

hostar ::

Ne,
grafična je supr, sam sm dubu za 9800 ful dobro ceno pa sm reku zakaj pa ne. Špili vsi ok delajo sam vse je enkrat zastarel in 9800 bo za mal dl časa, nočm pa čez let, kar upam da bo ta saj tok časa v redu, spet menat. Pred 9500 sm mel gf. 2 mx 400 in je bil cajt da jo zamenam. Zdej je pa to pršlo. Tko da če kdo hoče to grafo, sicr ne še takoj k nevem kdaj bo una, jo kumot prodam za okol 35 do 40k. Ni problema. Drgač pa žvim v Ljubljani.

boštjan ::

in za koliko so ti ponudili 9800pro?

hostar ::

Pa še to me zanima, a je v redu če je grafična kartica herculesova. A je ista kot recimo ati-jova al pa sapphire-jova?

Dr_M ::

nazadnje je hercules delu najboljse graficne z ATI cipi... ce so se pa zdej kej poslabsal, pa nevem...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

boštjan ::

Pa še to me zanima, a je v redu če je grafična kartica herculesova. A je ista kot recimo ati-jova al pa sapphire-jova?

hercules je top of the class kar se tiče grafičnih kartic,izredno visok navijalski potencilal,zato je tudi so hercules modeli tudi dražji od drugih.

hostar ::

Ne vem če bi povedu, ker je ubijalska cena. Če bi mel še 20k bi pa 9800xt. Sam tko bom reku. Obe kartici vsaka pod 100k. 9800 je že tko okol 75k.

Caligula ::

Jah vzami Herculesa 9800 PRO pol. Pozabi na XTja. Bos PROja navijal pa bo. 20k dodatla tisti XT ni vreden. Vsaj za moje pome ne, ni pa ta razlika vec tako brutalna kot se nedolgo nazaj.

Drugace pa akr vzami Herculesa. Zelo dobre kartice. Pa 3 leta garancije je tudi fajn.

hostar ::

Sam jz nimam pojma o navijanju, mal sm probavu proc, sam neodklenjen, in sm fsb na 150 probu vse ok, drgač je athlon xp 1800+ palomino (baje se slabo navijajo), pa sm mal več brobu pa zablokera, sploh se noče pržgt. Ne razumm pa je ram twinmos 512 ddr pc 3200. Pa zdi se mi da bo treba proc menat k zravn te grafe ne bo čist gladk delal, al se motm.

Stayerc ::

hostar@ jaz ti dam 35k za kartico. :\

Lp

hostar ::

V redu, pa zravn lohka dam še 300w napajalnik za 3k. Sam boš mogu počakat da najprej jz novo dobim pol se bova pa naprej menila.

Stayerc ::

Hvala, napajalnika ne rabim. Rabim samo kartico. Ko boš prodajal mi mejlaj na jdelsud@yahoo.com

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

razvrstitev radeonov

Oddelek: Kaj kupiti
442599 (1535) jest10
»

radeon 9600 ali radeon 9800 SE ??

Oddelek: Kaj kupiti
461607 (1180) Witboy
»

FX 5900 ali 9800XT ??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
643380 (2471) boštjan
»

Radeon 9600pro ali 9600XT (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
513752 (2718) Tradewind
»

ATI Radeon 9800 SE ali 9600XT (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20010487 (6979) flisko

Več podobnih tem