» »

Kje registrirati domeno ?

Kje registrirati domeno ?

XCT ::

Zamima me kje je najbolje registrirati domeno, če pri tem upoštevamo ceno in dodatne storitve, kot so e-mail forwarding,....

Če boste napisali kakšno slovensko podjetje, prosim da to tudi utemeljite, ker ponavadi ne ponunujajo dodatnih storitev, cena pa je 5000SIT, kar je več kot 15USD za nakup pri nekaterih tujih ponudnikih.
Web developer & designer
http://www.medialabs.info
http://nk-polskava.medialabs.info

Matri[X] ::

Za brezplačno domeno uporabi Namezero.
Za plačilne domena pa npr. Register

sasox ::

Od slovenskih sta mi všeč Kelt in Domenca. Pri vsakmu imam registrirano po eno domeno. Oba imasta dober odnos do strank. Tudi odgovor na mail dobiš zelo hitro. PA kar je najbolše..........vse je v SLO! (kar je vsaj za moje pojme zelo pomembno) 8-)

Yohan del Sud ::

domaindirect je nekoliko dražji ampak ima vse dodatne storitve vključno s petimi e-mail forwardingi in maskiraim domain forwardingom...

miranpozar ::

ClubArt: se mi zdi, da ti ne razumes dveh razlicnih pojmov!

Nakup domene je ena stvar. Lahko jo opravis pri nas ali v tujini. Kjerkoli... s tem postanes lastnik imena nekaj.com.

Druga zadeva pa je gostitev te domene! To je webhosting. Svojo domeno lahko das nato gostiti kamor hoces. Te variante so brezplacne (gor ti pripopajo kaksno reklamo ali banner) ali pa jih placas.

Seveda obstajajo web providerji, ki imajo oboje v enem paketu, a naj te to ne zmede.

Jaz sem jo kupil v Sloveniji pri domenci, dal sem jo pa gostit na VirtualAve.net.

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

whatson ::

Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Za vse, ki rabite dober webspace PHP, CGI, ipd (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Izdelava spletišč
376293987 (17279) hariscorale
»

Veljavnost e-mail naslova po prekinitvi razmerja

Oddelek: Omrežja in internet
173344 (2428) nOrO
»

Plačljiv URL forwarding?

Oddelek: Omrežja in internet
391928 (1364) hojnikb
»

Infrastruktura serverjev v podjetju - problem oz. vprašanja

Oddelek: Strojna oprema
242816 (2058) gokky
»

Postavitev domene

Oddelek: Izdelava spletišč
142748 (2472) Ales

Več podobnih tem